384 Shares 3493 views

Pięciogwiazdkowy ośrodek „Soczi” (Biuro Spraw prezydenckich): szczegółowy opis z opinii i zdjęć

Codzienne dni roboczych wymaga maksymalnego wysiłku i energii. Aby nie pogorszyć stan zdrowia wymaga pełnoprawnym urlop, który łączy programy rozrywkowe i rekreacyjne. Ciekawe i pouczające wakacje oferuje sanatorium „Soczi” (Biuro Spraw prezydenckich). Jakość spędzania wolnego czasu, dostępność placówek medycznych oraz bliskość linii brzegowej uczyni Państwa niezapomnianą rozrywką.


Ambulatorium drzwi są otwarte przez cały rok. Można przejść badania lekarskie i jakości leczenia. Kompleks jest zalecany dla osób podróżujących służbowo, nowożeńców, par i osób starszych.

lokalizacja

Sanatorium „Soczi” (rosyjska administracja prezydenta) – jeden z największych przychodniach kapitału Olimpijskiego. Znajduje się w centralnej części miasta, w pobliżu głównych atrakcji: cyrku, przejażdżki, Arboretum, etc. Położony 10 minut jazdy od w / dworca kolejowego, pół godziny – lotnisko. Obszar ten jest dość duży – 30 arów, w otoczeniu roślinności podzwrotnikowej.

Obfitość zieleni wypełniona powietrzem jest użyteczny w lotnych składników, które są korzystne dla wszystkich układów ciała. Kupując bilet, masz komfortowe mieszkanie, trzy posiłki dziennie, usług medycznych i użytkowania stref sportowych.

pokoje

Ośrodek Zdrowia „Soczi” (Biuro Spraw prezydenckich) jest słusznie dumny z wysokiej usług. Główny budynek zachowuje piękno stylu pałacowym – Jest to 4-kondygnacyjny budynek „Soczi”, z marmurowymi podłogami, unikatowe malowidła ścienne i zabytkowe meble. Koncentruje się ona szereg różnych klassnosti: od standardowych do apartamentów prezydenckich.

Drugi budynek składa się z 11 pięter i jest nazywany „Morze”, znajduje się kilka kroków od plaży. Jest to nowoczesny budynek w jasnych odcieniach błękitu. Można docenić pokoje z widokiem na Morze Czarne.

Dla najbardziej wymagających klientów – indywidualnych willi otoczonych bujną roślinnością. Należy zauważyć, że we wszystkich pokojach wszystkich kategorii z lodówką, łazienkę, naczynia kuchenne, przybory toaletowe, suszarka do włosów oraz klimatyzację. W holu działa Wi-Fi (bezpłatnie).

baza rekreacyjna

Sanatorium „Soczi” (Biuro Spraw prezydenckich) jest wyposażony w potężny podstawy diagnostyki i leczenia. Nowoczesny sprzęt jest używany do leczenia i badania. Przyjmuje dzieci w wieku od 7 lat (w obecności gabinecie pediatry). Ambulatorium specjalizuje się w leczeniu ginekologicznej, prostaty, serca i układu nerwowego, dermatologicznych i schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego.

Zapewnia profesjonalną pomoc dla osób z alergią, pacjentów z oka, ucha i chorób stomatologicznych. W balneologiczna terapie stosowane zabiegi Hydroterapia i są szeroko stosowane do obróbki ręcznej, akupunktura, inhalacje. Przeprowadzone ćwiczenia mające na celu poprawę stanu zdrowia.

usługi dodatkowe

Sanatorium „Soczi” (Biuro Spraw prezydenckich) oferuje spa, gdzie można poddać się jakiekolwiek manipulacje kosmetyczne, manicure i pedicure odwiedzić sale. Aktywni ludzie docenią przestronną siłownię z nowoczesnym sprzętem. Czy Handel, organizuje różnego rodzaju imprezy. Dla osiągnięcia tych celów w budynkach, istnieje kilka sal konferencyjnych dla 17 i 20 osób, a także sale konferencyjne.

Sanatorium „Soczi” (Sprawy prezydenckie): Podróżni

Prawie wszyscy obozowicze entuzjazmem rozmawiać o programach wieloaspektowy rekreacyjnych, zróżnicowana dieta, dobrze utrzymana plaża i odnowy biologicznej. Usługa Summit: przyjazny personel starają się zadowolić każdego gościa. Ludzie mówili pozytywnie o czystych pomieszczeń. Szczególna uwaga jest przyznawana dom terytorium, dosłownie zanurzony w egzotyczne kwiaty, palmy i magnolie.