834 Shares 1074 views

Trasa Anapa – Symferopol: przezwyciężanie

Jeżeli dana osoba została ustalona w celu przezwyciężenia Anapa trasie – Symferopol, pierwszą rzeczą do zrobienia – jest zaplanować podróż.

Przygotowanie z góry

Tak więc, jeśli podróż zostanie przeprowadzona przez własnego transportu, należy wstępnie wskazać zobaczyć mapę do wszystkich miast, które będą musiały być unikane, a także do obliczania wymaganej ilości benzyny. Aby to zrobić, trzeba wziąć pod uwagę jeden ważny aspekt, zanim wyruszył w drogę w kierunku Anapa – Symferopol – odległość. Te dwa miasta podzielił 331 kilometr. Dlatego czas, że ludzie trzymają w taki sposób, aby ilość więcej niż pięć godzin. Opierając się na fakcie, że samochód osobowy trwa średnio od ośmiu litrów paliwa na sto kilometrów, zazwyczaj potrzeba 26 litrów. Oczywiście, aby mieć pewność, należy wypełnić samochód do 30 litrów – to lepiej to zrobić niż próbować znaleźć stację benzynową.

Wspólny bilet na Krym

W związku z ostatnimi wydarzeniami politycznymi były tak zwane pojedyncze bilety na Krym. Zasada systemu multimodalnego. Osoba dostaje bilet w kasie w / w stacji, na przykład, w Sewastopolu. Jego cena obejmuje kupon na pociąg do Anapa i Krasnodarze (opcjonalnie), a stamtąd promem promem Kercz, a następnie udać się do dowolnego miejsca na półwyspie. Rzeczywiście, to bardzo wygodny sposób, zwłaszcza dla ludzi, którzy nie lubią planować wycieczki. Należy zauważyć w odniesieniu do niektórych niuansów podróży wzdłuż trasy Anapa – Symferopol. Prom do stolicy Krymu nie wykracza, elementarnych – brak morza. Według rodzaju transportu, dopóki nie zostaną osiągnięte tylko do Kerczu. To było teoretycznie możliwe do przejścia i Sewastopolu, ale te trasy nie zostały jeszcze przewidziane. Cena biletu na prom z Anapa do Kerczu wynosi 1000 rubli. Bardziej opłaca się wziąć jednego biletu.

loty tranzytowe

Jednym z najbardziej popularnych i poszukiwanych sposobów na pokonanie drogi między dwoma miastami nadal autobusy. Codzienne loty długodystansowe są prowadzone w kierunku Anapa – Symferopol. Jak dostać się do toru nie trwało długo, wygodnie i za rozsądną cenę? Że autobus w tym planie jest najlepszym rozwiązaniem. Dla niektórych może się wydawać, że loty na tej trasie nie są wykonywane częściej. Jednak to nie jest tak, codziennie od Anapa – Symferopol uruchomić kilka autobusów. Harmonogram, oczywiście, zmiana, ale co do zasady, dwa autobusy odjeżdżają do Symferopola w pierwszej połowie dnia, cztery – w drugim, a jeden – na 21:45. Środki wynikają z Gelendzhik, Wołgograd, Krasnodar, Noworosyjsk i Krymsk – wszystko przez Anapa.

alternatywy

W dniu 24 czerwca tego roku, absolutnie każdy może kupić multimodalnego jednego biletu. Zgodnie z nim, osoba dotrze do stacji kolejowej Anapa, a następnie wykonuje się przesiąść się w autobus, który z kolei przechodzi do portu morskiego (również znajduje się w Anapa), a następnie pasażerów na pokład katamaranu „Soczi 1” lub „2 Soczi.” Te katamarany śledzić kierunek Anapa – Teodozja – Jałta, jak również plecy. Decyzja o wdrożeniu systemu multimodalnego powstał w czasie – przed szczytem sezonu wakacyjnego. Teraz ludzie nie muszą się zastanawiać, gdzie lepiej do przeprowadzenia przeszczepu. Wystarczy kupić bilet, „bus-prom-bus” lub „bus-katamaranem”. W zbywalne kupony dostępne wszystkie niezbędne informacje planowanie podróży więc to będzie bardzo łatwe.

Wcześniej można było kupić bilet na pociąg na trasie Anapa bezpośredniego – Symferopol. Jednak droga wiodła przez terytorium Ukrainy. Teraz, gdy wiesz, aby dostać się na wyspę przez terytorium sąsiedniego kraju nie jest możliwe ze względu na obecną sytuację polityczną. Jednak kursować pociąg na Krymie w kierunku Symferopol – Kerczu. W tej chwili wiele się robi, aby torując drogę od lądu do półwyspu. Na przykład, już w pełnym rozkwicie w celu opracowania projektu mostu, który oczekuje, dołączy Krymu do Rosji kontynentalnej przez Kerczu.

loty

Warto zauważyć, że Anapa – Symferopol – to nie jest taka długa droga. Kilka godzin jazdy samochodem prywatnym, trochę dłużej – lot tranzytowy, prawie tyle samo co jeśli pójdziesz na podstawie jednego biletu. Jednak niektórzy decydują się pokonać dystans drogą lotniczą. Rzeczywiście, nie lot 2B Aviation 559 w kierunku Anapa – Symferopol. Czas podróży – mniej niż godzinę! Więcej odbędzie rejestracji na lotnisku. Jest to opcja dla osób, które nie lubią czekać. Również ta metoda jest zbawienie w tych przypadkach, gdy spontaniczna podróż i nie toleruje depozytów. Oczywiście, cena jest odpowiednia, jednak wyróżnia się dobrą priorytet prędkości. Do tej pory, zgodnie z aktualnymi danymi, ten lot jest ważny do 26 września tego roku. Loty są przeprowadzane dwa razy w tygodniu: w piątek lub środę.