290 Shares 2795 views

Dane z owoców i warzyw z rąk: idee, instrukcje

Figurki z warzyw może być prawdziwą ozdobą stołu świątecznego. Używana do ich produkcji mogą być różne owoce. Można zaopatrzyć się w owoce i, na przykład jabłka, z których można zrobić piękny łabędź.

Swan z jabłkiem

W celu stworzenia ptaka, powinien przygotować duże piękne jabłko. Jeśli chcesz stworzyć całą kompozycję łabędzie, zaleca się, aby korzystać z owoców różnych kolorach. Zaleca się, aby przygotować pewną ilość soku z cytryny, który może być przetwarzany plasterki owoców, które będą zapobiegać ich szybkiego ciemnienie. Początkowo kąt konieczne aby odciąć część owocu, reszta będzie zbiorem ciało ptaka. Następnie kreator powinny dotykać cięcia soku jabłkowego, a większość z zestawu, obracając ciało w dół.

Gdy dane są wykonane z owoców i warzyw, konieczne jest wygodny w użyciu, gdy nóż, którego wielkość nie powinna być zbyt duża. Dzięki niemu będzie wygodne do pracy, tworzenia niezbędnych cięć. W następnym kroku trzeba jabłko wizualnie podzielona na 3 części. Teraz można rozpocząć rzeźba łabędzie skrzydła. Pozostawienie kąt ostry, konieczne jest, aby kawałki przez cięcie plastry, wykonane w postaci narożników. Cofając 0,5 cm od poprzedniego cięcia, konieczne jest, aby te same kawałki. Stopniowo zwiększać kąt wymagane będzie zatem w stanie doprowadzić do szczeliny centralnej części owocu. Na to możemy założyć, że jedno skrzydło jest gotowy. Poprzez te dane z warzyw i owoców, mistrz najczęściej do czynienia z potrzebą stworzenia symetryczna konstrukcja. Dlatego następnym krokiem będzie stworzenie innego skrzydła, który rozbił się na przeciwległym boku owoców. Nie jest konieczne, aby pospieszyć, ponieważ produkt może być łatwo uszkodzone.

Teraz można przystąpić do części centralnej poprzez piór na plecach. Nacięcia powinny być wykonane na tej samej zasadzie. Pozostałą część pulpy przechodzi do wytwarzania półwyrobów, które stanowią podstawę dla głowy i szyi. Można pokazać wyobraźni, nadając im pożądany kształt. Ten element jest zamocowany wykałaczką na pniu. Jednakże, jeśli głowica nie jest zbyt ciężki, można to zrobić po prostu włożona do gniazda. Oczy mogą być suszone goździków. Takie piękne figury warzyw i owoców można dokonywać żadnych gospodyni. Pozostaje tylko do dekoracji świątecznego dania łabędzia.

Produkcja jabłek jeż

Jeż z jabłek okaże się w przypadku, gdy owoc oddzielone płynnego noża na dwie części, z których każda musi być równa poprzedniej. Zatem jeden otrzymała dwa płodu jeża. Pre-warto przygotować groch pieprz się oczy, a także jagody. Tego ostatniego, to będzie można dokonać nosa. Stanie się na wykałaczki, które będą musiały przerwać w połowie.

Zwłaszcza produkcji jeża

W celu uzyskania jeż z jabłkiem, owoc jest konieczne ustanowienie cięcie. Na całej powierzchni trzeba wbić wykałaczkę, rysunek je ostrzem do góry. Z jednej strony trzeba trochę jabłko pocięte w półkolu, stawiając to miejsce trójkątny element, który będzie przypominać pysk. Na tym etapie możliwe jest, aby ozdobić ją z papryki grochu. Pod koniec nosa nadające jagody i zioła bliski rozkładowi. Zamiast wykałaczki najlepiej wykorzystać obrane nasiona słonecznika, które również muszą być umieszczone na całej powierzchni.

