529 Shares 8756 views

Książka „Zew krwi”: podsumowanie

Przeczytaj cały "Call of the Wild"! Synopsis – substytutem, żałosne fałszywe. Wszystko to samo, jakbyś jadł kanapkę z margaryną zamiast chleba z masłem i serem. Bez patrzenia w górę, trzy godziny będziesz czytać „Call of the Wild”! Fabuła nie pozwól jasną ideę tego wspaniałego dzieła. Będzie to tylko zarys ogólny zarys fabuły. Nadanie takich zaleceń, autor oferuje jeszcze zapoznanie się z historią, która jest tak niewiarygodnie powiedział Dzhek Londyn -. „Call of the Wild” Streszczenie rozdziałów (jest ich siedem) daje ogólne pojęcie o tym, a wtedy na pewno czytać produkt w całości.


Wrak mieszka Beck

Skrzyżowanie bernardyna i Pasterza, duża mięśni Powrót z grubym futrem żył jak król i patrona rodziny sędziego Millera. Wieczorem leżał przy ognisku i patrzył w ogień, a po południu z synami sędziów poszedł na polowanie lub chodzenia po okolicy z córką, grając z jego gospodarz wnuków. Tu się urodził i mieszkał przez cztery lata. Ale górnicy Klondike były odsłonięte, a one potrzebne duże, muskularne psy, które może ciągnąć ciężkie sanie i nie zamrażać. Beck dał asystent ogrodnika. To tak, jakby wziął go na spacer, gdy nikt nie widział, a sprzedawane sprzedawcą bierne.

szkolenie

Zacisnął pętlę na szyi psa, bił ją i zaciągnął do samochodu. Później umieścił go w klatce. Przez dwa dni, aż pociąg przybył do stacji końcowej, pies nie jest karmione i pojone. Został doprowadzony do „trener”, który brutalnie pobił klub psa, tak że nie mógł wstać i wyjść z uszy, nos i usta krwawienia. Pies leżał nieruchomo, a oprawca podszedł do niej i uderzył najlepszą wszystkie tego samego klubu w twarz. Beck szybko dowiedział się, że taki klub, zwłaszcza, że przyniósł coraz więcej psów, a wszystkie z nich tak nieustraszenie pokonać. Zdał sobie sprawę, w którego rękach władzy, ale dumnym duch z niego nie zostało złamane. On po prostu stał się bardziej ostrożny. Wreszcie został zakupiony i zabrane w ładowni statku daleko na północy, gdzie widział śnieg po raz pierwszy.

Rozdział drugi: Transport poczty

Spokojne życie pod słońcem południa zakończony zawsze. Na brzegu opakowaniach psów do śmierci walczyli między sobą, dopóki nie zostały rozproszone bicze pastuchów. lider Spitz pod przykrywką dobroduszną Funlandii zgrane. Od tego momentu urodził nienawidzić lidera Beck. Opisuje prymitywnego życia Dzhek Londynie. Powieść „Zew krwi”, podsumowanie, które wyruszyliśmy, zaczyna się szybko rozwijać, a my zobaczymy, jak szybko zmienia się z dobroduszną Beck w sposób ostrożny i niebezpiecznego psa.

Umieszczono na uprzęży i podłączona do sanek. Na początku była nauka. Za wykroczenia otrzymał kęs od lidera lub batem prześladowcy. W ciągu jednego dnia, Beck szybko nauczył się wszystko. Noc nadeszła. Około śniegu i nikt psa w namiocie jest niedozwolone. Beck przypadkowo wpadł do dziury wykopanej przez innego psa. Zamrożone, wykopał sobie przytulne gniazdko i wkrótce zasnął w cieple. Stern rozpoczął studia psa domowego, jak jest on pokazany pierwszy Dzhek Londyn.

