621 Shares 5667 views

Restauracja Address „Narsharab” Czelabińsk, recenzje

Wschód odwołań Kuchnia dla wielu. Jest jasne, niezwykła, daje tęczę nowych wrażeń i smaków. W tym przypadku, nie każdy będzie w stanie odtworzyć coś podobnego w swojej kuchni. Więc dzisiaj chcemy powiedzieć o restauracji „Narsharab” (Moskwa). Są specjaliści, którzy dadzą Ci każdą nutę i niuans smaku dokładnie tak, jak powinno być. Może dlatego restauracja jest bardzo szybko zyskuje popularność i przyciąga nowych klientów.

Pełnoprawnym centrum rozrywki

Jest w tym i pojawi się przed jego goście restauracji „Narsharab” (Moskwa). Odkąd otwarcie kompleksu dwupiętrowym było jasne, że nie będzie coś wielkiego. I tak się stało. W grudniu, w wielkim otwarciem. Restauracja „Narsharab” (Moskwa) pokazał się w całej swej okazałości, pokazując ogromny wybór potraw orientalnych. W międzyczasie, goście stopniowo opanowali zakres, zbliżył się otwarcie kompleksu Buta SPA. Jest to łaźnia publiczna (głównie mężczyźni), spa damska z basenem, łaźnią turecką i masażem ręcznym badaniu. Ogólnie rzecz biorąc, jest dokładnie tutaj, aby przejść raz w swoim życiu.

Kilka szczegółów na temat restauracji

Będziemy pozostawić bez uwagi i rozrywkowym centrum miasta, gdyż służy bardziej jako dodatek. Kiedy goście opona z bogato zastawionym stole, mogą popływać w basenie. Jednak bardziej szczegółowa restauracja zauważyć sam „Narsharab” (Moskwa). Specjalizuje się w „prawidłowym” kuchni orientalnej, zwłaszcza Azerbejdżanu.

Jednocześnie podkreśla orientalny miejsc, począwszy od objawów. Tłumaczone z Azerbejdżanu, nazwa oznacza „granatu i wino.” Oba znajdują się w daniach kuchni dość często, ponieważ te dwa składniki są podstawą popularnego sosu.

Nie mniej miło Odwróciłem się i wnętrze, które ma przekazać dokładnie atmosferę, która jest poświęcona instytucji. Pierwsze w środku, po prostu pamiętać, pałac sułtana, który widział w filmach. Rzeźbione łuki, ozdoby, kolorowe lampy, firanki – wszystko to stwarza ogromne wrażenie. Na dywany podłogowe, pluszowe fotele, niezwykle wygodne, ale cięższe. Mimo to nie ma znaczenia. Przy drzwiach jesteś witany kelnera, który utrzymuje się do stołu, odroczenia i zmuszają tylnym siedzeniu, umieść serwetkę na kolanach.

Wyposażenie pokoju

Restauracja „Narsharab” (Moskwa), zdjęcie, które można zobaczyć w artykule, bardzo różni się od innych instytucji w mieście. Początkowo projektanci pomyśleli o tym, co dokładnie będzie w kuchni, pod warunkiem wyposażenia lokali prawdziwy gliniane piece i Tandyr. Dopuszcza się, aby zapewnić w pełni wyjątkową przygotowania mięsa i wyrobów piekarniczych, które są w bardzo wschodniej kuchni. Warunki przygotowania preparatów i w tym przypadku, 100% oryginalnego.

Rozejrzyj się

Byłbyś zaskoczony, ale wiele elementów dekoracyjnych, które są zlokalizowane w hali – czna rzemieślników. Restauracja "Narsharab" (Czelabińsk, Bracia Kashirinyh, nr 140) – naprawdę wyjątkowym. Tutaj można zrobić wspaniałą podróż na Wschód bez wychodzenia Czelabińsk. Dobrze wyszkolony personel zna swoją pracę. W ten sposób można rzeczywiście wie, co to znaczy być na Wschodzie mile widzianym gościem. Warto zauważyć, że wszyscy ci, którzy już mieli okazję odwiedzić te gościnne mury, mówią, że najlepszym miejscem do znalezienia w całym mieście. Atmosfera, pyszne – i to wszystko dla Ciebie.

