696 Shares 8173 views

Victoria Nuland – że wiemy o nim?

W tym roku to wpływowa kobieta zamienia 55 lat. Victoria Nuland zyskał tyle wpływ na świat i dlaczego jej uwag cytowany przez tysiące ludzi na całym świecie? Dziś nazywa się to stanowisko „Asystent Sekretarza Stanu do spraw europejskich i azjatyckich.”


rodzina

Dziadków – i Vitsshe Meyer Nudelman – żyli w Besarabii, w miejscowości Nowosielica koło Odessy, w tych latach, Victoria jeszcze nie narodził. Nudelman rodzina – tak brzmi nazwa rodzajowe – przeniósł się do Ameryki po niesławnych wydarzeniach z początku XX wieku w Rosji. Język rosyjski dla rodzimej Victoria jest praktycznie taka sama jak angielski, używany przez członków domu rodzinnego. Victoria Nuland wie też chiński.

Ojciec Sherwin Nudelman wzrosła w Ameryce. Został profesorem na Uniwersytecie Yale, uczył historii medycyny i bioetyki. Sherwin Nudelman w czasie otrzymał złoty medal Amerykańskiego Towarzystwa Filozoficznego. Wiktoria urodziła się pierwsza z 4 dzieci. W tym czasie jego ojciec „uszlachetniony” nazwa w sposób Europejskiej.

Warto zauważyć, że Donald Kagan, „Sterling profesor” na tej samej uczelni, jest jej svokrom. Ojciec i svokor przyjaciół z młodości. Sherwin ojciec założył jedną z ruchu neokonserwatystów, lub neokonskih "Project for the New American Century". Eksperci uważają ruch główny powód ideologicznej wojny w Iraku.

Podstawą ruchu zaczął Żydów uciekających z różnych krajów prześladowań. Ideologia nadal poglądów Trockiego (Lew Bronshteyna). Uważa się, że reżimy przyjazne Żydzi muszą zaszczepić we wszystkich możliwych krajach na całym ich w jakikolwiek sposób.

Edukacja i młodzież

Victoria Nuland spędził wczesne lata w Choate Rosemary Hall, prywatnej szkole w Connecticut dla elity. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych szkół z internatem Ameryki, który skupia się na tworzeniu stabilnego charakteru i osobowości. Z biegiem lat, studiował tu Dzhon Kennedi, aktor Maykl Duglas i innych.

Absolwenci mają możliwość kontynuowania nauki w jednym z 8 uczelni „Ivy League” – nieformalne stowarzyszenie najlepszych uniwersytetów amerykańskich.

Po kolegium Viktoriya Nuland i odebrane: został studentem Uniwersytetu Browna. Ta instytucja edukacyjna była wynikiem religijnej harmonii różnych wyznań, które zostały proklamowane wolność wyboru. Student decyduje, co iw jakiej formie będzie studiować. W „Brown” brak wydziałów prawa i handlu z przyczyn ideologicznych, ale są rzadkie Krzesło egiptologii i historii matematyki. Uczelnia daje najlepszą wiedzę w dziedzinie nauk humanistycznych i przyrodniczych, i darowizn finansowych – jeden z najbardziej poważne. Victoria jest absolwentem Wydziału porządku publicznego.

początkujący dyplomata

Dla absolwentów Uniwersytetu Browna, jest dystrybucja, Victoria spadła do Związku Radzieckiego. W letnim obozie pracowała o Pioneer Odessie. Obóz został nazwany „Młoda Gwardia”. Istnieją dowody na to, że młody Victoria zabawiał się rzuca ziarno w ziemię. Jej rozbawiony, gdy dzieci rzucili się pozbierać nasiona. Incydent spowodował kolizję z innymi członkami obozu.

Jakiś czas Victoria służył również jako tłumacz na łodzi rybackiej.

Jako dyplomata Nuland raz pierwszy pracy w Chinach. Od samego początku, Wiktoria okazała się jako wysoki profesjonalny. Po zaledwie kilku lat, został przetłumaczony na stałej pracy w Departamencie Stanu, gdzie nadzorował Pacyfiku i Azji.

Victoria Nuland, w młodości, i do dnia dzisiejszego – przedstawiciel potężnego lobby żydowskiego w najwyższych szczeblach władzy Ameryce. Być może jego wpływ jest znacznie większy, niż możemy sobie wyobrazić. Wpływ „humanitarny globalnej hegemonii” kojarzy się przede wszystkim z jego nazwy.

Mąż i dzieci

Dzieci Victoria Nuland – dwa – rodzi się z mężem Robert Kagan. Robert – syn litewskich Żydów, wyznawców idei Trockiego.

W pewnych kręgach, mówią, że Robert należący do tajnego stowarzyszenia „Czaszka i kości”. Informacje na temat tego społeczeństwa jest niezwykle rzadkie. Wiadomym jest, że społeczność od ponad 170 lat, został założony na Uniwersytecie Yale. Finansowanie III Rzeszy Niemieckiej jest związany z tym społeczeństwie. Istnieje wiele dowodów na satanistyczne i seksualne orgie członków społeczeństwa.

Robert jest współzałożycielem „Nowego Amerykańskiego Stulecia”, który ma na celu zatwierdzenia amerykańskiego globalnego przywództwa.

Ważne dane biograficzne

Stosunki Nuland z ZSRR zajmował się od 1988 do 1993 roku. Początkowo pracowała w Ułan Bator, odpowiedzialny za politykę USA w ZSRR i krajach Kaukazu. Settling wyłącznie interesom Ameryki w różnych prezydentów zaangażowanych w Victoria Nuland. Biografia jest suche fakty: od 1991 do 1993 roku ściśle współpracuje z rządem Borisa Eltsina. Załamanie się, że każdy z nas przeszedł, było w dużej mierze zainicjowany przez Victor.

Od 1993 do 1996 roku pracowała w kancelarii ogólnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, gdzie było zniszczenie broni jądrowej na Ukrainie, w Kazachstanie i na Białorusi. Polityka wobec Kosowa i Bośni, ponieważ jest prowadzone w wielu.

Za zniszczenie Jugosławii, Wiktoria otrzymała medal Ministerstwa Obrony.

ukraiński kryzys

Victoria Nuland (USA) ma do wydarzeń naszych czasów bardzo istotne. Jej „specjalizacja” – rozszerzenie granic NATO, a każdy sprzeciw wobec krajów z antyamerykańskich nastrojów.

Ci, którzy zaczęli na Ukrainie, w zamachu stanu – mieszkańcy obszaru, gdzie powitał nazizm. Ich ojcowie serwowane rozkazy Hitlera. Victoria Nuland, jej rodzina i przyjaciele zawsze wspierany nazizm.

Sytuacja jest taka, że wiele rządów są zmuszone robić wolę klanów finansowych, ideologia, która była zawsze naziści.