318 Shares 7095 views

Za to zabity Kadafiego: wszystko przedtem było tajemnicą

Po fakcie prezydent USA ogłosił triumf demokracji i sprawiedliwości. On przede wszystkim nie wahał się wyjaśnianie świata, za co został zabity Kadafiego. Jednym z jego wniosku o odnowienie amerykańskiego przywództwa w świecie mówi wystarczająco ostygnie inne „gorące głowy”. Tak, w porządku.


pozycja „Demokratyczna”

Ich składniki, NATO i Stany Zjednoczone zwróciły całkiem do przyjęcia dla bombardowania obrazu. W ich bardzo jednostronnego widzenia w Libii „dojrzewać demokratycznych przemian”. Ludzie chcą nowej dyspensy politycznej w kraju, a dyktator Kadafi, oczywiście, te procesy są powolne. Jego reżim poszedł z bronią przeciwko bezbronnym ludziom. Tylko zabijanie Kadafi może zrobić różnicę. Wszystko, jak, jasne. Tylko wynik był zupełnie inny, nie pasują do telewizora malowane „prawdę”. Śmierć Muammara Kaddafiego dawna faktem. Ma ułatwić mieszkańcom Libii? Zdecydowanie nie. Tysiące ofiar, zrujnowane miasta, góra – to wynik „pokojowych” Obamy. Powiedział, że wyborcy prawda miał nienawiść tylko dla Kadafiego: zacięta, ogromny … Dlaczego?

Za jakie grzechy zabity Kadafiego

Na łożu śmierci wiadomości, libijski przywódca mówił o tym, jak dbać o swoich ludzi, jakie są cele proponowanego (ale nie wdrożony) są reformy. W kontekście zamachu i ofiar, a nawet krzyki „demokratycznych” mediach, że wiadomość nie przywiązywał żadnej wagi. Zrozumieć stal później. Jak się okazało, zabijanie Kadafi został wyświęcony mu zbyt niezależne pomysły. Jego grzechy Ameryki polegała tylko na tym, że chce godnego życia jego mieszkańców. Mądry przywódca było całkiem jasne, że jego kraj po prostu rob bezczelnie i bez skrupułów. Zamierzał zmienić sytuację na korzyść narodu Libii. Siły działające jako lalkarzy tolerować protest nie. Morderstwo Kaddafiego był z góry przesądzony. Na „grzechy” jego potrzeby, aby powiedzieć nam więcej. Śmierć Kaddafiego – nie jest to tylko postać bardzo dziwna interpretacja amerykańskich zasad demokratycznych. Przeciwnie, jest to moment, gdy maska w polityce światowej zostały usunięte. Każdy gracz wykazały publicznego nieskrywaną cynizm, prawdziwe powody ich „gry”.

Pierwszy grzech – ekonomiczna

Argumentując za który zabił Kaddafiego, nie można ignorować swoje pomysły na rozwój własnego kraju. Libia – głównie pustynia, ale bogate w olej. Tak, tam znajdują się pieniądze. W związku z tym, że jest to wielki rynek dla produktów korporacyjnych. Ostatnim i używane, zdobywając znaczne zyski. Kadafi próbował zmienić sytuację poprzez tworzenie systemu nawadniania. Woda z ogromnym naturalnym podziemnym zbiorniku była zielenią pustyni, stają się źródłem rozwoju rolnictwa. Obcokrajowcy biorący udział w projekcie, nie zrobił tego. Te raz szacowane straty z tytułu zmniejszenia sprzedaży. Wniosek: jest to takie dziwne, dlaczego zabił Kaddafiego? Nic osobistego, jak mówią, po prostu biznes. nie są potrzebne straty korporacji. oni nie mają nikogo do zbierania udział w rynku. Z tego samego powodu nie potrzebują zaawansowanych gospodarek innych krajów (rozwiniętych).

