847 Shares 2976 views

Gotowanie ciasta z serem bez jajek

Produkty mleczarskie – to skarbnica witamin, białek, tłuszczów. Produkty te są szczególnie bogata w wapń i potasu, magnezu, fosforu, cynku, żelaza i inne pierwiastki śladowe. Wielu w jogurt twarogu i witamin A, D, B, E, P i innych witamin. Szczególnie potrzebne produkty mleczne dla dzieci, sportowców i dla wszystkich ludzi. Produkty mleczne są bardzo przydatne dla wzrostu tkanki mięśniowej. Dlatego sportowcy w swojej diecie często korzystają z serem i jogurt. Ale dla nich, aby stosować produkty o minimalnej zawartości tłuszczu, ale lepiej – bez tłuszczu. Dla dzieci, przeciwnie, trzeba tłuszczów i kalorii.


Że nasze dzieci dorastają i uzyskać wszystkie niezbędne witaminy i minerały, które przygotują je do ciast serowych bez jaj. Pieczenie bez jaj jest bardziej delikatny. Dla serniki trzeba funta średniej zawartości tłuszczu ser posiłku – szklanka cukier, sól – do smaku, do pieczenia ciasta, rodzynki. Twaróg ser ciasta bez jajek będzie szybko smażone. Widełki miska zacieru twarogu do uzyskania jednorodności. Dodać proszek do pieczenia, rodzynki, cukier, sól i delikatnie mieszano. Ciasto powinno mieć coś takiego jak na placki. Masa leżały na płytce i rozciągnąć kiełbasy, z którego tnie się na kołach. Nóż, aby małe kawałki sera do ciasta były interesujące, wzorkiem. Następnie smażyć, aż zbrązowieje po obu stronach. Gotowane ser ciasta bez jajek położyć na talerzu. Poczta mogą z kwaśną śmietaną, dżem, mleko skondensowane.

Pyszne serniki i bujny uzyskano bez jaj. Receptura preparatu jest prosta. Z gotowaniem obsługiwać dowolną początkującego kucharza. Można zrobić placki serowe bez jaj w piecu. Aby to zrobić, ugniatać masę sera, mąki, proszek do pieczenia, cukier i sól. Rozwałkować kiełbasy pokroić w kręgach. Następnie uzyskane serniki ustanowione na pieczenia naoliwiona. Piec do miękkości. Rosy i chrupiące placki serowe może być posypane cukrem pudrem i wiórkami czekolady.

Ser ciasta bez jajek przechowywane znacznie dłużej niż przy użyciu tego produktu. Sami will serniki bardzo smaczne. Można gotować je z jabłkami. W tym celu musimy skrzepu (trzysta gramów), duże jabłko, mąkę (pół szklanki), proszek do pieczenia, cukier (dwie łyżki), trochę soli. Rub skrzepu do uzyskania jednorodności. Jabłko obrane i trzy na średniej tarce, a następnie delikatnie wymieszać z serem, dodać cukier, sól, proszek do pieczenia i mąkę. Zagnieść ciasto, podobnie jak na placki. Serniki ukształtowane w postaci kręgów i rozprzestrzeniają się na blasze, naoliwione. Piec w piekarniku w temperaturze stu osiemdziesięciu – dwustu stopni przez około dwadzieścia minut. Gotowy ser ciasta bez jajek, można wlać roztopione masło. Rozłożone na talerzu, na stronie można umieścić dżem lub mleka skondensowanego. Jeśli nie chcemy, aby było zbyt słodkie, należy śmietanę. Dekorować ciasta z serem może być jagody.

Nadchodzi czas na kolację. Czekamy na dzieci ze szkoły. Nasze serniki są gotowe. Przykryj stół, wlać herbatę, umieścić dżem, kładziemy talerzyk, rozłożone serwetki i wszystko – smacznego!