237 Shares 9123 views

Uniwersytet górnictwo, Petersburg: opinie, adres, zdolności, szybkość przejść

Kompleks surowce mineralne Rosja potrzebuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Ich szkolenie sprawuje Uniwersytet Górniczy (St. Petersburg). Recenzje tej organizacji edukacyjnej dostaje dobre. W pozytywny sposób na stan gimnazjum powiedzieć studentów, absolwentów, pracodawców, osób publicznych, a nawet działając rosyjski prezydent Władimir Putin V..


Pojawienie się i rozwój instytucji

Powstanie Uniwersytetu Górniczego w Petersburgu pochodzi z 1773 roku. Katarzyna II podpisał dekret o utworzeniu szkoły, który przygotowuje inżynierów z branży górniczej. instytucja edukacyjna istniał do 1804 roku. Następnie został on przekształcony w Górniczego Korpusu Kadetów. To okres szkolenia wynosi 3 lata.

W 1834 roku, były instytucją edukacyjną był Instytut Korpusu Inżynierów Górniczych. Transformacja dotknęła okres studiów. Teraz czas jego trwania nie był 3 lata i 5 lat. W 1866 roku ponownie doszło do zmian w historii tej instytucji. Stał się znany jako Instytut Górnictwa w Petersburgu.

W kolejnych latach edukacyjna organizacja zmieniła nazwę kilka razy. Od 2011 roku instytucja edukacyjna ma status „uniwersytet”. Zmiana ta wynika z osiągnięć uczelni. Uniwersytet przeprowadzone i nadal prowadzi badania na temat zarządzania ochroną środowiska, rozwój nowych technologii przetwarzania i górnictwie.

Adres i rektor organizacji edukacyjnej

Wnioskodawcy, którzy zdecydowali się wejść do Uniwersytetu Górniczego St. Petersburg, włączanie jej adres prawny – Vasilievsky Island, 21th Line, 2. Budynek ten jest uznawany za zabytek architektoniczny .. Jest on zbudowany w stylu klasycystycznym. Autorem projektu jest A. N. Voronihin. Główne wejście 12 jest urządzony kolumnach 2 i rzeźby.

W głównym budynku jest rektor Petersburgu Uniwersytetu Górniczego. Obecnie stanowisko to odbywa Litwinienki Vladimir Stefanowicz. W głównym budynku znajduje się również główne działy, komitet selekcyjny. Bliski Avenue Vasilevsky Wyspa na wsi. 82 jest Wydział Nauk Humanistycznych i nauk podstawowych. Również częścią Uniwersytetu akademickiego budynku nr 3. Jego adres – Mała Aleja Vasilevsky Wyspa, lit. A, B i C. Tutaj studenci kursów początkowych nauczane są głównie.

Wydziały Uniwersytetu Państwowego

W strukturze organizacji edukacyjnej ma 8 działów:

 • elektromechaniczny;
 • poszukiwania;
 • budowlanych;
 • góra;
 • gospodarczego;
 • Leczenie minerałów;
 • Olej i gaz;
 • humanistyka i nauki podstawowe.

Trzeba też podkreślić Wydziału średnim zawodowym. Jest to nowoczesna instytucja edukacyjna, która ma wszystko, czego potrzeba, aby zdobyć wiedzę – laboratoria, sale komputerowe, sale lekcyjne, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia. Przygotowania w tym wydziale prowadzone w kilku kierunkach ( „Applied Geodezji”, „Aerofotogeodeziya”, „kartografia”, „Konserwacja i naprawa samochodów”, „Sieci komputerowe”), ale teraz, niestety, uniwersytet ustawiony na studia nie jest przeprowadzana ,

Popularne specjalności w liceum

Wśród uczestników w Akademii Górniczej (St. Petersburg), „Ekonomika” i „Zarządzanie” są najbardziej popularne. Konkurs w 2016 roku było 39.40 i 35.10 os. / Miejsce odpowiednio. Takie duże zainteresowanie wnioskodawców wynika zapotrzebowanie na ekonomistów i menedżerów na rynku pracy. Tych specjalistów są potrzebne we wszystkich sektorach. Następna na liście popularnych miejsc zajmuje „budownictwo”. W 2016 roku nastąpił konkurs 34.11 os. / Przestrzeni.