Drugi grzech – surowe

Libia – nieprzyzwoicie bogaty kraj. To, w opinii Zachodu, musi być ściśle kontrolowane. Pieniądze nie mogą należeć do kogokolwiek innego niż ściśle określonych osobistości, kto rządzi los, że tak powiem. Przywódca kraju była w pewnym momencie zbyt trudny. Uznał, że tylko jedna trzecia dochodów z ropy naftowej powinna pozostać krajem! Nie całkowicie, ponieważ byłoby to logiczne założenie, ale tylko część z nich! Ale ta okazała się być wystarczający, aby powstała „opór” w kraju, dążąc do obalenia reżimu „krwawą”! Jest jasne, dlaczego zabił Kaddafiego? On wkroczył na najświętszego – Zysk korporacyjnych. Z drugiej strony, wojna była opcjonalnie untie. Można tylko „pokonać” pole. Mało prawdopodobne, aby wymusić jego armii byłby wystarczający do walki jednostki NATO. I nie byłoby mądrym liderem oprzeć, pogrążając kraj w chaosie. Dlaczego zorganizować tę masakrę, zniszczyć państwo? Tak więc dochodzimy do części zabawy.

Grzech jest trzeci – najbardziej niewybaczalne

W świecie rządzonym przez dolara! Jest to prawda znana wszystkim. Jeśli chcesz – aksjomat. Tylko mechanizmy jego „przywództwo” niezbyt chcą ujawniać. A znaczenie jest prosta: dolar panuje tak długo, jak waluty światowej. Tak, od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku w pewien sposób był związany z oliwek. Konieczne jest, aby co najmniej kilka beczek sprzedawanych na innych objawów, takich jak dolar straci swoją „koronę”. Jego panowanie będzie zagrożona. Zrozumiałe jest, Muammara Kadafiego. Co zginęło zbyt niezależnego lidera, jest oczywiste, że jest to konieczne tylko przypomnieć jego pomysł stworzenia ogólnoafrykańskiego waluty, w przeciwieństwie do dolara, poparte złota. Pomysł jest bardzo obiecujący w sobie zagrażać dobru tych, którzy żyją na koszt „stopy procentowej”. Teraz odpowiedź na pytanie „co zabił Kaddafiego” jest jasne i proste. Ośmielił się wkraczać zachodniego systemu światowego, rozkładu przepływów pieniężnych. Pojawienie się nowej waluty przecina ziemię spod dolara niezabezpieczone. Jak długo przebywał, jeśli jest inny, związany ze złotem, stabilna podaż pieniądza zaczęła iść na całym świecie? Nie, oczywiście. Jest za te grzechy zabity Kadafiego.

Ogrom „demokracji”

Oczywiste jest, że Kadafi stał się „krwawy dyktator”, ponieważ stanowi zagrożenie dla wpływów zachodnich korporacji. Dlaczego po prostu nie „wygładzone”? Dlaczego było to konieczne, aby zorganizować prawdziwą masakrę, zabijając tysiące niewinnych ludzi wszelkich? Normalne ludzkie Logic „bestie”, którzy walczą o swoje dochody, nie do zrozumienia. Jak praktycznie mogła wymazać normalny kraj? Zanurzyć ją na okropności wojny domowej. Nie jest tajemnicą, że Libia nie uspokoił, a po śmierci ich przywódcy. Jego synowie i oddani zwolennicy nie przestają walczyć „sił demokratycznych”. Kraj jest zniszczony. Miasto w gruzach, zabijając kobiety i dzieci, ludzie cierpią i głodują. Przestała istnieć. Olej produkowany jest przez korporacje i Libia, nie ma nic z wpływów. W tym kraju tylko otrzymała pomoc humanitarną, dla których rzekomo również zapłacić. Zubożenie ludzi – to jest cel „demokratycznych przemian”?

