350 Shares 1683 views

Siberian State University Medical (Tomsk): historia, opinie studentów

Aby skutecznie pomagać ludziom, aby traktować je do różnych chorób, do przeprowadzenia profilaktyki chorób, konieczne jest, aby jakość edukacji medycznej. Pobierz go corocznie zaprasza Siberian State University Medical (skrót – Syberyjski Uniwersytet Medyczny). Prawie 130 lat jest to liceum. Łączy w sobie najlepsze tradycje z nowoczesną technologią. Pozwala to na uniwersytet, aby osiągnąć najbardziej efektywne rezultaty w swoich działaniach edukacyjnych i badawczych.


Historia powstania: dekret cesarza

Uniwersytet Medyczny w Tomsku jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych w Rosji, zaangażowanych w szkolenie pracowników służby zdrowia. Rok założenia uniwersytetu – 1888. Była instytucją dzięki cesarza Aleksandra II. To on podpisał dekret o ustanowieniu Tomsk Uniwersytetu Cesarskiego.

Prace nad stworzeniem instytucji rozpoczęła się w 1878 roku. Budynek został wybudowany w 2 lata. Planuje otworzyć wydział wydziale prawnym, medycznym, fizycznej, matematycznej i historyczno-filologicznym. Jednak tak się nie stało z powodu braku funduszy. Zdobył University w 1888 roku. To był otwarty tylko w jednym wydziale – medyczny.

Syberyjski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet rozwój Tomsk

W pierwszym roku studiów w instytucji edukacyjnej, było 72 uczniów. Kadra była niewielka. Później rozszerzył. Pierwsza edycja datuje się na 1893 lekarzy. Dyplomy wydano 31 osób. Prawie połowa z nich ukończyli szkolenie z wyróżnieniem. W pierwszej edycji byli to ludzie, którzy w przyszłości byli w stanie wygrać nazwę dla siebie i stają się znani specjaliści.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć liczbę wydziałów na Uniwersytecie. W 1930 roku, niektóre z nich zostały odizolowane od instytucji edukacyjnej. Na podstawie ich samorządzie, stworzony w Tomsk Instytutu Medycznego. Istniał do 1992 roku. Następnie, w trakcie transformacji, stał State University Medical syberyjskiego.

Aktualny stan

Siberian State University Medical – instytucja, która istnieje do dziś i nadal rośnie. Z biegiem lat liczba odkryć, aby podnieść prestiż instytucji poczyniono w jego murach. Dziś Siberian State University Medical jest głównym kompleks naukowo-edukacyjny i kliniczne, w których przeszkolonych ponad 5000 studentów.

Wielu uczestników marzył o wyjeździe na studia, ponieważ ma wiele zalet:

 1. Siberian State University Medical jest w top 3 najlepszych uczelni medycznych w kraju. Oferuje on wiele budżetu lokuje studentów.
 2. Uniwersytet pozwala uzyskać najlepszą możliwą edukację dla kadry dydaktycznej około 80% składa się ze specjalistów z stopni i tytułów naukowych.
 3. Studenci ćwiczyć w wielodyscyplinarnych klinik należących do uniwersytetu. W nich, uczniowie zapoznają się z nowoczesnym sprzętem.
 4. Tutaj uczniowie uczą się najlepiej. Tylko najsilniejsze podmioty uda się wprowadzić University Medical syberyjskiego. Wysokie tempo przejścia. On jest we wszystkich aspektach szkolenia w 2016 roku przekroczyła 200. Najwyższa była w „Stomatologia” – 277 punktów, a najmniejszą w „Medical Biofizyki” – 200 punktów.
 5. Uczelnia ma centrum symulacji. Istnieje również kompleks muzealny, który zawiera ogromną ilość eksponatów. Kolekcja skupia specjalistów od ponad 120 lat. Niektóre z tych kopii są jedynymi na świecie.

Struktura organizacji edukacyjnej

Siberian State Medical University, położony w Tomsku, oferuje wnioskodawcom zawodowego i szkolnictwa wyższego w szerokim zakresie dziedzin kształcenia i specjalności. Za organizację procesu dydaktycznego w gimnazjum utworzone różne jednostki strukturalne.

