632 Shares 5479 views

Uczestnik reality show „Głód” Karina Sabirzyanova: jej biografia i życie osobiste

Karina Sabirzyanova – jasny i atrakcyjna dziewczyna. Zasłynęła dzięki udziałowi w reality show „Hunger” (TNT). Czy wiesz, gdzie się urodziła i wykształcony? Skąd jej życie osobiste? Jeśli nie, radzimy przeczytać artykuł od początku do końca.


Karina Sabirzyanova: biografia, dzieciństwa i dorastania

Urodziła się w 1982 roku w stolicy Republiki Tatarstan – Kazań. Jej rodzice – wykształceni i szanowani ludzie. Ojciec i matka podniosła Karina jak księżniczka. Ona zawsze miał piękne ubrania i ciekawe zabawki.

Nasza bohaterka wzrosła uległego i dziwną dziewczynę. Miała wielu przyjaciół i przyjaciółek. W szkole, Karina studiowała na „cztery” i „pięć”, a ulubionymi przedmiotami były literatury, muzyki i malarstwa.

wiek dojrzały

Po ukończeniu szkoły Karina Sabirzyanova wstąpił na wydział dziennikarstwa Uniwersytetu w Kazaniu. Była uważana za jedną z najlepszych studentów kursu.

Rodzice dostarczyły wsparcia materialnego z jego córką. Ale w pewnym momencie, Karine chcieli uniezależnić się finansowo. Magnificent danych zewnętrznych pozwoliło jej zbudować udaną karierę modelki. Ponadto pracowała w wiodącej telewizji lokalnej. Jej nagłówek „Działania” został naprawiony.

Udział w show „Głód”

W 2004 roku producenci kanału TNT ogłosiła casting do nowego projektu. „Głód” – nazwa nadana reality show z kuszące nagrody (zwycięzca otrzyma żywotność 1000 $ miesięcznie).

Nasza bohaterka zdecydowała się wziąć udział w tym programie. Nagroda zainteresowany jej w najmniejszym stopniu, bo w chwili, Karina był bardzo bogaty i hojny konkurent. Dziewczyna chciała przygodę i żywe emocje.

Karina Sabirzyanova był wśród uczestników unikalnego eksperymentu telewizyjnego. Kilku chłopców i dziewczęta musiały żyć w domu, „faszerowane” kamer. Czekają na różnych konkursach i zadaniach.

Rudowłosa piękność przyciągnęła wielu facetów na projekcie. Specjalna współczucie dla niej miał Alexander Konstantinov. Wziął prysznic dziewczyna z komplementami i znaleźć pretekst, aby ponownie objąć ją.

Karina Sabirzyanova (patrz zdjęcie. Powyżej) zatrzymaliśmy się na projekcie przez 31 dni. Ona nie zamierza opuścić reality show, ale wszystko okazało się inaczej. W Niemczech, gdzie w tym czasie miała miejsce strzelanina, „Głód”, przyszedł jej chłopaka. W pięknym otoczeniu, zrobił jej propozycję małżeństwa. Na oczyszczenie dał Karine pierścień i ogromny bukiet kwiatów. Przeniósł się do łez przez dziewczynę, że tak. W dniu opuściła projekt. Przede wszystkim opieki Kareena zdenerwowany Alexander Konstantinov. W tym miesiącu to nie jest po prostu dołączony do piękna Tatarstanu i kochał ją z całego serca. I wydaje się, że odgadła jego uczucia.

życie osobiste

Karina i jej narzeczony grał wystawny ślub w swoim rodzinnym Kazaniu. Na początku ich życia rodzinnego był zrelaksowany i szczęśliwy. Wkrótce jednak zdała sobie sprawę, że stracił zainteresowanie nią wybrane. Ona często myślał o Alexander Konstantinov. Ale najbardziej zaskakujące jest to, że człowiek nie jest na chwilę zapomnieć o tym.

Sabirzyanova pierwszy skontaktował się z Sashy. „Głód” zwycięzcą projekt był zadowolony, że znów pojawiła się w jego życiu. Po rozwodzie, Karina przeniosła się do Moskwy. Para w końcu stanie się połączyć.

Od kilku lat, Sasha i Kareena były w małżeństwie cywilnym. W 2013 roku zostały one urodziła bliźniaki. Szczęśliwi rodzice dali swoim dzieciom piękne i rzadkie imiona. Syn nazwali Klim i jego córkę – Olivia. Po kilku miesiącach po urodzeniu dzieci, Alexander i Karina udał się do urzędu stanu cywilnego, gdzie są one proste i bez ozdobników żonaty.

Konkludując

Teraz już wiesz, jak to jest Karina Sabirzyanova po projekcie „Hunger”. To może być nazywany kochającą żoną i troskliwą matką. Życzymy jej rozwoju zawodowego i rodzinnego szczęścia bez końca!