487 Shares 6331 views

Wartość trójkąta (tatuaż) w starożytnym i współczesnym świecie

Tatuaż w kształcie trójkąta jest bardzo interesujący i zwracając uwagę na oznaczenia. Po każdym nieznanym charakterze jest obarczona pewnym znaczeniu. Co zwykle chcemy pokazać ludziom, że stosowane do własnego ciała tatuaż?

Co robi tatuaż „trójkąta”

Obraz z prostych geometrycznych kształtów wykorzystane do czasów starożytnych, i stoi w różny sposób. Chrześcijanie tatuaż reprezentuje Ojca, Syna, Ducha Świętego. Żydzi wierzą w symbol ukryty perfekcji. Oczywiście, nie można zapomnieć o masonów, których tatuaż symbolizuje światło, czas i ciemność, czyli potrójne kosmiczną istotę.

A dwa zachodzące na siebie trójkąty – to zwycięstwo duchowe nad materiałem, boskość, zjednoczenie ognia z wodą. Zwłaszcza ten wzór wygląda bardzo stylowy. Obraz trójkąta równobocznego – symbol kompletności. Jeżeli geometrycznej jest skierowana do góry, to symbol światła słonecznego. Taka wartość trójkąt (tatuaż) należy rozumieć jako życie, płomieni, pożaru ciepła. Linia pozioma figurą geometryczną, w tym przypadku symbolizuje powietrza.

Trójkąt wskazuje również na obecność cech przywódczych. Człowiek idzie naprzód, a kto wie, jak prowadzić, charakteryzuje zdolność do skoncentrowania się na pewnych celów, które trzeba. Trójkąt – jest wizualnym wyrazem koncentracji władzy. Wartość trójkąt związek osobisty (tatuaż) mówi o takich cechach jak wytrzymałość, niepohamowaną, wyznaczanie jasnych celów.

Europejski alchemikami kształt, którego wierzchołek jest skierowany do góry, często określa się, czyli język płomienia i „męski” ognia. Wodna ucieka z chmury lub pików na ziemię, przedstawionych jako trójkąta z wierzchołkiem, który jest skierowany do dołu.

Kobieta i mężczyzna symbol

Wartość trójkąta, tatuaż specjalnie dla płci pięknej pokazuje trzy okresy życia: panieńskie, matka, starczy. I mężczyzn, powodując rysunek zakładać siłę, mądrość i piękno. Dla indyjskiej mitologii także charakterystyczne trójkąta obrazu jako symbol kreatywności i męskiej siły. Również postać z wierzchołkiem skierowanym ku górze, mówi o świecie duchowym, Trinity, miłości, mądrości i prawdy. Ponadto, symbol oznacza królewski wielkość, korzystnie kolorem czerwonym. Ponadto, wartość trójkąta (tatuaż) dla mężczyzn jest symbolem góry. Ale żeński symbol oznacza jaskinię.

Trójkąt jest w pozycji odwróconej, wierzchołek dół zasysającą jest symbolem żeńskiego zasadą, wodą, macicy, Naturę, zimno, ciała SHAKTi, Yoni. Wielka Matka jest wyznaczony jako rodzic tego rysunku. Pozioma linia w tym – to jest ziemia, a jego kolor jest biały. Juno jako wykonaniu żeńskiego ogólnie oznaczonych delta (według Agryppą Nettesheim).

Tatuaż „drzewo w trójkącie”

Przykłady wykonania natelnyh obrazów może być połączeniem kilku symboli. Drewno jest jednym z najbardziej eleganckich wzorów. Wygląda na to tylko kilka, ale obarczona głębokiego znaczenia. Tatuaż „drzewo w trójkącie”, którego wartość jest dość stary, powinny być postrzegane jako połączenie dwóch ważnych symboli. Osoba, która uzyskuje dostęp do tego obrazu w celu wyrażenia siebie lub do dekoracji własnego ciała, wskazuje zarówno znak.

Starożytni Celtowie wierzyli drzew żywych istot, a także duchy i przodków wszystkich rzeczy. I drzewo Druidów nawet postrzegana jako portal do równoległego świata. Budda został oświecony poprzez długotrwałe medytacji, w którym się znajduje jest pod drzewem.

Oko w Trójkącie

„All Seeing Eye” – symbol masonów, który wygląda jak oko zamknięte w prostym kształcie geometrycznym. Obraz przedstawiciele Lodge jest nazywany „promienna delta”. W rzeczywistości, symbol zapożyczona od chrześcijan, gdzie można je znaleźć w domach kultu i ikon. A jeszcze wcześniej był używany przez starożytnych Egipcjan, przedstawiający oko Horusa.

Symbol ten znajduje się na banknoty z różnych krajów:

  1. 1 dolar;
  2. 1 Kordoba Nikaragui
  3. 500 ukraiński hrywien.

Symbolika masonerii świata definiuje ten obraz jako mojego Pana na szczyt, to jest okiem Boga Stwórcy. „Radiant delta” – symbol oświecenia, a także zasada świadomości, które mają przypominać o Najwyższej Istocie, wszechobecność Stwórcy.

Taki symbol jest ważny symbol pierwszego stopnia, jak również stopień studenta. Osoba, która chce czuć się zaangażować w tajnej wiedzy sprawia, że odpowiedni tatuaż. Oko w Trójkącie, których wartość jest związana z ukrytej prawdy i tajemnicy spowija właściciela – popularnego obrazu.

Ale przy wyborze absolutnie żadnego obrazu należy kierować swoim wewnętrznym głosem. Opcjonalnie, tatuaż został przedłożony w ich konkretnym, do przodu oraz wartość księgową. Ważne jest, aby zrozumieć i poczuć osobisty, szczególny sposób.