Na specjalnych Uniwersytetu Górniczego w Petersburgu popularne miejsca „Applied Geodezji”. Konkurs w 2016 roku było 6,70 osoby. / Kosmos. W tej dziedzinie, studenci uczą się wykonywania geodezyjnych inżynierii oprogramowania w likwidacji, eksploatacji, budowy i projektowania terenów górniczych, budynków, budowli.

Innym popularnym obszarem kształcenia na specjalności – jest „technologia geologicznych”. Według szacunków w 2016 roku na 1 miejsce, osiągając 6,36 osób. W tej dziedzinie, studenci są przygotowani do stosowania metod geofizycznych dochodzenia w poszukiwaniu złóż kopalin, przetwarzania i interpretacji informacji uzyskanych z wykorzystaniem technologii informatycznych.

Zasady wstępu na studia

State University Rektor corocznie aby zatwierdzić zasady wstępu. Ważne informacje w nich – są wymagane dokumenty o przyjęcie do Akademii Górniczej (St. Petersburg). Opinie wskazują, że lista papierów wartościowych obejmuje:

 • aplikacja;
 • paszport;
 • świadectwo ukończenia szkoły lub dyplom wskazuje na obecność wykształceniem zawodowym lub wyższym wnioskodawcy;
 • 2 fotografie (dla osób wchodzących na te obszary, w których badania wstępne przechodzenie świadczone w ściankach University);
 • informacja medyczna liczba forma 086 / r (konieczne jest jedynie na obszarach kształcenia, która przewiduje obowiązkowych badań lekarskich);
 • dokumenty potwierdzające indywidualne osiągnięcia (pozwalają one uzyskać dodatkowe punkty);
 • dokumenty potwierdzające, że specjalne i preferencyjnych praw skarżącego.

Nie mniej ważne informacje w zatwierdzonych zasad – terminy składania wniosków. Bardzo ważny czas, aby zastosować do Uniwersytetu Górniczego (adres – St. Petersburg, Wasilewskiego Island, 21-line, 2.). W 2017 roku, należy przynieść wszystkie niezbędne dokumenty do następujących terminach:

 • po wprowadzeniu niskiego się – do 26 lipca w obecności lub Wyniki egzaminu do 10 lipca w ich nieobecności;
 • po wprowadzeniu płatnych miejsc – do 10 sierpnia w obecności wyników egzaminu lub przed 10 lipca, jeśli chcesz podjąć próbę wejściem w college'u.

Uniwersytet wydobycie: stawka przepustka

Teraz porozmawiajmy o tym, co najważniejsze kandydatów. W Petersburgu Uniwersytetu Górniczego marzą robić wiele kandydatów. Aby zastosować, trzeba spełniać minimalny wynik, który ustanowiony State University w 2017 roku (w każdym kierunku przygotowanie 3 egzamin, oni powinni sprawdzić listę długo przed wejściem do studia, aby ustalić listę EGE):

 • matematyka – 40 punktów;
 • Fizyka – 40 punktów;
 • Chemia – 40 punktów;
 • Wiedza o społeczeństwie – 45 punktów;
 • Język rosyjski – 40 punktów;
 • Informatyczny – 45 punktów;
 • Geografia – 40 punktów;
 • rysunek – 40 punktów.

Osoby pragnące wprowadzić niskie miejsca w Akademii Górniczej, z jednoczesnym wynik przynajmniej konieczności wybierania. W 2016 roku liczba ta była najwyższa w kierunku „technologia chemiczna”. Był 252 punktów. Najmniejszą postacią był w kierunku „górnictwo (elektryka)”. Był równy 174 punktów.

Ilość miejsc na dopuszczenie do

Uniwersytet Górniczy nie jest możliwe do zrobienia wszystkich ludzi, którzy są przy zastosowaniu, w miejsca są ograniczone. Na „gospodarki”, która cieszy się popularnością, 13 miejsc w budżecie powstała w 2017 roku. Siedzenia w ramach umowy – 40. Dla porównania, odsetek ten w 2016 – trend ekonomiczny został złożony 394 oświadczenia.

Sporo miejsca w „biznesie naftowym i gazowym.” Miejsc budżetowych w 2017 roku przeznaczono 230 oraz na podstawie umów o świadczenie płatnych usług edukacyjnych – 70. Jednakże, nie będzie więcej zawodników. W ubiegłym roku „Oil and Gas działalności” State University zastosowali 1,420 ludzi.

