175 Shares 4314 views

Esin Aleksey – utalentowany rosyjski łyżwiarz prędkości

W 2014 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi dla zespołu rosyjskiego działał sporo sportowców, którzy wielokrotnie sprawdzonych swoje talenty w różnych konkursach na wysokim szczeblu. Wśród nich był Aleksey Esin. Skater, choć nie zrealizowane, ale wykazała upartą walkę. W tym artykule będziemy mówić o tego utalentowanego sportowca.


Uniwersjada

Esin Aleksey urodził się w 1987 roku w Kołomna. W tej chwili ma on tytuł mistrzów światowej klasy. Oznacza to, że łyżwiarz to najwyższy możliwy poziom. W zawodach krajowych są zwykle reprezentuje Kolomna lub Moskwa (CSKA).

W 2009 roku zawodnik wystąpił w Uniwersjady w Harbinie. Esin wykazała najlepszej strony, coraz trzeci do 1500 metrów. Rok później Mistrzostwa Rosji zdobył srebro na 1000 i 5000 metrów. W wyścigu zespołu Alex przyszedł pierwszy. To właśnie dzięki tym zwycięstwom, otrzymał zaproszenie do najbardziej prestiżowego konkursu, który może być w życiu sportowca.

Vancouver

W 2010 Esin Aleksey wzięli udział w swoich pierwszych igrzyskach olimpijskich. Potem pokazano na arenie Vancouver nie jest bardzo dobre wyniki. W odległości 1500 metrów sportowiec wziął 21 mandatów. O tym samym wynik oczekiwany Aleksiej 1000 metrów. Nie dotarł do miejsca 22-tego. Główną przyczyną takich wyników było szkoda i dwie operacje. Esin po prostu nie mają czasu, aby odzyskać i zyskać niezbędną formę.

trenerzy

Kluczową rolę w osiągnięciach młody człowiek grał jego mentorów. Esin Aleksey jest zaangażowany na indywidualny program z dwóch specjalistów – Valeriem Muratovym i Dmitriem Dorofeevym. To było pod kierunkiem ich 2006 w rankingu zawodnika w drużynie rosyjskiej.

budowa ciała

Bohaterem tego artykułu, są optymalne dla łyżwiarstwie szybkim. Masa podnośnik – 75 kg, wysokość – 185 cm.

Soczi

Podczas cyklu przygotowawczego do 2014 Olympics Esin Aleksiej postanowił skupić się na dyscyplinach sprinterskich. Wcześniej był głównym odległość sportowiec 1500 metrów. Teraz był już gotowy na kolejne 500 i 1000 metrów. Alex włączyła je w program szkolenia nie tylko. Faktem jest, że w 2012 roku, sportowiec umieszczone na odległości te rekordy. I były lepsze od wyników przedstawionych przez zwycięzcę igrzysk olimpijskich w Vancouver.

Przygotowanie Aleksiej poszło dobrze. Na lodowisko domu łyżwiarz pokazał znakomite wyniki. Trenerzy uważał go top kandydatem do olimpijskiego medalu. W trakcie swojej kariery Esin chciał otrzymać tę nagrodę. Ale wyniki konkursu Soczi zawodnik nawet nie sprawiają, że top 10. 1500 metrów Alex wziął tylko 24 miejsce.