Co Obama nie krył

Głównym „szukam” dla demokracji w świecie dość wyraźnie rozszyfrować, bo zabił Kaddafiego. Dla innych było nepovadno grozić za dolara! Świat nie może się zmienić. uniemożliwi elity. Procedura jest określona na przestrzeni wieków. Wszystkie role są rozdzielone. Należności szybkość, ich zdaniem, powinny doprowadzić ludzkość do końca jego istnienia. Każdy, kto jest przeciw, przekształca się śmiertelnego wroga „demokratów” ze Stanów Zjednoczonych. Lekcja z zaprezentowane. Przywódcy innych krajów poproszony do rozważenia: czy stać się patriotami, albo lepiej i „sprzedać” swój kraj? Obama powiedział bardzo wyraźnie: Stany Zjednoczone okazały się być ważnym krajem na świecie. Opór nie będą tolerować. Zemsta będzie zacięta. Tylko śmierć bez żadnych kosztów. Odbiegały od Ziemi zostaną usunięte kraj, zniszczone narody. Zachodnia wersja struktury systemu politycznego i gospodarczego nie rozpoznaje miłosierdzie i współczucie. Świat musi pozostać jednobiegunowy pod żadnym pozorem. Pieniędzy i wysiłku, a co najważniejsze – ludzkie życie, nikt nie będzie żałował.

Lekcje z Libii

Świat usłyszał. Dolar na jakiś czas zostawić w spokoju. Losy Muammar Kadafi powtarzam nikt nie chce. Chociaż ostatnie wydarzenia były libijski scenariusz na Ukrainie. Tylko bombardowanie unikać … do teraz. Główne wnioski wyciągnięte z libijskich wydarzeń skorzystało społeczność światową. Instrukcje dowiedział i nauczył się reagować. Cóż, w końcu ile można „rozcieńczyć” populacji tego samego scenariusza? Świat czekał. Kto był pierwszym, który odważył się zrobić krok w kierunku upadku Zjednoczonych? Obama popełnił błąd. Pragnienie, aby pokazać, co dzieje się z dysydentami tylko wykazać uaktualniony słabości planeta światowej elity. Nadszedł czas, aby z nich korzystać. Ale kto ośmieli?

Świat staje się wielobiegunowy … Marzenie?

Bold znaleziony! Chiny stały się stopniowo porzucić dolara. Podczas obliczeń w juanów prowadzone są tylko z Japonii, ale jest – pierwszy krok! Szybko stworzyć „bastionem demokracji” w kraju o ogromnej populacji zawiedzie. Nie nadaje się gleba jest zbyt silny krajowy reżim polityczny. Pekin nie powitać rewolucjonistów na ich terytorium. Przymilny i nie patrzeć na Zachód. Raz. Chiny stara się stworzyć dużo produktu światowego. W sprawie odmowy dolara w obliczeniach zaczął deklarować inne kraje. Tak, UK odważył się tłumaczyć niektóre z pomysłów Kadafiego. Zaczęli w handlu z Japonią w walutach narodowych. Nie mam czasu „poszukuje” bezpośrednie rozkazy. Zbyt trudne do utrzymania w ryzach społeczności międzynarodowej, gdzie słabość nie jest już tajemnicą.

Reakcja Rosji na zabiciu Kadafiego

Libia, Syria, Ukraina … zbyt przejrzyście i otwarcie zaczął działać „democratizer”. Uważa, że dominacja ucieczek z jego szponów. Nawet w Syrii, stało się jasne, że społeczność międzynarodowa nie będzie dłużej tolerować według kłamstwa i przemocy. Opowieści z krwawym reżimem nikt za pewnik nie zaakceptować. I terroryzm, sztucznie tworzone i utrzymywane w celu zastraszenia publicznego, już nie działa na umysły. Stało się oczywiste, a cele i sposoby stanowiące podstawę do ich osiągnięcia. Efekt zabiciu Kaddafiego było dokładnie odwrotnie przeznaczeniem. Szczególnie widoczne było to na wydarzenia na Ukrainie. „Jego nie rzucać” – to odpowiedź Rosji do „demokratycznej” rewolucji w sąsiednim kraju. Świat nigdy nie będzie jednobiegunowy. Krwawego terroru powinny tonąć w zapomnienie. Powinno być – „tarcza jądrowej” będzie stosowana. To jest czas, aby zatrzymać „widza”, który zabija kraj w imię zysku. Wszystkie narody mają prawo do własnego widzenia rzeczy. Jesteśmy różni. I w tym tkwi piękno świata. Życie Muammar Kaddafi pokazał, że patriotyzm i miłość do kraju mają prawo do istnienia. Jego śmierć – sposób, w którym trzeba iść do harmonijnego rozwoju narodów.