408 Shares 5514 views

Aktorzy: „Historia delfina”. "Dolphin Tale 2": aktorzy i role

Niewiele osób może być przesuwany, gdy strzelanina z udziałem nieprofesjonalnych aktorów. „Historia delfina”, mieszczących się na dużym ekranie w 2011 roku – stanowi wyjątek od ogólnej zasady. Tutaj filmie zagrał działał został światowej sławy delfiniha zimowe. Nikt nie zaprzeczy, że serce rozdzierającym melodramat naszych mniejszych braci, opuszczone samym sobie lub dotknięte przez ludzkie ręce, pobudzać nas jeszcze bardziej niż filmy o niespełnionej miłości.


Historia powstania

Kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych, dzięki telewizji, opinia publiczna stała się znana na delfinihi prawdziwa historia o nazwie Winter, przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności, wpływ działalności człowieka. To niestety dzieje. Zwierzęta są często złapać w pułapki, spotkać się z techniki motoryzacyjnej i są zmuszeni istnieć jako osoby niepełnosprawne. Jednak film „Historia delfinów” (aktorzy i rola taśm pojawi się przed naszym czytelnikom trochę później) obejmuje naprawdę wyjątkową sytuację. Pozbawiony płetwy ogonowej, Zima bez pomocy lekarzy i protetyków po prostu nie może przetrwać.

Przyjaźń między dziećmi i zwierzętami

Przedstawił nam dzisiaj wstążka ma żadnych ograniczeń wiekowych. To jest dobre, czasami żałosne i płaczliwy film powinien być uwzględniony w programie rodzinnego oglądania. Jest on dostępny mówił o wzajemnej pomocy, współczucia, miłosierdzia i współczucia. Na samym początku naszej publikacji wspomnieliśmy jak trudno zrobić zdjęcie, gdy w posiadaniu załogi jest nieprofesjonalnych aktorów. „Historia delfinów” i dał nam wspaniały duet dziecko: rolę niepewnie chłopak Sawyer, który odkrył chromego Dolphin na plaży, doskonale wykonany młody Neytan Gembl.

Dziewczyna bohatera grał Causey Tsuelsdorf. Widzowie pokonał tandem Sawyera i zima, którzy rozpaczliwie pomagali sobie wzajemnie w całym filmie. Dzieci są często zadawane dorosłych o niemożliwe. Na szczęście, silna i bezinteresowna chęć pomocy naszych młodszych braci może zniszczyć wszystkie wyobrażalne i niewyobrażalne przeszkody. To, co powiedzieliśmy taśma „Historia delfina”. Aktorzy, którzy zagrali główne i podrzędne role dorosłych zostaną przedstawione poniżej.

Aktorzy i role

W tym filmie Wybrałem naprawdę dobrą grupę aktorów. Większość dorosłych wykonawców otrzymało już uznanie publiczności. Aby protetyczka lekarza przez Morgana Freemana, natychmiast przepojony zaufania. Po pojawieniu się tego aktora na ekranie, a nie na chwilę wątpić pozytywny wynik każdym razie, nawet jeśli przygotowuje się do hazardu. I dr Kameron Makkarti wzbudza zaufania widza w tym, że delfiniha ofiarą koniecznie przetrwa. Pomimo faktu, że tak mało czasu poświęconego ekranu, jest on jednym z kluczowych postaci projektu. To jest sekret sukcesu filmu „Historia delfina”. Aktorzy, którzy zagrali niewielką rolę, mistrzowsko przyzwyczaiłem się do wizerunków bohaterów.

Pojawienie się jednej z głównych ról w filmie Harry Connick Jr. może powodować pewne zamieszanie. Aktor przypomniał widza przede wszystkim na dramacie kryminalnym i detektywów. Artystycznie udało mu się, a rola „złych facetów”. Że istnieje tylko Darryl Lee Culham w sensacyjnym thrillerze „symulator”. Jednak Garri Konnik – wszechstronna osobowość. Oprócz kręcenia filmu został on pisanie piosenek, gra muzykę i śpiewa bardzo dobrze. Dlatego, jak tylko będzie mógł wziąć udział w produkcjach na Broadwayu. Jak widać, aktorzy filmu „Historia delfinem” – bardzo wszechstronny człowiek. Dr Clay Haskett okazało Harry Connick na „doskonałe”.

