543 Shares 1580 views

Wszechstronność Škoda Octavia opinii właścicieli

Prawdopodobnie idealne do zakupu samochodu mogą być uznane, jeżeli jest to, aby poradzić sobie ze wszystkimi problemami. Skoda Octavia jest. W rzeczywistości, Octavia – to samo pole, ale za rozsądną cenę. I to jest po prostu wspaniały, ponieważ jest dobrze znany co to za samochód w klasie golfa najbardziej wyważone. Ale Skoda jest nie tylko tańsze, ale także praktyczne. Maszyna ma naprawdę ogromny, jako bagaż hangarze samolot. Aż 1655 litrów objętości złożeniu tylnych siedzeń.

Skoda Octavia opinie właścicieli. Sergey K. Novosibirsk.

„Idę o oktawę i pół roku i kocham go coraz bardziej. Długi wybrał solidne i uniwersalne ze decyzja nie było źle. "

Wcześniej Octavia w dużej mierze zawładnięty jego skromność. Restyling Skoda okazała się zupełnie inna. Od tej pory, projekt ma pewien sens koszt i połysku. Ogólnie rzecz biorąc, ciało Skoda Octavia nie zmienił jednak zauważalnie odnawiane przód samochodu. Otaczająca Skoda wygląda skośne reflektory z gniewną zeza wyposażonego biksenonowe. A jeśli jeszcze nie wiesz od przedniego Skoda, rufowa część nie zmieniła się znacząco. Zgodnie z nowym tylnym zderzakiem i światłami jeszcze łatwy do nauczenia Octavia, i stała się już generic znakiem potężnej słupka B, podkreśla akcesorium samochód rodzinny.

Wnętrze. Tak, to nie jest to, że stara Octavia, który był wcześniej. Paradoks – w kabinie tylko kilka detali zmieniło, ale percepcja była bardzo różna. Wygodne siedzenia w kole pokryte luksusowych foteli i Alcantary, najwyższej jakości materiały wykończenia postrzegane jako coś oczywistego. Klimatyzacja automatyczna teraz wyposażony w automatyczny tryb recyrkulacji, a system nawigacji z ekranem dotykowym opuścił 30 gigabajtowy dysk twardy.

A jeśli przed urządzeń oświetleniowych tonem przypominającym starych magnetofonów, teraz panel podświetlony przyjemne białe światło.

Skoda Octavia opinie właścicieli. Andrew N. Moskwa.

„Noble sedan za małe pieniądze – to jest to, czego potrzebuję. Skórzana tapicerka wygląda świetnie. "

Niestety, nasi rodacy pominięte wersje wysokoprężne Oktawii, ale bardziej popularne benzyny w Rosji – komplet. Również dość starożytnych 1,4 i 1,6 litrowe silniki 80 i 102 KM, odpowiednio, Skoda oferuje nowoczesny turbodoładowany TSI 1,4 i 1,8 litra. Nowy silnik i nowa przekładnia opiera. Dla grupy turbo przygotowała siedem-biegowa DSG, wypełniony robota z dwoma suchymi sprzęgłami. Przepływ Octavia mała dla takiego pojazdu.

Skoda Octavia opinie właścicieli. Igor A. Moskwa.

„Ja pobierana wersji RS. Jak najbardziej, możemy bezpiecznie przejść na wyprzedzanie przy każdej prędkości. "

Iw mieście i na autostradzie, że czuł się doskonale dostrojone podwozie Course. Urządzenie reaguje łatwo sterowalne i przewidywalne, ale stabilność kursu walutowego na drodze, niestety, nie jest doskonały. Niezależnie od tego, droga nie była w kabinie jest wygodne i ciche. Zawieszenie radzi sobie z jego zadań jednocześnie nie pozwalając silne banki z kolei. Urok Octavia jest to, że, w zależności od nastroju kierowcy pozwala elegancko prohvatit na autostradzie lub wokół miasta jest imponująca. Uczucia mogą tylko nieznacznie uszkodzony zepsuć zautomatyzowane skrzynie biegów. W rytmie miasta, potrząśnięć ona nawet w trybie cichym, ale wraz ze wzrostem progów zwalniających do niczego.

Największą wadą Skoda Octavia – jest jego uniwersalność. Istnieje wiele wersji, i wszystkie są dość wystarczające. Większość potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców zdolnych do spełnienia jakichkolwiek modyfikacji Octavia. Jasne jest tylko jedno – bez względu na to jaką wersję wybierzesz, z obowiązków będzie ona poradzić sobie jako „doskonałe”.

Skoda Octavia opinie właścicieli. Ilia L. Tuła.

„Dla ekonomicznego samochodu rodzinnego najlepszy samochód nie znajdzie”.