431 Shares 936 views

Automobile szkło demister: opis, informacje zwrotne. Jak korzystać z defogger dla Windows?

Misting w samochodzie – to zjawisko powszechne, aw niektórych regionach i powszechne. Przygotuj się na to, aby być z wyprzedzeniem, aby wyeliminować uciążliwe środki pomocnicze oraz w najkrótszych okresach czasu na miejscu jest trudne. Ale jest ryzyko utraty kontroli nad drogą i wpadają w kłopoty innego rodzaju. Advance aby chronić się przed takimi zło będzie defogger szyb samochodowych, który jest dostępny na rynku w wielu różnych wariantach. Praktyka stosowania takich środków jest niejednoznaczny, ale w przypadku prawidłowego wyboru i normalnego użytkowania, można liczyć na korzystny wynik.

elektryczny defogger

Dodaj ocenę kosztów od zwykłych funduszy, które są już w podstawowej wersji, wiele modeli bieżących. Zazwyczaj, jest to mała, że urządzenie działa na zasadzie konwencjonalnych suszarni. Jeśli takie urządzenie w samochodzie nie jest, można go zakupić. Wyboru należy zwrócić uwagę na temperatury strumienia powietrza, prędkość masy i energii. Oczywiście, im większa te liczby, tym szybciej urządzenie będzie zapisywać kabinę od stojącej wody. Warto też zwrócić uwagę na materiał produkcji urządzenia. Zazwyczaj defogger szyb samochodowych posiada metalową podstawę, ale ze względów bezpieczeństwa nowych urządzeń wykonanych z ceramiki. Producenci zapewniają im funkcji automatycznego odcięcia i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Jak mieszkania, urządzenie nie zapewnia problemy – może być montowane na taśmie klejącej lub wspornik i zasilacz wykonania zapalniczki normalny 12 V papierosa.

Recenzje pojazdu Deszcz X

Na ogół ten rozprysk nadaje się do stosowania w ryzyku kondensacji. Użytkownicy zgłaszają zauważalną zmianę działek poddanych działaniu tej kompozycji. Sporadycznie występuje nagromadzenie powierzchni wody. Jedną z głównych wad tego narzędzia jest brak specjalnej pompy, aby rozpylać w niektórych modelach. Daje to pewne trudności w przypadku stosowania masy ochronnej. Co ważniejsze, nie ma żadnych wizualnych artefaktów na szybie, która obsłużyła defogger. Recenzje często podkreślają zdolność tych leków, aby pozbyć się z powierzchni kropelek, ale narzekań innych problemów. W tym przypadku nie wykryto żadnych skutków ubocznych.

Recenzje natryskowego Fog Wyczyść

Można zauważyć, że większość towarów chemicznych na rynku krajowym pochodzi z Chin. Oczywiste jest, że jakość produktu jest poważnie gorsze od europejskich standardów, ale są przyjemne wyjątki. są one nie podobać tylko ze względu na wydajność, ale także ze względu na przystępne ceny. Odnosi się to do bezpretensjonalnej obiektu mgła pogodnie GlassScience od producenta. Dziennik Test defogger ten znak, który prowadzi się w warunkach 10 ° C i przy wilgotności powietrza w kabinie, na poziomie 94%, zaobserwowano, że szkło przez kilka godzin zachowana przejrzystość. Jak dla użytkowników, ale także zwrócić uwagę dobrą skuteczność tych produktów. Kompozycja nie skrapla się para wodna, usuwając powierzchnię i przed zanieczyszczeniem. Nawiasem mówiąc, nie tylko właściciele samochodów, ale także zawodnicy mówić pozytywnie o tym sprayu.

Recenzje pomocą Gyeon przeciwmgłowe

Pozycje Company jako wysoce skuteczny lek w powłoce, co zapobiega kondensacji. Ważne jest, aby pamiętać, że ten sprayu odnosi się do aktywów długoterminowych. Według użytkowników, przetwarzanie utrzymuje ochronę przed wodnisty obejmującą okres dwóch miesięcy. Również zalety posiadał samochodowego defogger Gyeon, to łatwość stosowania, koszty i dodatkowy efekt czyszczenia. Na przykład, właściciele maszyn ciężkich wskazują, że tylko 20 ml wystarcza dla jednego zabiegu transportu. Stosowane jako powłoki trwał jednak długo, sam lek jest wart znacznie droższe odpowiedniki.

Jak korzystać z defogger dla Windows?