Ponadto do pokoju wspólnego nie są poszczególne wnęki, z których każda jest wyposażona w stosy sofy poduszkami. Brzmi miękkie muzyki, głównie salon, nic konkretnego. Ale scena, wyposażona w kolumnach, powiedział kiedyś, że nie będzie z pewnością nieokiełznana radość.

menu główne

Co sprawi, że będziesz szczęśliwy „Narsharab” (restauracja, Czelabińsk)? Menu jest bardzo zróżnicowane, i oczywiście, na pierwszym miejscu jest Barankiem, przyprawy i zioła. Koniecznie spróbuj dwa rodzaje azerskiej plov. Dla indywidualnego rozliczania idealnym rozwiązaniem byłoby pilaw „Baku” za 370 rubli. I na dużym naczyniu można zamówić ogromny „Shah pilaw” do 1700 rubli. Sądząc po opiniach, cudownie smaczne danie. Krucha ryż i aromatyczne mięso, warzywa przetargowe i bukiet przypraw sprawiają, że po prostu wyjątkowy.

Wiele dań są gotowane w tandoor. To szaszłyki z jagnięciny za 470 rubli. Kilka miejsc w mieście, można spróbować tak delikatne i doskonale ugotowane mięso. A jak posiłki na otwartym ogniu? To nieporównywalne "żarówki Baranja" (380 rubli.), Kebab, grill i wiele więcej. Główne dania są prezentowane w takim zakresie, że skupienie się na jednym jest po prostu bardzo trudne. Ten dolma na kotlety jagnięce lub Bugulma Turcji. Stopy całkiem do przyjęcia z 250 rubli.

dania z ryb – to oddzielny obszar, który poświęca wiele uwagi „Narsharab” restauracji (Moskwa). Opinii zaleca się, aby spróbować pstrąga gotowane na ogniu. Poza jej apetyczny skórka i delikatne mięso wewnątrz. Ryby udusił przyprawy, smaczne, więc nawet ze specjalnym sosem.

Jeśli tu, należy przekąskę smaczne kutab. Ten niezwykły cheburechki cienkiej przaśnego ciasta, podawane im gorąco z kwaśną sosem. Smażyć w tandoor, dlaczego one okazać się niezwykle smaczne. Można wziąć kilka porcji, to jest niemożliwe, aby oderwać się od nich. I oczywiście, nie zaprzeczają sobie przyjemność tego napoju „Tarragon”.

menu bankiet

Jeśli naczynia codziennego użytku są tak dużą skalę, wyobraźmy sobie, że będzie służył na świątecznym stole! Twoi goście nie będą wychodzić i wyłażą z tabeli, ponieważ menu jest znane z obfitości potraw mięsnych luksus. To jagnięcina, pieczone nadziewane kuskus. Jest to danie dla dużej firmy, ponieważ jego waga – około 17 kg. Koszt – 17 000 rubli, ale na pewno warto.

Jeśli firma będzie mniejsze, możliwe jest, aby zatrzymać się na nogi jagnięce, gotowane na wolnym ogniu. Danie 5 kg jest idealne do dobrej firmy do 15 osób.

Pomimo faktu, że ta restauracja kuchni orientalnej, a menu ma prosiaka (do 7 kg, 9300 rubli). Recenzje także polecam spróbować kaczkę w Azerski (2900) czy szczupaki królewskie (2600 rubli). Podawać z wyboru. Może to być owoce lub pieczonych ziemniaków, ryżu i zielonego.

gdzie jest

W rzeczywistości bardzo łatwo znaleźć restaurację „Narsharab” (Moskwa). Bracia Kashirinykh 140 – adres instytucji, może dodatkowo pokazać na mapie lub ustawić jako współrzędnych nawigatora. Podobnie jak w wielu innych elitarnych restauracji, gdzie system kupon, który można kupić na specjalnej stronie internetowej. Dają możliwość uzyskania zniżki w restauracji 50% na kolację dla dwóch, lub 51% dla czterech osób.

opinie

Wszyscy goście świętować wspaniałe wnętrza, luksusowe meble z litego drewna dębowego, dywany, ekscytującą atmosferę, która panuje na sali. Wszyscy kelnerzy są mężczyźni. Stwarza to dodatkowe orientalny smak. Jest świetlica i oddzielne kabiny, gdzie można spędzić wspaniały wieczór. Menu jest więcej niż luksus. Wszystkie dania są prawdziwymi mistrzami w swoim rzemiośle. Nie musisz się o nic martwić, pomocne administratorom zrobi wszystko za Ciebie. Będą mieli tylko miły wieczór z przyjaciółmi.