586 Shares 9578 views

Kendis Keyn: Biografia, kariera, życie osobiste.

Ten artykuł będzie mówić o słynnej aktorce, który stał się obywatelem amerykańskim – keyn Kendis. Omówimy jej biografię, karierę i życie osobiste.


biografia

Keyn Kendis (nazwa narodziny Brendan McDaniel) urodził się równocześnie z bratem w Maui, Hawaii, 29 sierpnia 1971 roku. Rodzice przyszłość aktorka była nauczycielką w Szkole Waldorf, cała rodzina mieszkała na terenie kampusu.

Choć nadal facet McDaniel studiował w kampusie gimnazjum, Baldwin, a następnie przeniósł się do Los Angeles, gdzie studiował taniec.

Operacja zmiany płci i kariera

Po ukończeniu McDaniel przeniósł się do Nowego Jorku i dostał pracę w biurze choreograf, mówiąc facet użył wizerunku kobiety. Ponadto, przyjmując pseudonim „Kendis keyn” Brendan zacząć działać w gejowskim barze, po czym został zaproszony do gry kilka ról w komedii „Ślicznotki, Dzięki za wszystko, Dzhuli Nyumar!”, W komediodramacie „Stonuol” i filmu dokumentalnego Film "Historia Vigstok".

Będąc na ekranie, Brandon postanawia przeprowadzić operację zmiany płci w 1996 roku realizuje swoje plany i Kendis Keyn staje się ostateczna.

W 1997 roku, już kobiety, aktorka zagrała w teledysku do piosenki „A Little Bit of Love”. Cztery lata później, Candice pojawił się w filmie „Królowa tłumu”, a po filmie wyszedł, ona będzie wygrać w konkursie „Miss Continental”.

Kendis Keyn, filmy, które właśnie zaczęły pojawiać się na ekranie, u szczytu popularności, ale po pięciu latach czasie dziewczynka zniknęła z pola widzenia. W 2008 roku wystawa będzie dramat „Dirty Sexy Money”, w którym grał Candice transseksualnej Carmelita Rainer, więc był powrót ról transpłciowych w amerykańskim kinie.

W 2014 roku, aktorka dołączy do listy swoich ról, po zagraniu w filmie „Szalone bitch”. Wszystko Kane filmografia obejmuje siedem filmów, ale ze względu na niestandardowe podejście i cech zawodowych, aktorka zyskała znaczną popularność.

życie osobiste

Po Kendis Keyn powiedział: „Ja nie chce być szefem w społeczności transgender, po prostu chcą zobaczyć mnie przy życiu i szczęśliwym człowiekiem”, po czym dodał, że jest przekonany, że społeczność jest ostatnią wielką mniejszość Ona pełni popiera amerykańskiej organizacji pozarządowych LGBT ..

W 2009 roku poślubił Didzioji Kane, którego nazwa jest Marco, ale rok później para rozwiodła się.

Do tej pory aktorka wynosił 45 lat, a jej kariera trwa. Trudno jest powiedzieć, co stanie się z kobietą w przyszłości, ale jej życzyć najlepszy.