299 Shares 3082 views

Kwas Starominsky: przeczytaj opis

Wiele wieków temu, starożytni Słowianie odkryli dobroczynne właściwości domu kwasu chlebowego. Obecnie, co do zasady, ludzie również przestrzegać tego napoju. Jeden z najbardziej znanych i najczęściej stosowany jest na żywo kvas „Starominsky”. Ten smaczny i zdrowy napój, a zajmiemy się w tym artykule.

Kilka słów o kvass

Kwas – napój o niskiej zawartości alkoholu, co poprawia trawienie i pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. W starożytnej Rusi było znacznie grubsze niż piwo i miał orzeźwiający smak i zawiera znacznie więcej alkoholu niż nowoczesnej wersji. Jeśli ktoś mówi o „Kvasnikov”, który miał widok na „pijak”. W Rosji, napój ten jest niemal zrównana do świętego i często używał go w różnego rodzaju uroczystościach. Na przykład, jeden z obrzędów: panna młoda przed ślubem w pijackim myte Kwas, a to, co pozostało, pili. Po ślubie młodzi udali się do domu rodziców męża, gdzie spotkali się z świeżo upieczonego chleba i Kvas, a później soli.

Od 2006 roku zaczął warzyć więcej sprzedaży niż napoje gazowane. Później zaczęła zdobywać popularność Kvas baryłek, a w całym kraju zaczęły handlować z beczki. Ale wielu woli kupić ten napój w butelkach lub puszkach. Stał się jednym z ulubionych napar „Starominsky”.

Uważa się, że po pojawieniu się wódki i zaczął parzyć gotować na innych technologiach. Najważniejsze w nim – nie jest już twierdza i wyrafinowany smak i lekkość. Zawartość alkoholu było w razy mniej. Kwas jest kilka podgatunków na jagody na chleb, na owocach. Czy którykolwiek z tych podgatunków mają zasadnicze cechy: napój gasi pragnienie i dobroczynny wpływ na organizm człowieka.

Kvass żywo „Starominsky” w butelkach i puszkach

Notorious firma z południa Rosji „Surf” od dwudziestu lat zajmuje się produkcją napojów bezalkoholowych. Jednym z produktów, które produkują i napar jest „Starominsky”. Udział tego prihodtsya marka sprzedaży kwartale Stawropol i Krasnodar Territory, Rostów regionu, a także w takich miastach jak Astrachania i na Krymie. Kwas „Starominsky” wyprodukowany w bankach żelaza, a także w plastikowych butelkach. Jest to bardzo wygodne, ponieważ wszyscy lubimy różne opakowania i objętość.

Kwas „Starominsky”, którego zdjęcie prvedeno w tym artykule, zgodnie z etykietą na butelce jest produktem naturalnym brozhzheniya. Wykonana jest w normie państwowej i swoim składzie tak blisko, że produkowane w dawnych czasach.

Kwas „Starominsky” kompozycja jest prosta: woda pitna, cukier, chleb, drożdże, koncentrat kvass brzeczki.

Bardzo miło sobie sprawę, że nic nie zbędne w napoju nie jest dodawany. Producent uwzględnił normy standardu państwowego, do wprowadzania produktów do tego, który był w dawnych czasach. Wielu producentów używa wiele różnych suplementów (nie zawsze korzystny), myśląc, że klienci nie obchodzi. W przeciwieństwie do tego, że firma „Surf” działa w dobrej wierze, i można bezpiecznie spożywać napojów swojej produkcji, wiedząc, że są one wykonane zgodnie z GOST i nie zawierają dodatkowych składników. Oczywiście, są one również bardzo smaczne i doskonale gasi pragnienie w gorącym sezonie, po prostu mieć rating sprzedaży.

Recenzje kwas chlebowy „Starominsky”

Nic więc dziwnego, kwas chlebowy „Starominsky” zawiera recenzje w większości pozytywne. Ludzie, którzy są w ogniu miał okazję spróbować tego pysznego napoju, byliśmy mile zaskoczeni: jest przyjemna w smaku, fajne orzeźwia i odświeża. Może być stosowany do napełniania hash, okazuje się idealne danie. Napój ma średnią smak: to nie jest zbyt słodki, nie za kwaśny gazowane z umiarem. Jedyną wadą jest to, że w niektórych miastach i wsiach trudno dostać, ponieważ szybko zdemontowane, ale, znowu, tylko dlatego, że jest bardzo smaczne.

wniosek

Kwas „Starominsky” ma pozytywny wpływ na organizm, jak zostało powiedziane wcześniej, poprawia serca i dobroczynny wpływ na żołądek. Oczywiście, dom dzienny napój jest bardzo użyteczny, ale kwas chlebowy „Starominsky” praktycznie nie gorzej. Jest smaczne, wysokiej jakości, nie zawiera nic zbędnego. Oczywiście, są tacy, którzy nie lubią tego produktu, ale ci ludzie nie są tak bardzo. „Starominsky” stał się ulubionym napojem wielu rodzin, które mówią same za siebie – ten produkt jest bardzo smaczne.