815 Shares 7013 views

LCD "Novoorlovsky" (St. Petersburg): opinie, opisy i recenzje

W grudniu „YIT DOM” rozpoczęła budowę w dzielnicy Primorsky kompleksu mieszkalnego „Novoorlovsky” 2013th firmy. Petersburg dzisiaj jest zbudowany zgodnie z koncepcją kompleksowej budowy domów, więc deweloperzy oferowane na rynku nie jest już pojedyncze budynki mieszkalne i całe dzielnice. Jednym z takich projektów jest kompleks mieszkalny „Novoorlovsky”. Znajduje się w pobliżu parku o tej samej nazwie, w pobliżu Jeziora Suzdal i będzie trwać dość imponującą powierzchnię 46 hektarów.


O ośrodku

LCD "Novoorlovsky" (St. Petersburg) ma kilka ciekawych funkcji. Przede wszystkim projekt jest interesujący, ponieważ jego twórcy jest „córka” firmy fińskie budowlanej YIT – rosyjski oddział „YIT DOM”. W odniesieniu do koncepcji architektonicznej, twórcy wybrali styl neoklasyczny, i bezpośrednio wygląd kompleks został zaprojektowany w hiszpańskiej Taller de Arquitectura Urzędu.

Na zewnętrznym obwodzie kompleksu zostanie wybudowany wielopoziomowy dom wolnostojący, wewnętrzna przestrzeń zajmuje szerokie, zamknięte dla ruchu ulicy z infrastrukturą, a obudowa budynki 7-piętrowych zostanie położony na środkowym pasie. Dla zainteresowanych RC adres „Novoorlovsky”, można przejść do Suzdal autostrady i szukać obszarów, gdzie pod numerami 1 i 12. Następnie, po zakończeniu budowy, całe ciało będzie policzone.

Kompleks znajduje się prawie przy wyjściu z miasta, jak i do dolnej Jeziora Suzdal od progu najemców będzie w stanie chodzić o dziesięć minut. Życie jest niemal w naturze w połączeniu z obecnością wszystkich błogosławieństw cywilizacji w postaci rozwiniętej infrastruktury społecznej i handlowej dzielnicy Primorsky dewelopera złożył ofertę więcej niż kusząca. Nie powinniśmy zapominać o fińskiej jakości konstrukcji, który jest również dużym plusem. Nie zostaną wystawione na sprzedaż około dziesięciu tysięcy mieszkań.

LCD „Novoorlovsky”: postęp budowy

Jak wspomniano powyżej, prace rozpoczęły się w 2013 roku. Zakłada stopniowe postępy budowy. Równolegle z domów zostanie zbudowanych i obiektów infrastruktury społecznej i handlowej. Pierwszy obejmuje budowę sześciu wież 25 pięter i cztery budynki 7-piętrowych, a także szkół i przedszkoli (w tym etapie planowane jest oddane do użytku trzy takie instytucje). Ponadto, na pierwszym piętrze będą rozdawane na rynku nieruchomości komercyjnych, więc mieszkańcy nowych budynków zostanie natychmiast wyposażone we wszystkie niezbędne usługi.

Home będzie sprzedawany w kilku etapach. Pierwszy etap polega na dostawę dwóch wież wieżowiec, w których znajdują się 444 mieszkania. Do tej pory warunki żadnych opóźnień nie jest zarejestrowany, prace opanował o 88%. Obiekty zostaną oddane do użytku pod koniec 2016 roku.

W odniesieniu do upływu zakończeniu całego kompleksu, to jest 2019.

wycieczki

Deweloper stara się dostarczyć potencjalnym klientom pełnych informacji na temat postępów budowy. W tym celu, jak również w celu przyciągnięcia klientów, firma organizuje wycieczki do miejsc, w których znajduje się budowa nowych obiektów sąsiadujących. W trakcie kontroli ekspertów, a nie tylko mówić o projekcie, ale także odpowiedzieć na wszelkie pytania potencjalnych nabywców. Wycieczkę można zamówić dzwoniąc pod numer +7 (812) 703-44-44. Autobusy odjeżdżają z metra „komendant Prospect” i „Ozerki”, czas wyjazdu należy określić podczas pisania.