„Call of the Wild”, którego podsumowaniem jest naszym tematem artykułu, twierdzi, że pracuje w zespole nawet schwytany swoją pasję Beck. Po drugie, co się dowiedział – szybko jeść, tak, że nie kradną jedzenie. Teraz on sam jest w stanie ukraść kawałek, podczas gdy żaden z maszerów nie widzi, bo jedzenie – to jest życie. Powieść „Zew krwi”, podsumowanie, które pokazuje, jak możemy opowiedzieć Beck stopniowo uruchamia dziki.

Rozdział trzeci: prymat Beck

Między Spitz i lidera Beck powoli złamał śmiertelną wojnę. Spitz nie odważył się podjąć otwór, który wykopał sobie Beck. Ale walka jest zatrzymany, ponieważ obóz wpadł w stado wygłodniałych psów. Obcy wygnany, ale Beck próbuje podważyć zasadę Spitz. Paczka psów zaprzęgowych działa gorzej. Raz obok obozu prowadził zająca. Głodne psy rzucili go. Spitz przebiegły złapać zdobycz. Z dala od pastuchów rozpala walkę na śmierć i życie. Całe stado zegarki Beck pierwszy ugryźć tylną nogę do lidera, a potem przód. Psy Szpic wykończył spadł i powrócił do obozu bez niego. „Call of the Wild”, podsumowanie, które prezentujemy, pokazuje zmiany w umysłach Beck: zapomniał co to uczciwa walka, to stopniowo staje się niebezpieczny i przebiegły bestia.

Rozdział czwarty: nowy właściciel

Powrót mocno poszukiwane w maszerów, że uczynił go liderem, a następnie szybko sprawia, że wszystkie psy do pracy z pełnym napięciem. Uruchom zrealizowane w rekordowym czasie. Drovers ze łzami, ale sprzedać Beck. Przy dużych obciążeniach ciągnięcie psa koję na nowego gospodarza. Większość lubi teraz z powrotem patrzeć na ogień ogień. Widzi ludzką grę płomienia, ubrany w skóry, z czołem pochyłej, który boi się wszystkiego i wszystko pachnie i przypatrując. Beke posypane starożytnych instynkty.

Rozdział piąty: Dramat

Beck przybył do przypadkowych ludzi. Nie wiedzą, jak radzić sobie z psami, nie może obliczyć trasę, przeciążenie sanki całkowicie nękani przez psy i są na wiosnę, gdy zaczyna jeździć tylko o cienkim lodzie na rzece. Zatrzymują się o obozie Dzhona Torntona, który doradza im przestać drogę. Ale ci sprytni ludzie nie potrzebują porady. Pójdą za wszelką cenę. Odmawia odsunąć w uprzęży. Właściciel chce uciąć jego życie. Ale Beck wstaje do Dzhon Tornton. Pies przebywa na plaży i całego zespołu ludzi i psy utonięcia przed ich oczami.

Rozdział szósty: pierwsza miłość

Nowy właściciel dba o wyczerpanej wyczerpanego psa. Wkrótce Beke budzi oddanie do Zbawiciela i Mistrza. Leży na nogach, idzie na polowanie z nim szaleńczo zakochana, kiedy gospodarz mówi do niego i oparła czoło o czoło Becka. Pies po prostu nie wyobrażam sobie życia bez gospodarza. Kiedy Jan wrócił do towarzyszy obozowych, jest to dla nich po prostu nie zwracają uwagi. W upadku statku, który pływa Thornton, koziołki, a John zaczyna tonąć. Wszystkie inne w tym czasie na plaży. Przez Beku przywiązany sznur. Rzuca powodzi, potężnych uderzeń pływać się do właściciela i popłynął z nim do brzegu. Zima w Dawson wygrywa zakład. Według warunków koniecznych, aby przesunąć sanki primerzshie 500 kg i iść z nimi 100 jardów. Udało mu się, zwrócił się do Jana $ +1.600.