Dla tych, którzy chcą dostać wtórnego profesjonalną edukację medyczną w pracach SSMU medycznej i farmaceutycznej College. Wyższe wykształcenie na uniwersytecie pozwalają uzyskać takie wydziały:

 • gojenie;
 • Pediatrics;
 • farmaceutyczne;
 • Medycznych i biologicznych;
 • zarządzanie i medycyny behawioralnej;
 • kształcenie na odległość;
 • profesjonalny przekwalifikowania i doskonalenia.

Znajomość kolegium SSMU

Historia tej jednostki strukturalnej rozpoczęła się w 1924 roku, kiedy otwarto w Tomsk szkoły farmaceutycznego na szkolenia odpowiedniego personelu. Była to niezależna instytucja. W 1925 roku stała się szkoła techniczna, w 1954 roku – szkoła, aw 1993 – Kolegium. Kilka lat temu uczelnie zawarte w swoim składzie Siberian State University Medical (Siberian State University Medical). Kolegium został jego Dzielnica strukturalny.

Jego celem medyczny i farmaceutyczny College widzi szkolenie wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów średniego szczebla w moralnym, kulturowym i intelektualnym rozwoju jednostki. Struktura jednostki, istnieją 3 oddziały – diagnostyka laboratoryjna i farmacja, pielęgniarstwo, przekwalifikowanie zawodowe specjalistów z wykształceniem średnim i szkolenia zawodowego.

Zawód, oferowanych przez Uniwersytet

Uczelnia, która jest strukturalny podział uczelni, można uzyskać kilka transakcji:

 • Pielęgniarka / brat medyczna;
 • farmaceuta;
 • Medyczny technik laboratoryjnych;
 • pielęgniarka do masażu / Medycyna brat masażu (dla osób niepełnosprawnych, które mają zaburzenia widzenia).

Działy, które mają Siberian State University Medical (Siberian State University Medical), oferują więcej możliwości samorealizacji w dziedzinie medycyny. Oni Uczestnicy najbliższych, aby uzyskać inny zawód:

 • asystenta medycznego;
 • stomatolog;
 • pediatra;
 • farmaceuta;
 • specjalista w dziedzinie biochemii, biofizyki medycznej, cybernetyki i psychologii klinicznej.

Należy również zwrócić uwagę na obszary kształcenia na studiach licencjackich, który oferuje Uniwersytet Medyczny. Należą do nich „pomoc społeczna” (Profil – „praca społeczna w ochronie zdrowia System”) i „Zarządzanie” (Profil – „Zarządzanie przemysłowe”).

Kampania wstęp na Uniwersytecie

W komisji selekcyjnej Siberian State University Medical każdego roku zaprasza kandydatów do celów dokonania zgłoszenia. W kierunku z zawodowym wykształceniem zrobić łatwo. Wnioskodawcy są tylko dyplom i zdać test psychologiczny do identyfikacji istotnych cech osobowych.

O dopuszczenie do wyższych profesjonalny program kształcenia byłych studentów wymagane wyniki egzaminu w trzech przedmiotów. Główną dyscypliną – język rosyjski. Inne przedmioty (biologia, chemia, fizyka, matematyka, wiedza o społeczeństwie) są zależne od kierunku kształcenia.

Siberian State University Medical: Opinie

O SibSMU zostawić pozytywne opinie. Studenci w dobry sposób napisać o nauczycieli, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Dają studentom bardzo dobrą bazę wiedzy, są uczciwe, ale bardzo surowe. Oni nie lubią tych studentów, którzy nie chcą, aby nauczyć wydane przez informacje tęsknią klas.

Korzyści obejmują obecność kilku akademiki, biblioteki. studenci otrzymują na początku roku szkolnego wszystkim niezbędnym do studiowania literatury. Czasami jednak, książki nie są wystarczające dla każdego. W takich przypadkach, studenci dzielić podręczniki.

Podsumowując, warto zauważyć, że w Państwowej Akademii Medycznej syberyjskiego na studia bardzo trudne. Jeden zrozumienie nie jest wystarczające. W medycynie, jest niemożliwe do wyobrażenia. Wszelkie nowe informacje potrzebne do nauki. Dlatego nie powinniśmy się spieszyć z przyjęciem do uniwersytetu. Po pierwsze, warto pomyśleć nad i jeśli mogę się nauczyć tutaj. Jeśli istnieje taka jakość jak lenistwo, trzeba będzie albo się go pozbyć, albo całkowicie zrezygnować z wprowadzania State University Medical syberyjski (Tomsk), na underachieving studentów wydalonych z organizacji edukacyjnych.