113 Shares 1538 views

Stikine – to jest ważne: ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym piersi

Jeśli prześledzić historię ewolucji strój kąpielowy, można łatwo zobaczyć, jak powierzchnia zmniejsza się gwałtownie zawoalowaną tkanki skórnej. Niektóre bikini są tak drobna, że nie ukrywają prawie wszystko, czasami całkowicie nagą pierś. Nasuwa się pytanie, jaka część biustu mogą być usunięte bez obawy, aby ładunek niemoralności. Z jakiegoś powodu Odsłonięte sutki ogłosiła, że granicę, poza którą zaczyna wręcz wulgarność.


Dlatego też, jeśli otoczki okładki, będą przestrzegane zasady decorum. To właśnie te względy kierują odważnych pań kto wpadł na pomysł, aby klej kółeczka na jej sutki, aby przejść do topless na plaży. Tak, Stikine – to tylko krąg papieru lub silikonu, zatuszować brodawki i otoczki z pigmentami.

Jaki jest Stikine i jak się tam dostać?

Rozpowszechniony Stikine otrzymane przez solarium i badań, aby udowodnić bezpieczeństwo opalania. Naukowcy odkryli, że nadmiar promieniowania ultrafioletowego jest szkodliwe w ogóle, i zabarwionych obszarów skóry – dwukrotnie. Teraz Stikine – jest znane akcesoria w solariach jako jednorazowe ochraniacze na buty w szpitalach.

Gruczołu sutkowego – niezwykle delikatne ciało, wymaga wysokiej jakości, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że choroba nie występuje tak rzadko. Dlatego lekarze nie zalecają niepotrzebnie narażać biust niepotrzebnego promieniowania, na pokrycie znamiona, plamy starcze, w tym sutki. W tym przypadku mogą być wykonane za Stikine opalania ręce. Wystarczy wyciąć koło łaty papieru, to nie jest dużo przykleja się do skóry, która odbyła się wystarczająco bezpiecznie i można je łatwo usunąć.

Stikine do solarium

Nowoczesny przemysł szybko zareagowała na to zapotrzebowanie nagle. Na sprzedaż były różne Stikine, zdjęć, które można zobaczyć w tym artykule. W produkcji laminowanych lub papieru metalizowanego, samoprzylepne, które muszą być testowane pod kątem szczelności za pomocą światła ultrafioletowego.

Ponadto, dostępne w handlu silikonowe wielokrotnego wzór, który może być stosowany w innych dziedzinach życia, nie tylko w solarium. Silikon Stikine – jest swego rodzaju alternatywą dla biustonosz, jeśli nie jest wymagane, aby utrzymać funkcję piersi.

Hołd dla moralności lub użytecznych akcesoriów?

Jeśli skrzynia nie wymaga stanika, jeśli w ogóle można zrobić bez niego? Wiele kobiet czuje się nieswojo sutki ocierają odzieży, napięta, są wyraźnie widoczne przez cienką tkaninę, to myli i przyciąga zbyt wiele uwagi. W tej sytuacji, Stikine – to prawdziwe zbawienie, bo plaster cielisty, mocno przyklejone do ciała, chroni delikatną skórę i pod ubraniem skrzynia wygląda gładka.

Jednak wszystko ma swoją wadę, można wybrać model, który nie tylko zakrywa klatkę piersiową, ale także zwraca uwagę na to. Tancerka i aktorka może używać jasnych i jasne nawet Stikine, zdjęcia, które można zobaczyć w specjalnych sklepach, a nawet sklepów erotycznych. Oczywiście, naklejki na brodawki nadal korzystać z pań w każdym wieku, aby pozwolić sobie na opalanie się topless na plaży, a jednocześnie hołd minimum przyzwoitości.

Który może być stosowany zamiast Stikine

Jeżeli podczas wizyty w solarium, stało się jasne, że instytucja nie oferuje bezpłatny Stikine lub zabraknie (co, oczywiście, nie do zaakceptowania), możliwe jest, aby Stikine do solarium z rękami. Jeśli procedury opalające się położyć, sutki mogą obejmować kręgi tkaniny lub papieru. Można zastosować lekki krem jako alternatywa dla kleju lub użyć taśmy chirurgicznej papieru, jeżeli pokład słoneczny wyposażony w kabinach stand-up.

Jeśli Stikine do solarium nie są odpowiednie pod względem wielkości, zbyt duże, wówczas wokół sutki mogą pozostać nieestetyczne białe ślady. Wykończenia naklejka jest bardzo proste, mogą być cięte za pomocą nożyczek, z wytworzeniem żądanego rozmiaru lub kształtu. Jeżeli sutki wystające, nacięcie Stikine wzdłuż promienia, dzięki czemu można umieścić je w wygodnym szerokim stożku.

Jest to urządzenie tanie, jasne kolory i wzory mogą być wybrane do woli, zwłaszcza jeśli etykieta jest stworzenie odpowiedniego wizerunku. Pragnienie, aby pozbyć się górnej części trykot jest całkiem zrozumiałe, dlatego można uznać ostatnie Stikine pozdrowienia z przestarzałej moralności. Oczywiście, nie należy zapominać o praktycznych korzyściach, lekarze twierdzą, że nadmierne promieniowanie UV należy unikać, a lepiej jest słuchać ich.