Rozdział siódmy: tragiczny

John i jego towarzyszami udał się w poszukiwaniu legendarnego wschodniej placer złota. Odkryli rozległą depozyt w dolinie rzeki i stale myte złoty piasek. Teraz będą one bogaty i niezależny. Beck i reszta psa za darmo. Prowadzi codziennie na polowanie. Pies stał się przyzwyczaić do nich świeże wydobywa surowe mięso. Coraz częściej marzy o minionej dzikiego życia z obcym mężczyzną. Pewnej nocy usłyszał wycie i jest to wezwanie, że on też marzył. Chudy wilk boi kiedy ujrzał dużego psa, ale zdał sobie sprawę, że intencje jej przyjaźniach, powąchał. Obok siebie, biegają po lesie. Ale Beck mówi John, i wrócił do obozu. Beck kontynuuje polowanie. On radzi sobie nie tylko z małej gry, ale również z niedźwiedziem, ale zawsze wraca do Jana. Cztery dni on prowadzi jelenia lidera. On wyczerpał się, ale pojechaliśmy jelenia. Po jedzeniu i odpoczynku, Beck powrócił do obozu. Z niepokojem. Czuje ucisk i obcych zapachów. W pobliżu obozów, po raz pierwszy widzi zabite psy, a następnie poległych towarzyszy Jana. Indianie pokonany mały obóz, tańcząc w namiocie pozostaje. Fury z którym Beck zaatakował wszystkim oszołomiony. Ludzie tłoczyli się w kupie, a pies wyrwał im. Strzelali, ale zakochał. Wreszcie zaczęli uciekać.

Beck poszedł szukać właściciela. John ślady doprowadziły do stawu, ale nie wrócić. Beck sobie sprawę, że John zniknął. Wnioskujemy z opisem produktu "Call of the Wild". Podsumowując, powyższe rozdziały, nie pozostawia miejsca na wątpliwości: ludzie dla Beck już nie znaczy nic. Odnajduje pakiet wilk i stać się liderem. Indianie ihety zauważył wilki zaczęły zmieniać kolor na swoich terytoriach. A co gorsza wszystkim, że ich ziemia rozliczane ogromny złego ducha. Idzie na czele stada wilków. Jest przebiegły: kradzież z pułapki zdobycz w zimie kradnie zapasy Indian, naderwanie swoje psy i nie boi się myśliwych. Czasami Indian poszedł na polowanie i nigdy nie wrócił. Został znaleziony w gardle peregryzennym. Aw pobliżu nie było ślady ogromnych łapach. Dolina ihety obejść. Biegnie ogromny wilk, usiadł na długi czas, a potem długi i nudny wycie.

Dzhek Londyn "Call of the Wild": Recenzje czytelników

Obszerne opinie ludzi, którzy po raz pierwszy przeczytałem opowieść o zwierzętach, a raczej o psa. Najwyraźniej nigdy trzymane psy i uderzył oddanie i lojalność wobec psa, który stopniowo przekształcił się w dzikie zwierzę, ale zachował miłość do właściciela. Jest to bardzo silny historia – „Call of the Wild” Czytniki gości są pełne doświadczeń emocjonalnych. Nikt nie pozostał obojętny. Rysuje naturalny początek w każdej żywej istoty, czy człowieka lub zwierzęcia, Dzhek Londynie. "Call of the Wild" jest bardzo emocjonalne reakcje. Wszystko bardzo sympatyczny Beku że stoi trudne pytanie – czy będzie mądry i inteligentny i można przeżyć lub zginąć. W związku z tym, że budzi się zew wolności. Recenzje książki mówią o autorze jako mistrz słowa, które jest łatwe, więc to jest odczytywane w jednym oddechu, opisuje on na trudną drogę Beck psy, które są doświadczających współczucie. Jak trudno miałem na początku, ile pobicia doznał zwierzę dumną i inteligentną. Jak okrutny mściciel dla niszczycieli swego ukochanego mistrza stał Beck. Wszystkich serdecznie polecam przeczytać tę historię. Niektórzy czytelnicy będą się zastanawiać, dlaczego ta praca odnosi się do literatury dziecięcej. Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, których dusza nie jest utwardzona.