883 Shares 7553 views

Odnawianie umiejętności jazdy.

Dość często spotyka się w reklamach internetowych sklasyfikowanych przywracania umiejętności kierowcy. Co to jest i kto go potrzebuje – spróbujmy zrozumieć.


Często zdarza się, że po nauki jazdy w szkole nauki jazdy, osoba, z jakichkolwiek przyczyn, nie siedzieć za kierownicą przez długi czas. Jest to szczególnie w przypadku kobiet, które otrzymały prawo jazdy , w celu upewnienia się, że mąż. I pomyślne zdaniu egzaminu GAI-shnogo nie oznacza rzeczywistą zdolność do prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów lub przekładnią manualną.

Ale jazdy umiejętności, zdolność do prowadzenia samochodu – jest to skomplikowane i bardzo skomplikowanych umiejętności motorycznych, które, w przeciwieństwie do jazdy na rowerze, jest zapomniany bardzo szybko. I krewnych i znajomych, które zwykle szukać pomocy w takich przypadkach, są w najlepszym razie bezużyteczne.

Dlaczego? – Pytasz. Ponieważ odzyskanie umiejętności jazdy – nie mniej skomplikowane niż uczenie się prowadzić samochód od zera. Bezcelowe mąż nauczyć żonę jeździć – jeździ agresywnie męski, to nie jest w ogóle konieczne. Głównym problemem szkolenia kierowców od krewnych i znajomych – nerwy. Jakby student nie bić drogiego samochodu, że nie rozumie dlaczego, bo ja kiedyś wyjaśnione, i tak dalej. Dlatego najlepszym rozwiązaniem – jest to profesjonalna jednostka avtoinstruktor. To jest niemożliwe do przewidzenia czas trwania kursu umiejętności vosstanvleniya napędowych – od dwóch do dziesięciu sesji, wszystko na różne sposoby. Ale naprawdę cenią ich instruktor reputacja wyda cię w niezależnym podróży jak najszybciej i nie zostaną oszukane toczyć dodatkowych godzin.

Odnawianie umiejętności jazdy – szczególnie praca. Instruktor pomaga zapamiętać najważniejsze punkty i nie złamać coś w tym procesie. a potem swojej pracy – szpuli kołowrotka, kołowrotek i znowu.

Odnawianie umiejętności jazdy – to proces, bez których trudno jest uciec od strachu po dłuższej przerwie lub szkolenia złej jakości.