ekologia

Primorsky dzielnica uważana jest za jedną z najbardziej korzystnych rejonach stolicy Północnej. Nie ma produkcji przemysłowej, ale istnieje wiele parków leśnych. Duże autostrad znajdują się w znacznej odległości od kompleksu, tak że mieszkańcy kompleksu mieszkalnego „Novoorlovsky” nic nie powstrzyma, aby cieszyć się spokojem i czystym powietrzem. Bliskość Dolnej Suzdal jeziora, które od dawna uważane ulubionym miejscem wypoczynku wielu mieszkańców, jest również ważnym atutem na rzecz projektu.

transport

LCD „Novoorlovsky” znajduje się w obszarze o już ustalone własnej infrastruktury, w związku z czym jego mieszkańcy nie doświadczą żadnych niedogodności dla ruchu części miasta. Nie daleko są dwie stacje metra – „Ozerki” i „Komendant Prospect”. Aby dostać się do nich może być zaledwie dziesięć minut autobusem lub taksówką. Transport publiczny wyposażony jest w pobliżu domów. Jeśli chodzi o kierowców, mogą skorzystać z ulic i dróg Parachute Wyborg szosa, aby szybko dostać się do centrum miasta. Odległość do ringu – nie więcej niż dziesięciu kilometrów, co sprawia, że podróż w regionie leningradzkim miejscu wystarczająco wygodne i łatwo dostępne.

infrastruktura

Primorsky dzielnica ma doskonałą infrastrukturę handlową, społeczną i rekreacyjną. Mieszkańcy LCD „Novoorlovsky” nie zabraknie z usług swoich obiektów. W pobliżu kompleksu jest jak wiele małych sklepów i ogromny supermarket, są kawiarnie i restauracje, kilka oddziałów dużych banków, salon piękności, usługi pralni chemicznej.

Nie daleko od stadionu LCD jest „Primoretz” bieżnie, które fani mogą uprawiać sporty styl życia. Do trzech szkół i przedszkoli działających w tym obszarze, to może być pięć do dziesięciu minut spacerem.

Ponadto, jak wspomniano powyżej, producent ma na celu zapewnienie wszystkim konieczne i pasażerów w kompleksie. On będzie w rzeczywistości, aby stworzyć swój własny mini-infrastruktury, które będą głównymi celami apteki, supermarket, dwie szkoły, pięć g / s, sklepy, restauracja i kilka kawiarni. Deweloper zamierza uważnie monitorować proces wynajmu nieruchomości komercyjnych i wydzierżawić je tylko do tych podmiotów, które świadczą usługi dla ludności.

Poniżej jest poświęcony dwóch najważniejszych kwestii wzbudzających obawy potencjalnych nabywców w kompleksu mieszkalnego „Novoorlovsky”: ceny i układów mieszkań.

Kwatery w fińskim

Mieszkania w osiedle mieszkaniowe „Novoorlovsky” deweloperem jest pozycjonowany jako klasy komfortu mieszkaniowego. W związku z tym, chcąc kupić studio takie przesłanki nie zostały znalezione. Oferował tylko jeden, dwa, trzy i czteropokojowe apartamenty. Ich powierzchnia – od 40 do 90 „kwadratów”.

W odniesieniu do planowania, klient znajdzie mnóstwo do wyboru. Niezależnie od formatu mieszkania, deweloper oferuje wystarczająco dużą liczbę układów poszczególnych gatunków. Na przykład, można kupić notatki trzech rubli, który jest wyposażony w saunę. Lub 3-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami. Mieszkania oferowane są w planie Europejskiej, w połączeniu z kuchnią i pokojem dziennym, jak i bardziej tradycyjnej wersji domowej, gdzie wszystkie pokoje są oddzielne. Jednak niezależnie od rodzaju mieszkania, przestronne kuchnie wszędzie. oraz rodzaje mieszkań dostępnych do zakupu w razie potrzeby.

Wszystkie pokoje wyposażone są w balkony, które, zgodnie z fińskimi normami, tak duże, że można je łatwo umieścić meble na odpoczynek. Ponadto, są przeszklone.

