755 Shares 8041 views

Mieszkanie na rynku pierwotnym – proste i opłacalne

Kwestia nabycia mieszkań jest problemem dla większości naszych rodaków. Gdzie kupić obudowę? Nowe lub na rynku wtórnym? W mieście lub podmiejskich nieruchomości jest lepiej? Co jest najbardziej wiarygodny deweloper? Wiele pytań i odpowiedzi, jak zawsze, na każdym ich własnych.


Ktoś nie może czekać długo buduje dom i kupić mieszkanie na rynku wtórnym. Ktoś z naturalnym pragnieniem, aby zaoszczędzić pieniądze na zakup mieszkania na przedmieściach. Ktoś buduje swój własny dom w kraju. Ale w większości są skłonni myśleć, że wszystko jedno mieszkanie w nowym, wybudowanym domu właśnie jest najlepszym rozwiązaniem. Ten ulepszony nowy sprzęt technika w domu, kilka wyciągów, parking, ogród układ, dom terytorium. A jeśli dom jest w dobrej, czystej ekologicznie okolicy, niedaleko od stacji metra, a mieszkanie – gatunki, to można uznać klasa komfort mieszkanie, ponieważ spełnia wszystkie potrzeby jego właściciela.

Nie mniej pilne jest kwestia wiarygodności dewelopera. Po tym wszystkim, nikt nie chce pozostać oszukał inwestorów. Ale można tego uniknąć. Należy znaleźć Firma budowlana z 214 FZ, ponieważ prawo jest po stronie akcjonariuszy, to orkisz wszystkie prawa, zasady i kary dla spółki, w przypadku nieprzestrzegania terminów. I, oczywiście, kupić mieszkanie od dewelopera – najbardziej właściwą opcję. Wtedy nie trzeba przepłacać pośrednikom, a będziesz wiedział, że mieszkanie jest sprzedawane do Ciebie. Co więcej, tylko firma-builder, zawsze dostępne wszystkie warianty mieszkań na wszystkich piętrach i wszelkich planowania.

Opcje na zakup mieszkania w nowym budynku jest wiele. Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem – jest to czas, aby zapłacić cały koszt, ale to nie jest dostępne dla wszystkich. Ale hipotecznych jest teraz łatwo dostać, a oprocentowanie kredytów hipotecznych nie jest wystarczająco wysoka. Zakup mieszkania na kredyt hipoteczny, nie płacą zbyt wiele, ale od razu nabyć nieruchomość w nieruchomości i żyć dłużej w ich mieszkaniu. I zakupu od dewelopera, zawsze można negocjować na korzystnych warunkach ratach.

Dlatego, jeśli chcesz kupić nowy dom, należy zwrócić uwagę na rynku pierwotnym. Jest to opłacalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na zakup nieruchomości i tani zakup business-class mieszkania w Petersburgu.