Według kibiców i ekspertów, aktor całkowicie poradził sobie z zadaniem, pomimo faktu, że istnieje tyle nie jest tak imponującej filmografii. Glina Haskett, w przeciwieństwie protetyk Cameron McCarthy liczba imponująca czas przeznaczony ekran. Zanim aktor nie było łatwym zadaniem – nie tylko zadowolić publiczność, ale także, aby rola niezapomniany. I udało mu się. Szczególnie dobry był twórczy tandem z młodym wykonawcy Nathan Gamble.

role drugoplanowe

Młoda matka Sawyer wykonał uroczą Eshli Dzhadd, który po czterdziestu zarządza wyglądają tak, jakby nie była jeszcze trzydzieści. Gdziekolwiek spojrzeć, wokół jednej postaci superpolozhitelnye. Jest to jednak łatwo wytłumaczyć, bo dramat w wystarczająco filmu. Widz do ostatniej chwili nie wiadomo, czy można odzyskać nieszczęśliwy Zima. Specjalna dramat filmowy mistrzowsku przekazać aktorów. „Historia delfinem” – film o ludzkim współczuciu i miłości do naszych młodszych braci, rozpaczliwa próba podważenia okoliczności ludzkiej dobroci i współczucia. Film brał udział Aktery Kris Kristrofferson, Mark Makkoley, Ras Blackwell, Dzhim Fitspatrik, Dzhuliana Harkvi i innych.

zima

Jak już powiedzieliśmy, podstawą projektu zostanie podjęta scenariusz win-win. Ale idea obrazu nie mogło być możliwe bez teraźniejszości bohatera – delfinihi Winter. Ona pokazuje publiczności żywy przykład tego, co nie tylko ludzie mają nienasycony głód życia, nie tylko ludzie są w stanie dostosować się do różnych okoliczności. Wielu z tych, którzy obserwowali obraz dać specjalny hołd bohaterstwie prawdziwego delfina w kłopoty, a kto znalazł siłę, by radzić sobie z okoliczności. Ale na istnienie zwierząt ze sztuczną protezą podobnego do wyczynu. Zdecydowanie można powiedzieć tylko jedno: jeśli nie ma taśmy, które chcesz polecić do oglądania rodzinnego – jest „historia delfina”. Aktorzy i rola filmów prezentowanych w niniejszej publikacji.

Część druga

Kino często zdarza. Jeśli film okazał się sukcesem komercyjnym i dużą publiczność, druga część obrazu nie można było uniknąć. Pod warunkiem, że linie działka niektóre niekompletność. W ten sposób widzowie spodziewałem „Dolphin Tale 2”. Aktorzy z pierwszej części w całości wyraziły zgodę na udział w tym projekcie. Młodzi widzowie i ich rodzice mieli nadzieję na jeszcze jeden pełen dramat filmowy, która zgodnie z prawem tego gatunku będzie miała szczęśliwe zakończenie.

Tym razem los Winter interweniował pewnych okolicznościach i prawa Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zmarł w wieku delfiniha Panamy. Ministerstwo Rolnictwa kraju nie daje zielone światło na zawartość jeden po drugim delfinami. Dlatego Zima była, aby przejść do innego przedszkola. To nie mógł zapobiec naszych starych przyjaciół, dziecko Sawyer i jego dziewczynę Hazel. Oni wszczęcia dorośli znaleźć swój ulubiony nowego towarzysza.

„Dolphin Tale 2”: aktorzy i rola nowej części

Jak już powiedzieliśmy, wszystkie znaki, kochany przez publiczność w pierwszej części filmu, przeniósł się do nowego projektu. Tutaj spotykamy się ponownie z Morganem Freemanem. Jego bohater stara się zbudować nowe protezy i nie delfiniha natychmiast dostosować się do nich na zimę. Wszystko to jest rozczarowujące i przynosi łzy młodych bohaterów przez Nathan Gamble i Causey Tsuelsdorf. Są one powtarzane przez naszych starych znajomych Eshli Dzhad, Kris Kristofferson i Garri Konnik Jr. Nowa część publiczności będzie zapoznać się z delfinem o imieniu Nadzieja. Amerykanie zawsze byli w stanie dać symboliczne pseudonimów zwierzęcych. Drugi delfin znaleźć dzieci, również w rozpaczliwej potrzebie pomocy.

opinii widzów

Jeśli mówimy o tym, czy pomysł był dobry z kontynuacją, w „Dolphin Tale 2” (aktorzy i role zostały przedstawione w naszych publikacjach) jest wyraźnie gorszy od swojego poprzednika. Widz, czekamy na dalszą być nieco rozczarowani. Po tym wszystkim, w nowej części obrazu linie fabuły są dość proste i bezpretensjonalne. Ekran jest zbyt mało działań. Może gdybyśmy od razu zaproponował widok drugiego filmu, byśmy przyjęli je bez dyskusji. Jednakże, jak stojak pierwszej części, jest niezwykle poruszająca, kolorowe i urozmaicony. Niestety, jak to często bywa w filmach z kontynuacją: druga część jest prawie zawsze gorsze od pierwszego zdjęcia. Należy przewidzieć sponsorów. Jednak ich szczęście, rozczarowanie lekki widza nie wpływa na kasie. Ludzie przychodzili do niej w nadziei na kontynuację cud.

wniosek

Można tylko podziwiać hollywoodzki producent, który nie tylko znaleźć pieniądze na megablokbasterov, ale nie zapomnij o rodzaju niszy rodzina i pouczający film. Na szczęście w takich filmach zawsze strzelać naszych ulubionych aktorów. „Historia delfinem” – klasycznym przykładem jedności dorosłych i dzieci, przykład bezinteresownej opieką naszych mniejszych braci.