W każdym z apartamentów znajduje się miejsce na wszystko, garderobę, co więcej, wszyscy właściciele apartamentów będą mieli do swojej dyspozycji w piwnicy przestronnej spiżarni.

wysokość sufitu wynosi 2 m do 70 cm.

wykończenia

Zaproponowali dwa rodzaje – proste i pod klucz. W drugim przypadku, cała praca jest wykonywana tylko po wyrównaniu ich z klientem. Oznacza to, że przyszły właściciel mieszkania wybranego przez materiały wykończeniowe i konstrukcja pomieszczenia, a po wprowadzeniu domu w pracy może obchodzić mieszkaniu dosłownie dzień rozliczenia.

Jeśli chodzi o stan bazy, klient znajdzie tutaj: wszystkie niezbędne narzędzia, betonowa ukryty sposób; Urządzenia dozujące; zainstalowane czujki dymu; wszystko, czego potrzeba, aby podłączyć telewizor, sieć telefoniczną i Internet; drzwi wejściowe metalowe; Podwójne szyby w oknach; gładkich ścian, podłóg i sufitów, w pełni przygotowany do ostatecznego wykończenia. Następny wynajmujący może albo dokonać napraw na własną rękę lub skorzystać z usług specjalistów. Za dodatkową opłatą, oczywiście.

ceny

Więc co deweloper oferuje klientom? Jaki jest koszt mieszkania w LCD „Novoorlovsky”? „YIT DOM” na ich cen nieruchomości, ustalonej zgodnie z klasą własności. Jak już wspomniano, to odnosi się do segmentu komfortu. Jako dowód „Novoorlovsky” dostępnej od nabywców mieszkań w przeglądach LCD, niebotyczne koszty mieszkań nie będzie nazwa, jednak ta właściwość nie jest dostępne dla każdego.

Tak więc, dla „odnushku” będzie musiał zapłacić od 3,7 mln do 4,2 mln rubli dla „kawałek kopiejki” – od pięciu do siedmiu milionów, trzy-pokojowe mieszkanie ciągnie się 6400 000 000 000-7 i czteropokojowe będzie kosztować 11 milionów.

opinie

Co mówią mieszkańcy proponowanego mieszkania w LCD „Novoorlovsky”? Co do dekorowania i planowania, nie ma niezadowolonych. Jednak fińska jakość mówi sama za siebie, firma „YIT” okazał się doskonały na rynku nieruchomości, jej dom jest w terminie i bez wad.

Wielu, oczywiście, komentarze w stosunku do kosztów mieszkania. Tutaj opinie są podzielone. Niektórzy twierdzą, że ceny zbyt wysokie, inni twierdzą, że jest to nadal klasa komfort mieszkanie, tak że wartość odpowiadających im. Jednak obudowa jest nadal wyprzedane, a wycieczki wymienione powyżej są rejestrowane przez wystarczającą liczbę kandydatów.

Żadnych pytań od ludzi oraz do połączeń transportowych. Wszystko, oczywiście, zadowolony z obecnością w pobliżu kompleksu zieleni i jezior. W odniesieniu do infrastruktury, niektórzy uważają, że jest jeszcze na wczesnym etapie będą tęsknić, trzeba czekać na zakończenie budowy, aby czuć się komfortowo. Ale to jednak problem jest wszystko nowe, wybrać mieszkanie w domu, który znajduje się naprzeciwko wejścia do ogromnego supermarketu, jest możliwe tylko na wtórnym rynku mieszkaniowym.

I wszyscy są bardzo zadowoleni z faktu, że deweloper jest bardzo wiele uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców. Zatem, kompleks nie tylko zostaną zainstalowane wszędzie kamery, ale również wyposażony w CAT i organizowane przez stację dzielnica policji. Ponadto zakłada się, że na ulicach kompleksu zawsze będzie profesjonalne patrole bezpieczeństwa.

wniosek

Co możemy powiedzieć na koniec? LCD „Novoorlovsky” – to dobre miejsce, aby traktować je jako opcję na zakup mieszkania. Jednak, niestety ta oferta nie będzie wszystkim ze względu na stosunkowo wysokie koszty mieszkania.