855 Shares 2108 views

Rolki Reaction. Rolki reakcyjne opis, charakterystyka, rodzaje, modele i opinie

Dla młodych zawodników początkujących są doskonałymi rolki reakcji. Opinie o nich w większości pozytywne. Panuje przekonanie, że specjaliści nie nadają się one w tym wypadku jest idealny dla początkujących.


Rolki nie różnią się wysoką adaptacyjnych i mogą zapewnić komfortową jazdę. Najważniejsze, że mają – to rozsądna cena i dobra jakość. Ze względu na te czynniki, są corocznie przyciągają ogromną liczbę nabywców.

Rolki firmową reakcji nie można znaleźć w krajach europejskich, są one wytwarzane bezpośrednio przez mieszkańców WNP i Federacji Rosyjskiej. Twórcą marki jest popularna firma „Sportmaster”.

lineup

Firma zajmuje się produkcją dla dzieci, mężczyzn i kobiet wrotki.

Wśród ogromnej liczby modeli można zidentyfikować najbardziej popularne i popytu wśród bardziej młodych łyżwiarzy.

B105

Rozważyć zakres Reaction. B105 Walce – Męskie, są świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy odważyli się stanąć po raz pierwszy na kole. Modelem najbardziej tani i prosty. Produkowane w kolorze czarnym. To fitnesnye rolki. Miękkie buty, umożliwiając naturalną i wygodną pozycję nóg. Ponadto zmięknięcia koła o średnicy 76 mm. Rama zwój utworzony z materiału kompozytowego, – również sprawia, że nie jest bardzo wytrzymała i miękkie. Modele są wykonane z nylonu z małymi wstawkami z tworzywa sztucznego.

V105W

To samice rolki (reakcji) dla sprawności. Od mężczyźni różnią się tylko wyglądem, a więc mają wszystkie cechy wymienione powyżej.

N206

Model dla mężczyzn, zaprojektowane do sprawności, z reakcji spółek. Rolki są bardziej stabilne i wytrzymałe. Produkowany w kolorze czarnym. Wygodne i miękkie buty. Stabilna rama, wykonana z aluminium. Stabilne średnica koła 78 mm. Wytrzymać ciężar nie większy niż 100 kg. Wykonana w całości z nylonu.

N206W

Ten żeński filmy fitness. Ich cechy są podobne do modelu N206. Są jedyną różnicą jest to w projekcie.

N706

Poniższy model Reaction spółki. Rolki są uważane za drogie w kategorii fitness. Są stylowe i kolorowe projektu. Miękkie buty nie pompuje pięty Buckley, w którym górny Buckley działanie pamięci. standardowy rozmiar koła – 84 mm, możliwe jest zainstalowanie większe koła – do 90 mm. Zamontowane łożyska ABEC-7. Bardzo silna rama wykonana z wytłaczanego aluminium. Materiał użyty do ich produkcji – Nylon skuteczne działanie wentylacji.

N404

Jest to kolejny model reakcji. Rolki zostały zaprojektowane specjalnie dla kondycji. Miękkie buty z szybkiego sznurowania. Model zamontowane na kołach ABEC 5 łożyska, ma średnicę 80 mm. Rama aluminiowa, wystarczająco silny. Wykonane mężczyzna i modelki. Pierwszy produkowany w kolorze czarnym, natomiast kobieta model jasnych kolorach – białym i srebrnym z niebieskimi akcentami. Nylonowa tkanina zapewnia doskonałe nogi wentylacyjnych.

R106

Ten model reakcji – jest to film fitness, będące prototypem B105, tylko z bardziej nowoczesnym wzornictwem. Miękkie bagażnika ma trzy punkty mocowania. Wykonany z kompozytu z tworzywa sztucznego ramy, w związku z tym nie są one przeznaczone do wysokiej masy. Koła o średnicy 76 mm, wyposażony w łożysko ABEC-3. Sprzedawane żeńskie i męskie modele, które mają inny kolor.

skała

Model klipy dla dzieci, z lineup jest najprostsze. Przeznaczony dla początkujących młodych łyżwiarzy. Świetne dla dzieci obu płci, tylko różne kolory. Koła o średnicy 64 mm, wyposażony w łożysko ABEC-1. Miękkie bagażnika doskonale przymocowany do nogi za pomocą dwóch klipsów. Rama wykonana jest z tworzywa sztucznego, w związku z tym, że nie różnią się szczególną niezawodnością. Utrzymuje się w 60 kg. Prawie wszystkie buty położony jest w plastiku.