lisy Produkcja z marchwi

Dość ciekawy wygląd i figurki wykonane z warzyw. Na przykład, można wytwarzać przy użyciu konwencjonalnych lisa marchwi. Rękodzieło to zrobić może być z dzieckiem, a następnie ozdobić to rodzinny obiad. Aby to zrobić, trzeba przygotować Kilka marchew mały rozmiar. Wstępnie warzywa mogą być gotowane, wówczas praca będzie o wiele łatwiej z nimi. Fox marchew mogą być dość interesujące, jeśli uzupełnić niektóre elementy. Wśród nich mogą wykałaczki, zieleni, kukurydza lub grochu. Marchew uprzednio wyczyszczone, po jednym owocu wycina całej długości podstawy, aby liczba ta była bardziej stabilna. Z małej marchewki może dokonać głowy, który jest przymocowany do ciała z wykałaczką. Ewentualnie, sposób można przeprowadzić, co wiąże się przekroczeniem otwór na głowę, który powinien znajdować się w dolnej części formy wstępnej. Stosując je można połączyć te dwa elementy połączone ze sobą bez nici.

W następnym kroku, można zrobić małe otwory na oczy, które są ustawiane kukurydzę lub zielony groszek. Ta sama zasada jest przeprowadzane nos. Wąsy mogą być wytwarzane z zielonej, który jest montowany w obszarze ryja w wstępnie wykonane szczeliny. Zaczepy powinny być wycięte z całych marchewki, ale można użyć resztki płodu, który jest otrzymywany po wyprodukowaniu głowy. Cięcie figurki wykonane z warzyw może być świetną zabawą. Jesteś wolny, aby pokazać wyobraźnię, stosując własne metody.

Dokonywanie pingwina

Bardzo ciekawy pingwina bakłażan może uzyskać, jeśli planujesz używać tego warzywa na biurku. Owoc zaleca się przygotować do tego przepisu, który wybrać samemu.

Głównym warunkiem że muszą być spełnione jednocześnie – to nie jest cięte bakłażana w procesie gotowania. Dla figury warzyw potrzebne są dwa płody, z których jeden musi być zainstalowane na ziemi. W następnym kroku będzie wyciąć drugą owoce w sposób, który był w stanie usunąć miąższ. Wynika tum wyciąć zwierzęcia, który jest łatwy do zamocowania bez użycia wykałaczkami. Z miazgi mogą być cięte nóg i skrzydeł i dzioba. Nie wolno nam zapomnieć obecność ogona należy wyciąć ze skór. Penguin bakłażan będzie prawdziwą ozdobą każdego stołu.

Produkcja maszyn wyścigowych ogórka

Gdy dane są wykonane z warzyw, są one najczęściej tylko dekoracją, a nie częścią niektórych potraw. Tak więc możliwe jest, aby samochody wyścigowe ogórka, uzupełniając je z kołami oliwek. Owoce muszą być cięte w taki sposób, aby uzyskać półokrąg. Side należy wyciąć równe części, usuwając je. W tym przypadku dostaniesz karoserię. Dwa krótkie wykałaczki trzeba trzymać na obu stronach, umieszczając je w poprzek przyszłego produktu. Na każdej stronie wykałaczką umieścić na oliwki, które stają się koła. Maszyny te wyścigi mogą być produkowane w różnych rozmiarach. Aby przeprowadzić te prace, można użyć nie tylko warzywa, ale także owoce.

Dane dotyczące produkcji na Halloween

Przed dokonaniem figurki wykonane z warzyw, należy wziąć pod uwagę wszystkie ich cechy konstrukcyjne. W ten sposób, z wystarczająco sztywny i sprężysty pomidorów wylotowym można włączyć do tabeli przygotowany Halloween. można użyć małych dynie do tego celu, jeśli jest to pożądane. Początkowo, górna część z łodygi należy wyciąć tak, że ciało może być łatwo usunięte. Dlatego konieczne jest, aby spróbować wyeliminować uszkodzenia kolumny zewnętrznej, dzięki którym produkt będzie utrzymywane. Z pomocą drobnych nożyczek należy trójkątne oczy, coś w rodzaju uśmiechu, który będzie ogromnym usta. Dla większego efektu, można umieścić wewnątrz świecy, który zamieni się w prawdziwy hack lampę.

