194 Shares 3107 views

Radeon HD 6450: przegląd

Nowoczesne procesory są dostępne na własnym silniku graficznym, który obsługuje większość popularnych programów i wymagających gier.


Pomimo tego, że tanie 3D-akceleratory są nadal produkowane przez duże przedsiębiorstwa. karty graficzne budżetowe są nadal popytu przez użytkowników, którzy są zainteresowani przede wszystkim dostępności.

Takie przyspieszacze pewnością nie są przeznaczone do pracy w nowoczesnych gier i wymagających zastosowań. Idealnym rozwiązaniem dla nich będzie komputer biurowy, który jest przeznaczony do pracy z edytorami tekstu. W 2011 roku, przegląd publicznych został przedstawiony Radeon HD 6450, których cena stała się głównym „atutem”. Szybko wziął modele niszowe dostępne, co czyni go jednym z najbardziej popularnych w tym czasie.

urządzenia do pakowania

Ramka mało prawdopodobne, aby zaskoczyć nowoczesnego użytkownika. Radeon HD 6450 jest wyposażony w pakiet, który jest wykonany z błyszczącego kartonu. Wymiary w jej małym, który pozwala wygodnie nosić na długich dystansach. Jest to ułatwione przez położenie samej karty graficznej w oknie. Na przedniej stronie wszystkie normy: nazwa modelu, jasny obraz i opis głównych cech.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Radeona HD 6450 mogą być przeglądane przez przekręcenie odwrocie pudełka. Tutaj producent starał się umieścić wszystkie dane na temat modelu. Jest opis cech, kluczowych funkcji, kompatybilność z systemem operacyjnym, i tak dalej. Są wszystkie niezbędne kody kreskowe i spółka gwarancji.

Ogólnie box pozostawia dobre wrażenie. To nie jest bardzo trudne, ale nie całkowicie zniknęły. Sporządzono ostrożnie, napisy i opis podaje się raz, aby zrozumieć, co jest szczególnego w tym modelu. Przejdźmy z dostawą.

Tutaj też jest całkiem po prostu. Brak bogate dary i dodatkowe szczegóły, które mogą być przydatne podczas operacji. Tylko najbardziej konieczne. W pudełku, oprócz akceleratora Radeon HD 6450 jest:

  • instrukcje i inne dokumenty;
  • ROM z niezbędnych narzędzi i sterowników;

Aby podłączyć do komputera w biurze nie ma potrzeby ponownego zakupu dodatkowych elementów. Opcje Radeon HD 6450 nie jest to zaskakujące, ale nie martw się. Są wszystkie najbardziej podstawowe, ale to, co jest potrzebne od karty graficznej?

wygląd

Radeon HD 6450 ma 3 interfejsy. Położony na jednym końcu, podłączone przewody, nie kolidują ze sobą. Dla większości użytkowników będzie wystarczająca, nawet dwa porty. Jednocześnie akcelerator może wyświetlać informacje na trzech ekranach, co było możliwe dzięki autorskiej technologii firmy AMD.

Elementy są połączone na płytce drukowanej dla zwykłych kolorach firmy. Wygląda to wszystko bardzo dobrej jakości. Wymiary płyty jest bardzo mała, co sprawia, że można ustawić pedał gazu w kompaktowej obudowie. Na pokładzie jest wyraźnie widoczne jądro graficzne i kilka modułów pamięci. Połączony system chłodzenia sprawia, że karta trochę więcej, ale nie przekształci się w olbrzyma.

Radeon HD 6450: Charakterystyka

W oparciu o akcelerator graficzny Caicos rdzenia, który jest często stosowany w produktach firmy. Utworzone na standardowym 40 nm. Jak nietrudno się domyślić, jest to kluczowa część filmu. Minusem dla niektórych użytkowników może być brak możliwości podłączenia dodatkowego rdzenia. AMD nie wyposażyć swoją technologię budżet akcelerator CrossFireX. Jednak na poziomie oprogramowania jest obecny. Układ wideo może działać w skutecznej 1600 MHz. Do wymiany informacji za pomocą prostego 64-bitowej magistrali.

MR HD 6450 ma 1 GB pamięci, która jest podzielona na 4 modułów. Wdał się w produkcji koreańskiej „Samsung”. Moduły są wykonane według standardów GDDR3. Pomimo tego, że pracuje przy częstotliwości taktowania 1800 MHz. Mało pamięci na nowoczesne programy i opublikowanie niewymagających gier.

układ chłodzenia

Poprzednik Radeon HD 6450 ma pasywne chłodzenie. Niemniej jednak, poszła trochę w inny sposób. Programiści uważa się, że dla pełnego chłodzenia układ jest wystarczająco mały system bez elementów aktywnych. Decyzja ta wpłynęła małym ogniu karty graficznej i jej rozmiarów. Jednak w tym przypadku wymaga się przestronny, napowietrzane jednostki systemowej. Dlatego wielu producentów komplementarnej struktury układu aktywnego. Cooler okazało się dość małe, składa się z małego radiatora aluminiowego i wentylator. System działa sprawnie, a jednocześnie cicho.