520 Shares 1201 views

Pokarmy, które spalają tłuszcz w organizmie: mit czy rzeczywistość?

Nie ma chyba człowieka, który nie byłby zaniepokojony piękno rysunku. Staramy się radzić sobie z dodatkowych cali wokół talii, szerokie biodra, małe piersi i innych wad. A jeśli czytasz ten materiał, więc temat odchudzania Ci zależy. Odchudzanie niedawno stał się obsesją, która niszczy wszystkie sensowne argumenty naukowców i dietetyków.


Reklama – to oszustwo

Przede wszystkim, chcę mówić o szarlataneria. Sprzedawcy, psychologowie i specjaliści od marketingu z różnych firm, które produkują leki i produkty do „skutecznego wagi”, licząc na brak zaufania, łatwowierności i, przepraszam, zbyt leniwy. Cóż, kto nie chce przyjąć wieczorem, przed pójściem do łóżka, każdy pigułkę i obudzić się rano z pięknym rysunku tak, że możemy od razu przejść do sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”?

funkcjonowanie organizmu

Organizm ludzki jest bardzo wyrafinowany i inteligentny system, który troszczy się o swoje zdrowie i nie lubi, gdy jej nieco ograniczone. Najczęstszym błędem utraty wagi nie jest brana pod uwagę możliwość ogromnego organizmu do samoobrony. Ty decydujesz: „Pomyślę mam pokarmy, które spalają tłuszcz w organizmie, takich jak ananasy, ponieważ mają duże ilości witaminy C i promuje. Spalanie tłuszczu.” A ciało myśli: „No, znów ten głupiec będzie głodować mnie głód Nic nie jest już, a ja jestem trochę w zapasie Zhirkov kilka kilogramów trzeba będzie jeszcze przełożone na wszelki wypadek …” Widzisz? Aby schudnąć, trzeba regularnie przestrzegać zasad zdrowej diety, a nie opierać się na środkach spożywczych, które spalają tłuszcz w organizmie.

zdrowe odżywianie

Schudnąć bez diety – to znaczy do obliczania dawki dzienne białek, tłuszczy i węglowodanów potrzebnych do pełnego i zdrowego funkcjonowania organizmu. Niestety, wiele osób woli wierzyć w różnego rodzaju wynalazków, a nie poważnie o swoją sylwetkę i zdrowie.

Mity i rzeczywistość

  1. Pokarmy, które spalają tłuszcz w organizmie. Nie istnieje! Są to produkty, które przyczyniają się do przyspieszenia metabolizmu (aka – metabolizm). Po prostu nie sądzę, że będzie tutaj, zjeść kilka kilogramów grejpfrut, herbata imbir zapet to, pójść do toalety – a nadwaga nie ma. To nie będzie działać!
  2. Woda spala tłuszczu. To nie jest prawda. Nasze ciała dziennie wymaga co najmniej 1,5 litra cieczy. W przeciwnym razie zacznie oszczędzać, a tam jest nagromadzenie płynu w organizmie – jest zbędne centymetry i kilogramy. Prawidłowego obliczenia wymaganych płynów ciała jest następujący: 30 ml na 1 kg masy ciała. Kiedy zaczniesz pić odpowiednią ilość, procesy „karmienia” są aktywowane, a ciało zaczyna dawać nagromadzenie płynu, a wraz z nim wszystkie szkodliwe toksyny.
  3. Miód spala tłuszcz. Nie. W swojej strukturze istnieją cechy, które mogą pomóc przyspieszyć ten proces trochę zhirorasschepleniya. Również najlepszy miód naturalny przeciwutleniacz, czyli przyczynia się do oczyszczenia organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji.

podsumować

Myślę, że udało mi się przekonać was, i zdajesz sobie sprawę, że pokarmy, które spalają tłuszcz w ciele – to mit. Odchudzanie potrzebę zrównoważenia codzienną dietę i ćwiczenia częściej.