Pierwsza powierzchnia szkła jest czyszczone. W zależności od składu i zaleceniami producenta i mogą wymagać użycia specjalnego sprzętu, które będą stanowić podstawę do dalszego tworzenia powłoki ochronnej. Drugi etap obejmuje bezpośrednie stosowanie sprayu. Typowo nadające rozpylany lub w masie, po czym rozcieńcza się użytkownika na całej powierzchni. W przypadku szyb samochodowych tego odmgławiacz mikrowłókien jest zakończona, co umożliwia optymalny skład rozmycia bez uszkodzenia powierzchni. Operację należy przeprowadzić w miejscu, gdzie jest świadczona wentylacja i bez bezpośredniego światła słonecznego na obszarze roboczym.

Jak wybrać najlepszą opcję?

Większość leków tego typu są ustawione jako uniwersalny środek, który przyciąga więcej klientów. Rzeczywiście, wszystkie leki łączy funkcję ochronną przed tworzeniem się kondensacji. Ale istnieje wiele czynników, które odróżniają kompozycje od siebie. Wśród nich są warunki zastosowania, sposoby wytwarzania wymogów szklanych, czas działania, zasada działania i tak dalej. D. Po określonych wymagań dla danego urządzenia, mogą być wybrane i nadaje się do szklanej odmgławiacz. Porady doświadczonych kierowców powiedzieć, że skład jakościowy powinien niekoniecznie w linii znanych marek, takich jak Shell i Liqui Moly, dlatego konieczne jest, aby przeanalizować charakterystykę i mniej popularnych produktów. Jak wspomniano powyżej, nawet chińskie tanie spraye całkiem odpowiednie do użytku w średnim zamgławiania zagrożenia.

środki zaradcze ludowej jako alternatywa

Taki czy inny sposób powstawanie kondensacji na oknach – problemem nie jest dzisiaj, a walka nie tylko kierowcy są z nią. I to jest logiczne, że wielu kierowców nie wydawać pieniędzy na chemii motoryzacyjnej, i zwraca się sprawdzonym i czasami nie mniej skuteczne środki. W szczególności, producenci maski gazowe doradzić użytkownikom swoich produktów nieznacznie mydlanej wytrzeć kompozycji szkła. Ta sama sztuczka jest używany i nurków przetwarzanie rozwiązania, takie jak maski i okularów pływackich.

Produkować defogger szklankę z rąk można i korzystać ze wszystkich znajomy warzyw – ziemniaki. Wystarczy wziąć kilka pędów, pokroić na dwie części i wydany płyn do wycierania powierzchni szkła. Dalsze mielenia sok z ziemniaków tego samego lub z tkaniny z mikrowłókien. Oczywiście, z profesjonalnych narzędzi takich technik jest trudne do porównania skutków długoterminowych na kryterium, ale doświadczenie pokazuje, że na kilka godzin i braku takiej ochrony.

Korzystanie z serwetek

Kiedy ręka nie ma żadnego zabezpieczenia przed mgły, jest użycie narzędzia improwizowane. Najbardziej dostępne i możliwe do zaakceptowania z punktu widzenia efektywności jest serwetka. Generalnie w takich celach autochemistry producenci wytwarzają specjalne produkty wykonane z mikrofibry, ale również zwyczajne czyste płótno może dostarczyć wyniki krótkoterminowe. Aby to zrobić, należy nawilżyć wodą, a jeśli to możliwe, aby zgasić światło jego środek czyszczący dostępne na wyciągnięcie ręki. Najlepszy ze wszystkich, jeśli będzie to specjalny motoryzacyjny szkło defogger, ale na szybki efekt przez 1-2 godzin wystarczy o dowolnym składzie, powłoką. Najważniejsze jest to, że uzyskana warstwa nie powoduje zniekształceń optycznych. Następnie należy ostrożnie i bez zbędnej presji przetrzeć powierzchnię szmatką, aż szkło staje się przezroczysta.

wniosek

Skroplona woda wewnątrz pojazdu łatwo zapobiec profilaktyczne, które są dostępne dla każdego kierowcy. Wystarczy go zutylizować sprzętu biorącego udział w tworzeniu lokalnego mikroklimatu. Przede wszystkim trzeba w tym ogrzewanie i urządzenia odparowywanie. Z jednej strony, to gładki różnicę pomiędzy szkłem Y temperatury i powietrza, a z drugiej – jeszcze występującego wilgoci będzie neutralizowany przez działanie strumienia ciepła. Jest to podstawowy trik, który należy wziąć pod uwagę, nie zapominając o innych środków.

Na przykład, jeśli Półfabrykaty defogger szkło z rękami z mydłem z ziemniakami i w tym samym czasie, aby zaopatrzyć się mikrofibry, nie jest już potrzeba specjalistycznych narzędzi. Dotyczy to jednak pojedynczych wycieczek w podejrzanie mglistej pogody. Jeśli planujesz regularnie poruszać się w tym trybie, to lepiej traktować szkła specjalnego przygotowania. Jego zakup będzie kosztować pieniądze, ale pozostanie właściwy poziom bezpieczeństwa.