383 Shares 4554 views

Aktorka Olga Naumenko: biografia, rodzina i praca

Aktorka Olga Naumenko zagrała w ponad 25 filmach różnych gatunków. Ona wniosła znaczący wkład w rozwój filmu (rosyjski) Radzieckiego. Chcesz poznać szczegóły biografii i życiu osobistym? Zalecamy, aby przeczytać artykuł od początku do końca.

biografia

Olga Naumenko Urodził się 6 grudnia 1949 roku. Ona Moskal. Olga rodzice mają żadnego związku z kina i teatru. Matka odwróciła kształcenia nauczycieli, ale większość swojego życia była gospodynią domową. A co z ojcem? Był wojskowym. Był często wysyłany w podróży służbowej za granicą. Olga 7 sióstr i jednego brata.

Pierwsze lata naszej bohaterki miała miejsce w Niemczech. W tym kraju ojca został wysłany do ich działalności. Człowiek nie może być długi czas z dala od rodziny. Dlatego wziął żonę i dzieci ze sobą.

dni szkolne

W 1955 Naumenko wrócił do Moskwy. Ponieważ żaden nie będzie nigdzie tak długo. W 1956 roku Olga poszła do pierwszej klasy. Ona, jej siostra i brat byli w zwykłej szkole Radzieckiego. Rodzice nie muszą się rumienić dla swoich dzieci.

Ola odwiedził różnych środowisk – malarstwo rzemiosła i tańca. Ale przede wszystkim kocha wykonać na scenie. Ani szkoła wydarzenie nie bez jego udziału. W liceum, nasza bohaterka zaczęła chodzić do teatru młodych Moskali. Nauczyciele przewidział świetlaną przyszłość dla niej.

Studenci i początek działalności twórczej

Po ukończeniu szkoły średniej Olga Naumenko złożył dokumenty w im WTU. Shchukin. Była w stanie iść na studia to dopiero drugi raz. Była sumienny i odpowiedzialny uczeń. W 1972 roku otrzymała dyplom z „Pike”.

Problemy z zatrudnieniem, młoda aktorka nie pojawiła. Została przyjęta do Dramatu trupy teatralnej. Gogol. Blond piękność udział w różnych przedstawieniach. W swoich rolach twórczych piggy takich produkcjach jak „St. Petersburg”, „brzydki Elsa”, „idiotów” i „Spaleni szczęścia”.

Filmografia

Działać w filmach Olga Naumenko, począwszy od 1968 roku. Grała uczennica w filmie „Długi dzień Kolka Pavlyukova”. Lubiła proces filmowania.

W 1969 roku pojawił się drugi obraz z Olga Naumenko. To jest film „Nepodsuden”. Tym razem nasza bohaterka powodzeniem przyzwyczaiłem do wizerunku dziewczyny uruchomiony we wsi-mail. Film w reżyserii Olgi chwalony za wysiłek i odpowiedzialnego podejścia.

Obecnie aktorka filmografia obejmuje ponad 25 części szeregowo i kina. Listy swoich najbardziej uderzające prace:

  • "Cienie w południe" (1971) – Varka Morozov;
  • "Ironia losu, lub orzeźwiającej kąpieli!" (1975) – Galya;
  • "Dove" (1978) – Faith;
  • "Ptasie mleczko" (1986) – Alla;
  • "Nurse" (2007) – Zinaida;
  • "Jeden dzień będzie miłość" (2009) – Vasilisa Andreevna;
  • "Marina Grove" (2013) – Anna;
  • "House of Sleeping Beauty" (2014).

obecny

Od 2014 roku Olga Naumenko (patrz zdjęcie. Powyżej) przekazuje „swoje sprawy” na pierwszym kanale. Ona również nadal działać seriali i filmów fabularnych.

Olga Naumenko, aktorka: kocham życie

Blond piękność od młodego wieku był popularny wśród płci przeciwnej. Ale Olga Naumenko zawsze poważny temat rodziny i małżeństwa. Ona nie była zainteresowana przelotnych romansów. Nasza bohaterka marzył o wielkiej miłości. Chciała wziąć ślub raz na zawsze. W końcu, to po prostu się stało.

Życie osobiste Olga została skorygowana tylko 27 lat. Spotkała się z skromnego i inteligentnego młodego człowieka. Alexander Skvortsov, jak Olga, grał w teatrze dramatycznym im. Gogol.

Para dnia do kilku miesięcy. Nieśmiały facet nie spieszyć się zrobić swoją ukochaną oświadczyny. Potem Olga postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Ona zasugerował Aleksandra, że nadszedł czas, aby sformalizować związek. Wkrótce kochankowie byli małżeństwem. Mają córkę Light. Para chciała io wyglądzie spadkobiercy. Ale los postanowił inaczej. Swietłana jest dorosłą kobietą. Ukończyła z dyplomem „dziennikarz”. Kilka lat temu, tylko córka Olgi Naumenko i Aleksander Skvortsov ożenił się i przeniósł się do Francji.

We wrześniu 2009 roku, aktorka owdowiała. Jej mąż zmarł w szpitalu w Moskwie. Olga wciąż nie może pogodzić się z jego odejściem. Ona nadal kocha swoją Masza.

Konkludując

Zapoznaliśmy biografię i życiu osobistym Olgi Naumenko. Ta kobieta ma długą i trudną drogę do sukcesu. Początkowo dostała małą rolę. Ale z czasem, Olga była w stanie ustalić się jak prawdziwy profesjonalista. Życzymy jej samych sukcesów i dobre zdrowie!