102 Shares 4067 views

Domowe pierogi przepis

Jedną z ulubionych potraw wielu ludzi – pierogi. I to nie jest dziwne, ponieważ jest nie tylko pożywne, ale bardzo smaczne jedzenie. W związku z tym, nie można sobie odmówić przyjemności, aby je wypróbować, nawet pomimo wysokiej zawartości kalorii. Odmiany kluskami, istnieje wiele. Każdy sklep oferuje szeroki wybór tego produktu. Ale pierogi domowej receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie zawsze będzie ceniony bardziej niż kupione w sklepie.


Pierogi ruskie, chiński, włoski …

W naszym kraju, pierogi mają ogromną popularnością. Tak, i to nie tylko w tym. Niemal każdy naród ma potrawę narodową, bardzo podobnego do pierogów na receptę. Co naprawdę zabawne: w każdym kraju uwierzyć, że istnieje taka potrawa właśnie na nich.

Jak pierogi na Zachodzie. Na przykład we Włoszech. Tylko tam nazwali ravioli. Istnieją domowe pierogi przepis której każda część kraju będzie inna. Ale najlepsze jest to, w którym farsz składa się z mielonego kurczaka, parmezanem i szpinakiem.

Na przykład w Chinach, pierogi już od dłuższego czasu. Tylko wtedy, gdy są one bardziej podobne do ciasta. Przygotować to danie jest tylko kilka z nich i dodać polew jak posiekane cukinia, kapusta sałatkę. Chińczycy prawie nigdy używać tylko farsz, często łączą je z cebulą, grzybami i krewetkami.

W Rosji istnieje ogromna liczba różnych opcji do gotowania pierogów. Najprostszym sposobem, aby przygotować pierogi domu, którego przepis znajduje się poniżej.

Pierogi jak studentów i emerytów

Podczas specjalnego badania stwierdzono, że największy popyt wśród kupujących cieszyć pierogi z średniego dochodu. Największymi fanami uszkami byli emeryci i studenci.

Dla studentów, to danie jest wszystko zbawienie. Mimo wszystko, większość młodych ludzi nie wolą gotować jakieś skomplikowane danie, i często nie mają go. Dlatego najprostszym sposobem, aby iść do supermarketu i wybrać pierogi, które są najbardziej podobne.

Emeryci, wręcz przeciwnie – jest często wystarczająco dużo czasu. Ale też nie chcą kłopotów sobie i rzeźbić pierogi ręcznie. Są za przykładem uczniów również nabyć zakupione pierogi. I nie bez powodu. Po tym wszystkim, że byłoby miło, aby ich dzieci i wnuki jeść to danie opiekuńcze ręce gotowanego babci. Pierogi smakują ma niezwykłą właściwość nas z powrotem do dzieciństwa.

Trzy pyszne i lekkie dania

Domowe pierogi. przepis

Po pierwsze, należy wziąć mąkę, jajka, sól i zagnieść ciasto. To musi być koniecznie strome. Z kryształu z pojemnika testowego o średnicy 5 cm. Polewy umieścić na każdym kole w środku i zaschepit ravioli krawędzi.

Do napełniania lepiej podjąć wieprzowiny (może być wołowy, albo z kombinacji ich obu w równych części) i cebula. Wszystko to przewijania w maszynce do mięsa. W wynikowym przebierał trzeba dodać trochę wody, sól i pieprz.

Nadzienie leżała w środku koła i zascheplyaem krawędzi. Pozostaje tylko wysłać pierogi do wrzącej wody i może się podobać.

Syberyjskie pierożki. przepis

Woda do ciasta musi być zimno. Nie trzeba ciasto ugniata bardzo fajne, cienko walcowane i pokroić kółka szkła. W ten sposób, uzyskuje się małe knedle.

Farszu siekane mięso i cebuli, dodano niewielką ilość wody (tak farsz będzie bardziej soczyste), sól i pieprz. Następnie uformowane kluski i gotowane w słonej wodzie, aż wypływają na powierzchnię. Wszystko jest proste!

Pierogi z grzybami. przepis

Najpierw trzeba gotować świeże grzyby w osolonej wodzie, posiekać i podsmażyć na patelni z cebulą. Następnie jest on dodawany do mąki i oleju. Jeszcze smażone. Równolegle trzeba ugotować na twardo, pokroić, włożyć do miski i dobrze wymieszać. Na test jest zrobione: jaja, sól, pół szklanką zimnej wody i mąki. Z otrzymanych kół ciasta kryształu, rozłożyć na przygotowanym nadzieniem i zascheplyaem krawędzi. Kluski gotowe. Pozostaje tylko ich gotować