reakcja Galaxy

Reakcja Galaxy – rolki, którzy lubią dużych chłopców, jak wyglądają jak rakieta. Jest ślizgacz, co pozwala na dostosowanie długości nóg jest 4 rozmiar. Koło o średnicy 64 mm ABEC 1 łożyska. Posiadają funkcję ustawiania tylnych kół oś 2, stając się bardziej stabilny. Jest to szczególnie dobra dla dzieciaka, który dopiero uczy się jeździć. Produkowane przy użyciu nylonu, plastiku, lycry.

reakcja Rainbow

Ten zaawansowany model klasy dzieci fitness. Rolki są bardzo wytrzymałe i lekkie. But jest rozszerzona do sześciu zmiennych. Ponadto, jest to dość łagodny, a dziecko nie ociera nogę. U stóp jest zabezpieczona paskiem sznurowanie pięty i Buckley. Rama z materiału kompozytowego jest lekki, a może wytrzymać bez problemu do 60 kg. Koła mają średnicę 64 cm ABEC łożyska. Istnieją modele dla chłopców i dziewczynek, różnią się tylko kolorem.

reakcja Turbo

Model ten jest przeznaczony dla młodych zawodników, którzy są na kółkach nie jest pierwszym roku. Miękkie buty, dlatego jest łatwy w użyciu. Jest również dobrze wentylowane. Rozprzestrzenianie się z sześciu wymiarach.

Sam wałek jest wyposażony w pasek na piętę, górna Buckley i szybkiego sznurowania, który pomaga bezpiecznie przymocowania nóg dziecka. Rama wykonana jest z aluminium, która jest uważana za główną zaletą modelu. Przeznaczony dla maksymalnie 70 kg wagi. Koła o średnicy 72 mm jest ABEC 5 łożysk. Są one wykonane dla chłopców i dziewczynek.

reakcja miejskich

Firma rozpoczęła produkcję filmów bezpośrednio do freestyle'u. Należy zauważyć, że w porównaniu z fitnesnymi, są one znacznie bardziej stabilny i silniejszy. Koła one wystarczająco sztywne, ma średnicę 80 mm, a ponadto ABEC 7 łożyska. Rama wykonana jest z aluminium, w formie skróconej. Wytrzymywać do 90 kg. Wykonana z poliuretanu. Warto również zauważyć, że buty są bardzo trudne, to skutkuje słabą utrwalenia w nogę.

Wybór modelu

Podstawowe modele walce ilość reakcji są takie jak fitness. Są one przeznaczone do rekreacyjnej jazdy na łyżwach światła, nie wymagają dużej wytrzymałości i triki. Dlatego można bezpiecznie wybrać model z ramą wykonaną z materiałów złożonych, ale jeśli film nie będzie używany przez zbyt długi czas, a na płaskiej powierzchni.

Jeśli istnieje potrzeba, aby jeździć w parku, to lepiej, aby dać pierwszeństwo modeli ze sztywnych kółek skrętnych i silniejszej ramy. Dla tych, którzy chcą się wyróżniać, co kilka sztuczek, model idealny do freestyle'u. Modele dla dzieci pomiędzy zasadniczo wszystkie jednakowe z innej konstrukcji i mogą zostać poprawione tylko przez dodatkowe cechy.

Najnowsze opłaca się kupować, ponieważ są one wyposażone w butach, porusza się w kilku rozmiarach.

Zalety i wady rolki

wady:

  • W niektórych modelach low-end użyć materiału o niskiej jakości, a następnie rozciągnąć, rolki są przymocowane do nogi jest bardzo źle;
  • miękkie kółka, szybko usunięte podczas intensywnego wysiłku;
  • tanie modele zazwyczaj mają niską jakość montażu;
  • Rama wykonana z kompozytowego pokrycia dachowego, obciążenie więcej niż 75 kg, nie wytrzymują.

zalety:

  • dobrej jakości;
  • niska cena;
  • miękki buta, przy czym rolki są również zamocowane na nogi;
  • w ramach modelu możliwe jest zastąpienie koła o różnych średnicach;
  • atrakcyjny design;
  • Rama aluminiowa.

Walce Reakcja: cena

Rolki firmy do niego przyciąga uwagę ze względu na niskie ceny. Na przykład, początkujący jazda na rolkach mogą sobie pozwolić na zakup do 1500 rubli. To również należy wziąć pod uwagę swoją niską jakość. Nie będzie wystarczające dla pół-Park przejażdżki. Istnieją przypadki, a do 3000 rubli., Chociaż w tym przypadku jakość życia i musi być wyższa.

Walce Reakcja: Opinie

Czytając opinie rolek firmy, można zobaczyć, że są one wybierane bardziej niedoświadczonych łyżwiarzy. Nie nadają się one dla profesjonalistów i ludzi, którzy już umie jeździć. Jednocześnie, jak wiele powiedzieć, że idealnie nadają się do szkolenia. Ponadto, jak twierdzą niektórzy, łączą pojęć takich jak cena i jakość.