Produkcja Choinka zrazików

figurki zwierzęce wykonane z warzyw mogą być uzupełnieniem każdy dodatek, ale na deser najczęściej, eksperci radzą, aby korzystać z jabłek, ponieważ mają one najbardziej odpowiednie prace struktury danych. Tak więc możliwe jest, aby choinkę z tego owocu. Ważne jest, aby zaopatrzyć dosyć dwa zielone jabłka duża, że następnym krokiem wycięte krążki, a następnie utrwalano długie wykałaczki. Ważne jest, aby przejść od większych do mniejszych elementów. Jeśli można wybierać owoce w różnych kolorach, dostaniesz więcej drzewo uroczysty i elegancki. Do dekoracji można użyć marchewki, z którego łatwo jest wyciąć gwiazdkę. Ustaw powinno być na górze. Liczba ta będzie doskonałym wyglądać świątecznych sałatek i potraw, które są pełne cięcia owoców. Krawędzie kręgach jeśli chcesz możesz zrobić w formie trójkątów, w tym przypadku, będzie to bardziej piękne drzewo jadalne. Wykazując wyobraźnię, można przełączać pomarańczowe okręgi, plasterki jabłek i gruszek z elementów. Potem deser można umieścić nawet na stole, gdzie dzieci siedzą.

Drwi gąsienice jabłek

Do tej liczby trzeba pewną ilość owoców, z których każdy będzie równa poprzedniej wielkości. Można przełączać kolory, ale elementy fix ze sobą za pomocą wykałaczki. Jabłka Z tego rzemiosła nie muszą być cięte, muszą umieścić jeden po drugim, o wielobarwne gąsienicę. Głowica będzie wyglądać lepiej, jeśli uczynić je z największych jabłka. Oczy, nos i usta mogą być wykonane z plasterków marchewki. Z góry można zainstalować dwie wykałaczki, które staną się wąsów. Należy je umieścić na winogron lub oliwek. W razie potrzeby, produkt ten może być uzupełniony kapelusza, przeprowadzane z kolorowym. Koraliki mogą stać jagody jarzębiny. Dla każdego Apple potrzebne są dwie nóżki, ten ostatni, nawiasem mówiąc, mogą być wykonane z marchwi.

Dokonywanie wesołych mężczyzn ogórka

Mężczyźni są uzyskiwane od kilku ogórków, które muszą mieć małe wymiary. Jak oczy i nos wykonać nasiona, natomiast w ustach może być wytwarzany z miąższu owocu. Ogórki można ciąć w poprzek, co zapewni ciało i głowę. W celu połączenia tych dwóch elementów jest konieczne, tak, że części są umieszczone przeciwległe względem siebie. Połącz wszystkie za pomocą wykałaczki lub za pomocą specjalnych cięć, które uczynią specjalnego połączenia blokady. Każdy mały człowiek może zrobić kapelusz tego samego ogórka. W tym celu, ogórek powinny być cięte w taki sposób, aby ominąć. Top ustawić inny cylinder, z których długość powinna być bardziej imponujące.

wniosek

Figurki z warzyw zaleca się zrobić tuż przed podaniem dania główne na stole. To dlatego, że owoce szybko tracą wilgoć, z tego powodu, oryginalny atrakcyjny wygląd produktów nie staje się tak estetyczne. Jednakże, można użyć warzywa, które zostały przygotowane, na przykład, dla pary. Następnie, po dane produkcyjne tych owoców jest jeszcze przez długi czas będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie. Warto zauważyć, że takie produkty będą w stanie stanąć na stole całą noc, dlatego zaleca się uzupełnienie menu dodatkowe cięcia.