126 Shares 8365 views

Recenzje filmu „Dream House”: wady i zalety

„Dream House” (2011) – to thriller psychologiczny słynny irlandzki reżyser Dzhima Sheridana, dyrektor stać klasyczny film „Imię Ojca” i „Moja lewa stopa” od scenarzysty scenariusz David Luke'a.


Kto płaci prawa?

Thriller „Dream House” Recenzje filmu, napisany przez wybitnych twórców, jest uważana za jedną z najbardziej niezwykłych projektów joint filmowych ostatniego Jamesa Bonda i Oscarem urody. Było to w czasie produkcja malarstwa rozpoczął wicher romans Daniel Craig i Reychel Vays, kończąc z głośnym celebracji małżeństwa.

Oprócz tej romantycznej opowieści podczas produkcji filmu miał przykry incydent. Przez cały czas trwania procesu dyrektora strzelanie zmagał się z Jim Robinson – Dyrektor kinokontserna Morgan Creek. Jim Sheridan chciał projekt będzie w pełni autorskie, tak agresywnie popychanie swoje własne poglądy na malowniczym projektowania i wdrażania, tj otoczeniu. Prawie wszystkie opinie z filmu „Dream House” zawiera informacje o „szalonej dyktatury” Robinson.

I może to być cokolwiek innego

Ale w końcu, Robinson, przy wsparciu producentów Daniel i Ehren Kruger Bobkera przecież wybrane projekty z reżyserem i zamontowane gotowy materiał według własnego uznania. Recenzje filmu „Dream House”, w lewo ekspertów z branży filmowej, często określane wśród wad taśm ociężały dyrektora. Jednakże, oceny w świetle wyżej opisanych potrzeby. W rzeczywistości, po sporów między filmowcami Sheridan, a wraz z nim grających główne role Weisz i Craig, który również nie podoba się studio zmontowany materiał demo, odmówił wzięcia udziału w kampanii promocyjnej filmu. O ile może być inny thriller, teraz możemy tylko spekulować, ale reakcja uczestników strzelanie jasne.

historia

Temat jest „Dream House” recenzje krytyków filmowych nazwanych następnego wariancji grozy opowieści o rodzina przeniosła się do nowego domu z przerażającą tajemnicę przeszłości.

Główny bohater – redaktor jednego z domów wydawniczych Will Atenton (Deniel Kreyg) postanawia poświęcić się pisarstwu, napisać własną powieść, dlatego odwołany ze swojej pracy i kupił dom na przedmieściach. Aby poradzić sobie z pilnych sprawach, Will idzie do przejętej wiejskiej, gdzie czekał na jego żony urody (Reychel Vays) , a dwa uroczej dziewczynki. idylla rodziny nie był przeznaczony do długo, wkrótce najmłodsza dziewczynka zaczęła wydawać dziwny człowiek za oknem, ojciec znajdzie podwórku iw ogrodzie cudze ślady, aw piwnicy mam w zwyczaju młodych goth, gdzie rządził ich czarne msze. Kopanie w historii domu, Atenton dowiaduje się, że mieszkała tam rodzina psychopaty, który zastrzelił swoją żonę i córkę, próbował popełnić samobójstwo, ale przeżył. Gdzie zwariował po wszystkich okolicznych wolą milczeć. Silent nie tylko lokalne funkcjonariuszy organów ścigania, ale także nerwowy sąsiad (Naomi Watts), jednak ona miała problemy rodzinne bród. W tym krótkim opisie fabuły w opinii większości z filmu „Dream House:” Finish, co nie jest zaskakujące, ponieważ dalsza historia zawiera wiele spoilerów i pozbawić przyjemności z oglądania publiczności.

Zgodnie z zasadami kinoretsenzirovaniya

W jaki sposób historia i co wstrząsy czekają bohaterów obrazu „The Dream House”, krytycy milczą. Przewidzieć scenariusz okazuje wyjaśniania rzeczy dzieje się w domu chaos, nie jest zbyt trudne, zwłaszcza fanów gatunku. Działka jest średnie, nie jest nowy i jego odmiany były wielokrotnie wykorzystywane w udanych horrorów i thrillerów psychologicznych. Jednakże, zgodnie z postulatami krytyków kinoretsenzirovaniya wolą powstrzymać kulminację taśmy, zachowując intrygi. Tym bardziej, że dalsze wyjaśnienie fabuły może pracować na dwa sposoby, więc thriller „Dream House” opinii wyglądał dokładnie scharakteryzowane. Jedyną rzeczą, która powoduje wiele dezorientacji – tak zwany klasyczny „nieoczekiwany” skrzyżowania, co wynika z niewyjaśnionych przyczyn występuje około 40 minut do 84 minut wzór rozrządu. Postęp w nietypowych, bardziej niż śmiały, ale zbyt zniechęcające. W punkcie kulminacyjnym twórcy starają się uruchomić jeszcze jedną intrygę, to szczerze mówiąc słaby.

zaletą niewątpliwie

Recenzje filmu „Dream House” wśród thrillerze zalety zasłużył zdefiniować swoją rolę wizualnego. Praca operator niepowtarzalny Kulob Deschanel, która pokazała profesjonalizm zastanawia się „czarnego ogiera”, w „Right Stuff” do tego stopnia, filigran, co samo w sobie dogania horroru. Na początku to, co dzieje się w filmie nie boi się, ile cliched metody, takie jak deski skrzypiących schodów, cienie za oknami i niepokojący hałas z piwnicy i powodując ekscesy w kolorze. Odtwarzając idealistyczny obraz dopełnia ciepłych kolorach, a pierwsze strzały niszcząc jej obawy wydają się jak zimny niebieski podtekstów.

werdykt

„Dream House” ma ocenę IMDb: 6,00, ocena MPAA – PG – 13 nie jest najbardziej mierny kategoria thriller B. Na liście plusy wstążki – niesamowite konstelacji aktorów, którzy wykazali się prawdziwym profesjonalizmem, więc jeden z najważniejszych elementów każdego projektu filmowego, jest odpowiedzialna za całościowe wrażenie przeglądanie, w tworzeniu Dzhima Sheridana na górze. Do wszystkich Weisz i Craig mają dużo podziękować fotografowanie.