221 Shares 6505 views

Główne role i aktorów. „Traffic light” – dziełem kina rosyjskiego

Jeden z najbardziej znanych rosyjskiego serialu, to remake, to seria „Traffic Light”. Aktorzy i rola obrazu są szczegółowo opisane w tym artykule. Audycja została przeprowadzona na rosyjskiej stacji STS od wiosny 2011 do wiosny 2016. Całkowita nakręcony przez 8 sezonów. Ostatnim z nich jest logicznie ukończył historię. Seria trwała 25 minut.

W maju tego roku, wznowiono fotografowanie, ale nie dokładnie „sygnalizacji świetlnej”, a spin-off. Dyrektorzy zdecydowali, z tymi samymi aktorami i znaków, aby nową serię z bardziej interesującą fabułą. Do tej pory nie było premiera. Nawiasem mówiąc, odbędzie się ono w rosyjskim kanale telewizyjnym „Che”. Wszystkie serie będzie 20, zgodnie z oświadczeniem załogi. Ale wróćmy do głównego. Ten artykuł opisuje rolę i aktorów.

„Światła drogowe”: Seva Baranow

Rola odgrywana Vsevoloda Baranová Alexander Makogon. Charakter przedstawia czerwonego światła ruchu, ponieważ mąż. Tamara, jego żona złożyła pozew o rozwód w jednej serii, po wiedząc o niewierności męża. Dwadzieścia epizody oni spotkają się ponownie, a następnie pobrać. Bohaterem jest zaangażowany w biznesie. Najpierw był żarty Właściciel sklepu, a następnie sprzedał go i zaczął ze swoim przyjacielem edik wdrożenie elitarnej hydrauliką.

W serii Showa ma jedną córkę. Po zjednoczeniu rodziny urodziła trojaczki. W niektórych odcinkach, pobiegł do posłów, ale w końcu przegrał wybory.

Makogon bohater – typowy charakter. Zagraj to nie było tak trudne, a Alexander obchodzić go doskonale. W tym obrazie, całe życie, to co pokazuje aktorów z udziałem. "Traffic light" – sitcom z głębokim znaczeniu.

Pasza Kalachev

Średnia Pasha rosyjski w serii grana przez aktora pochodzenia gruziński Jemal Tetruashvili. Znajomi często nazywają go Kalach. On jest uosobieniem żółty. On ma dziewczynę Ales, który miał w serii 20s robi oświadczyny. Przez długi czas, Pasha pracował jako reżyser, a później zaczął prowadzić poranny program w telewizji. W połowie serii miał syna Dmitry. Pod koniec filmu, że będziemy mieć drugie dziecko, więc kupić trzypokojowe mieszkanie.

Aż 7 sezonu para ciągle kłócili drobiazgi, biznes prawie doszło do rozwodu, ale faceci to pojawiło się, gdy ich pierwszy syn wziął pierwszy krok. Oto różne role w serialu i aktorów. „Traffic light” nie przestaje zadziwiać swój scenariusz i inscenizacji.

edik Sierow

Edward – zielone światło. Grał rolę Dmitrija Millera. Mężczyzna jest kawalerem do życia – jest jego głównym sposobem istnienia. Stale zmieniających się dziewczęta i miejsca pracy. Z Vsevolodom Pawła i komunikuje się z pierwszej klasy. Jako dziecko, spotkał się z Lisą – siostrę żony Seva, który wyraźnie nie był atrakcyjny. Miała kilkadziesiąt dodatkowych kilogramów. Jednakże, jako dorośli, dziewczyna zmieniła. Po przezwyciężyć trudności życia, Eddie i Lisa byli małżeństwem. Potem rozwiodła się z powodu pewnych okolicznościach.

Po chwili Eddie przyjmuje dziecko opuszcza sklep Seva, kupuje studio nagrań i oferuje Lisa mieć dzieci razem.

Ale to nie wszystkie główne role i aktorami. „Traffic light” – historia nie tylko ludzi, ale również ich ulubione kobiety i dzieci. Grali także rolę pierwszego planu, a każda z nich może być w porównaniu z głównych kolorów światłach.

Tamara Baranova

żona Seva, która została przeprowadzona Irina Nizina, pracuje jako dziennikarz. Kiedy zdała sobie sprawę, że ich małżeństwo było chwiejne, postanowiłem zacząć chodzić z mężem do psychologa rodzinnego. Ostatecznie doprowadziło to do zmiany Seva. Po rozwodzie, Tamara nadal wiedziała, że kochał 80-series mężem i wróciła do niego. Po kobieta stała trojaczki ciąży (chociaż to było nieoczekiwane), jej związek ze swoim partnerem natychmiast zmienić, stać się silniejszym. Seva sobie sprawę, jak błędne wcześniej.

Olesya Kalacheva

Rola odgrywana przez Olesya Olga Medynich. Poślubiła Paszę po 1,5 roku po spotkaniu. Jej rodzinne miasto – Berdyansk, więc możemy śmiało powiedzieć, że ta postać ma ukraińskie korzenie. Stewardesa. Ciążę pod koniec drugiego sezonu, urodziła się w serii 80. Dziecko zostało nazwane Dima, choć pierwotnie planowano, aby nadać mu imię zaskakujące i nietypowe.

Charakter każdego znaku ma wyraźne granice, które nie mogą wykraczać poza jednym kolorze. Kto wykona prawo odszyfrować znaczenie widza słowa „światło”? Aktorzy i role.

Liza Orlova

Lisa, siostra Tamara, grał pokaz Antonina Komissarov. Przez pięć lat mieszkała w Grecji, raz uciekł z domu. Ale ukochany zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką. Zemsta nie musieli długo czekać – spaliła swój samochód „Ferrari”. Po tym akcie została deportowana z kraju. Niezwykłe historie są przedstawiane w serii „Traffic Light”. Aktorzy i role, w tym Lisa, blisko widzów.

W historii Edwarda Lisa nieustannie szukał wystarczająco długi okres czasu. Lisa jest w nim zakochana, ale powstrzymując. Przez 141-series, zgodzili. Wspólne życie idą dość dobrze. W finale, Eddie proponuje Lisa mieć dziecko. Rozszerzenie może być postrzegane w spin-off bardzo szybko.

Tatiana Ilyina

Znaczenie serię pomoże poinformować tych, którzy pracowali bezpośrednio z obrazem na „światłach”. Aktorzy i role (Tatiana też nie ostatnia cyfra) są krótko opisane i wyraźnie, tak że czytelnik opracował już odpowiedni obraz w twojej głowie.

Ona gra kobietę, która jest zakochana w edik i zamierza zniechęcić go od Lisa. Zrobiła to, ale nie na długo. Rola odgrywana przez prezentera aktorka Alain Nyrkova.

dzieci

Rola córki Tamara i Seva – Dasha – odgrywa Evgeniya Kaverau. Aktorka otrzymała rolę przebiegły i sprytny dziewczynę, mimo młodego wieku. Można go łatwo rozwiązać konflikt dorosłych. Uczy angielskiego i idzie zrobić w teatrze.

Trojaczki, które urodziły się pod koniec serii, zwane Pasza Edik i Eugenia.

Syn Pasha i Olesya Dima nie jest tak dorosłych jak Dasha. Przez 140-series on właśnie nauczył się chodzić. Po pierwsze chciał wymienić niewinny.

Wania Sierow – adoptowany syn Edik. Po przyjęciu Lisa dał mu psa. Lubi Dasha Baranova.