543 Shares 4282 views

Scout nóż – doskonała równowaga piękna, mocy i przydatnych funkcji

Dzięki fińskiej wojny, dowództwo radzieckie w celu zdobycia doświadczenia na podstawie których można było wyciągnąć wnioski na temat charakteru podstawowych elementów taktycznych przyszłych konfliktów zbrojnych. Wysoka rola działań rozpoznawczych i dywersyjnych stało się jasne. A to z kolei rodzi pytanie o efektywnych przekładni wywiadu. Standardowy nóż armii nie może być stosowany w takich jednostek ze względu na ich specjalizację, konieczne bardziej wszechstronną broń. Na początku serii miał tak zwany „czarny nóż” – HP-40 i HP-43. W rzeczywistości była to kopia fińskiego noża z pochwą ebonitu. Szczególnie wybitne wydajność ta broń nie miał, więc niech po prostu szybko do przodu w latach sześćdziesiątych.

Został on następnie opracował fotografowania scout nóż – narzędzie, które w rzeczywistości, łącząc i zimno, i broni palnej. Walory maskujące w tej pozycji przyklejona doskonale – powłoka odbijająca ostrze zabarwienie maskowanie pochwa i rękojeść nie biorąc pod uwagę jej nośnik. Wracając do tematu szerokiej specjalizacji takiej broni, należy zauważyć, że nóż Scout nie może być tylko nóż. Powinno być uniwersalnym narzędziem, dzięki któremu można tworzyć wiele przydatnych i niezbędnych manipulacji. Przy takim nóż może być wyposażony w położeniu, kłody drewna / metalu do tworzenia takich koniecznych zmian jako ściółki i rakiety. Ponadto, musi być odpowiedni do rzucania. A w HPC-2, to instrumentalne zrealizowane na wysokim poziomie. Pochwy mają następujące dokumenty: śrubokręt płaski, hak nóż, środki do zaciskania wybuchowych detonatory i nawet pojedyncze szczypce, które umożliwiają podjadanie grubość drutu do 2,5 mm, która jest pod napięciem do 380 woltów. Zewnętrzne elementy osłonowe wykonane są ze specjalnego tworzywa, które pozwala na bezpieczne przeprowadzenie takich manipulacji.
Ostrze jest wykonany w postaci klasycznego i, jak już wspomniano, powłoki antyrefleksyjnej. W tyłek nie piła, za pośrednictwem którego możliwe jest zobaczył pręty stalowe o grubości jednego centymetra.
Teraz spójrzmy na najbardziej interesujących części, a mianowicie mechanizm pistoletu. W rzeczywistości, w rękojeści noża ukrytego single-shot pistoletu. Jej mechanizm jest tak skonstruowany, że strzał z powodu odcięcia gazów w proszku w rękawie uzyskanych praktycznie bezgłośny. Tak, strzelać z tego noża jest jak klatsnut Pen – z wyjątkiem kliknięcia nic nie będzie słychać. Scout Knife życia aż do jego przeznaczenia. Oczywiście, z których żadna nie mówimy automatyzację, w przeciwnym razie uchwyt odwróciła się do niewyobrażalnych rozmiarów. W rzeczywistości, tuleja jest ręcznie wkładany do beczki, co jest tylko iglicy. Ładowanie nóż scout byłoby długo – trzeba wyjąć lufę z uchwytem, usunąć go z rękawa, włóż nową kartę, a następnie nakręcić mechanizm.

Strzelanie część jest również jednym z najsłabszych punktów tego noża. Ostrze standardowe ostrza zwolniony głąb uchwytu. To sprawia, że odporne na działanie sił bocznych noża. Uchwyt w NRS-2 jest mechanizm wyzwalający, więc ostrze jest zwolniony tylko 1,5 cm. W związku z tym wysiłki narażone uboczne nóż.
Scout nóż jest dość trudne do zakupu ze względu na jego specyfikę. Najprawdopodobniej na rynku można znaleźć tylko przodkowie tych narzędzi – Finca. Tego samego HP-40. Jeśli nadal chcesz kupić scout nóż, zalecamy czarnych noży.