Koszt usług edukacyjnych

Po przyjęciu do wnioskodawców Uniwersytetu Górniczego pyta, ale ile to będzie kosztować szkolenie, jeśli nie można dostać w sprawie budżetu. Cena zależy od rodzaju usług edukacyjnych:

 • stopień kwalifikacji, zawodowych lub magistra w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin w szkole średniej – 130 tysięcy rubli .. za semestr;
 • studium podyplomowego studium – 200 tysięcy rubli .. w tym samym czasie, w formie nieobecnego głosu (na zagranicznych) lub 220 tys. RUB. za semestr w pełnym wymiarze czasu;
 • Studia doktoranckie – 250 tysięcy rubli ..

Czesne musi być wykonane w odpowiednim czasie. Podczas semestrze zimowym studenci muszą płacić określoną kwotę pieniędzy do 1 września, a po semestrze letnim – do 1 lutego. Jeżeli uczeń zostaje wydalony z uczelni przed rozpoczęciem nauki, wrócił w pełni całego uiszczenia opłaty. Jeżeli umowa między studentem a uczelnią rozwiązana podczas sesji treningowych, pieniądze zostaną zwrócone minus koszty poniesione przez instytucję.

Wynajęcie pokoju w akademiku

Wnioskodawcy, którzy pochodzą z innych miast, dostać miejsce w akademiku na okres testów egzaminacyjnych o dopuszczenie do Akademii Górniczej (St. Petersburg). Adres budynku kazano pracownikom uczelni. Rodzice też są umieszczane razem z dzieckiem (w zależności od dostępności pokoi). Jeżeli wnioskodawca w teście wejście pokazuje brak wiedzy, to uwalnia hostel na 3 dni. Zakwaterowanie jest przedłużony tylko wtedy, gdy zbliża się do odwołania.

Po rejestracji rozpoczyna się rozkład miejsc w schronisku między studentami. Jest ona przeprowadzana przez Komisję w sprawie ochrony socjalnej studentów i doktorantów Rozpatrując złożony w określonym terminie zastosowań. W przydział pokoi jest brane pod uwagę zasadę pierwszeństwa (pierwsze miejsce otrzymają preferencyjne kategorie ludzi, obcych i tak dalej. D.).

Adresy schronisk i stopy

Hostel Petersburg University Mining – to nie tylko pewien budynek. Uczelnia posiada 5 pokoi. Znajdują się one pod różnymi adresami:

 • № 5 – Str. Gotówka, d 28/16 .;
 • № 4 – Marine Nasyp 15, Kor .. 3;
 • № 3 – ul. Gotówka, d. 46, Kor. 1;
 • № 2 – Vasilievskiy wyspa Shkipersky kanał 5 d ;.
 • Numer 1 – Mała Aleja Vasilevsky Island, d 38-40 ..

Koszt życia w akademiku ustawić właściwą kolejność każdego roku. Kwota zależy od poziomu komfortu w pomieszczeniu. Wielkość Nadzorcza może wahać się od 900 rubli. ostatniego miesiąca życia do 5500 rubli. w tym samym okresie czasu.

Uniwersytet wydobycie (St. Petersburg). Student Referencje

Studentów uczestniczących w Petersburg State University St. Górniczego, w większości pozytywne o uniwersytecie. Mówią, że wiele zalet: dogodna lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu stacji metra, duża liczba miejsc budżetu, kwestia wolnego latem przechodzi pewne studentów, wysoki poziom zdobytej wiedzy. W ujemnego sprzężenia zwrotnego, uczniowie sugerują co uczyć w liceum nie jest interesująca. Najprawdopodobniej opinie te są związane z faktem, że studenci wybrali niewłaściwy bieg życia, doszliśmy do tych specjalności, które nie są odpowiednie dla nich.

Mining University (Saint-Petersburg) Liczba otrzymanych pozytywnych i wiele znanych osobistości. Na przykład, niedawno odwiedził uniwersytet V. W. Putina. Prezydent instytucja lubił. Zauważył, wysoki poziom wyposażenia technicznego, kadry dydaktycznej oraz organizację procesu kształcenia.