792 Shares 9937 views

Olive skóry. Jak ustalić koloryt skóry

Nie ma wątpliwości, że przynajmniej raz w życiu, każda z płci pięknej miała do czynienia z takim problemem, jak dobór właściwej szminka kolorów i bluzki lub tonie makijażu. Po kilku odcieniach dokonać osoba żyje i świecące, podczas gdy inni dają mu zmęczenie i stres wszystkie niedociągnięcia. Ale jak się okazuje, ten problem można łatwo rozwiązać, tylko trzeba wiedzieć dokładnie, co wydźwięk skóry i odebrać swoje ubrania i kosmetyki, w połączeniu z nim. Najtrudniejszym zadaniem stojącym kobiet należących do tsvetotipu „lato” i „Zima”. Ich oliwek skóra może być bardzo korzystne, aby wyglądać w tych samych kolorach, ale aby dostać się stara i brzydka wygląd, jeśli jest źle, aby podnieść jej strój i makijaż. Dlatego lepiej jest rozważyć bardziej szczegółowo, co te panie w twarz.


Jasnooliwkowy

Ten odcień twarzy są dziewczęta, którzy należą do „letniego” sezonu. Kolor oczu przeważnie niebieski, szaro-zielone, niebieskawo lub ciemny kolor orzech. Jasnooliwkowy skóra z tych kobiet ma całkiem fajny widok i daje im wizerunek arystokracji. Podton ich powierzchni jest połączeniem zielonkawy odcień żółty, a pierwszy z nich charakteryzuje się tylko dwa tsvetotip.

Te kobiety są obdarzone charakterem jasnobrązowy, brązowy, szary lub szare loki.

Ciemny odcień oliwkowy

Taki wygląd jest cechą przedstawicieli „Zima” sezonu. Kobiety te mają ciemnego koloru, który może być czasami szarawe zabarwienie, co tłumaczy się kombinacja tarczy żółtej i wyrażono jaśniejsze niż w poprzednim przypadku, zielony, naturalnej powierzchni skóry oliwek zabarwieniem.

Te dziewczyny są z natury obdarzony jasne i spektakularny wygląd. zwykle mają czarne lub ciemnobrązowe włosy i szare, niebieskie jasne lub ciemne brązowe oczy. Jednak pomimo faktu, że skóra oliwa z tych dwóch tsvetotip ma różne odcienie, „lato” i „Zima” płci pięknej powinien nabyć niemal ten sam ton w ubraniach, które mogą uczynić je bardziej wyrazisty i piękny wygląd.

Jakie ubrania w twarz?

To idealne połączenie panie szary z purpurowym odcieniem, ale również na zimno khaki i bordowym. Kobiety z ciemnym kolorze skóry można podkreślić za pomocą tan winogron stroje i antracyt odcienie, jak będą wyglądały idealnie biały, ciemny szary, niebieski, dymny, purpurowy, jasny brąz i odzież mięta.

„Lato” dziewczyny będą wyglądać organicznie w stali, pistacje, mleko światła i odcienie burgunda. Również światło oliwkowy odcień skóry może wyglądać harmonijnie w stroje i koloru szmaragdowego morza. Takie ubrania można jeszcze zwrócić uwagę na ich szarych i zielonych oczach i delikatnie zwiększenia piękno „lato” pań.

Przeciwwskazania w sukienki

Musisz również wiedzieć, kobiety, które mają oliwę kolor skóry, niektóre kolory w ubraniach powinny ich unikać, aby nie dać obraz zmęczenia i nudy. Te dziewczyny nie polecam kupić ubrania cegły i kolor różowy, brzoskwinia, ponieważ te kolory nadają ich śniadej twarzy i ziemisty wygląd, który sprawia, że niezdrowy wygląd.

Nie należy również zakup odzieży tony krwistoczerwone, które mogą podkreślają oliwną koloryt skóry. Red-kolorowe ubrania najlepiej unikać zbyt, ale mogą zapobiec w obrazie w postaci dowolnych akcesoriów.

kolor włosów

Oprócz sukienek, panie z dwóch tsvetotip trzeba wiedzieć, co najlepsze odcienie do koloru włosów, aby uniknąć złych wyborów, a zatem nie dodać dodatkowe lata na ich wygląd. Na przykład kobiety, których skóra jest oliwkowy, nie jest konieczne, aby malować lokalną blondynkę, jak ten dźwięk można wyróżnić tylko wszelkie niedoskonałości twarzy. Najbardziej odpowiednie w tym przypadku, brązowy i piwnymi odcieni blond w połączeniu z jasnobrązowych korzeni.

Jeśli skóra jest bardzo ciemny oliwkowy wydźwięk, to lepiej zdecydować się na odcień „średni brąz” lub zrobić włosy czarne lub czekoladowe. Ponadto musimy pamiętać, że lepiej jest nie robić z głową włosach barwieniu to czerwone, ponieważ takie zabarwienie dają obraz chorowity wygląd, i sprawiają, że skóra luźna i pigmentowane.

Przedstawiciele „lato” i „Zima” sezon będzie bardziej harmonijny wygląd z włosami brązowy neutralny odcieni, które są zbliżone do ich naturalnego tonu loki.

Idealna baza wypadowa do makijażu

Przy wyborze podstawy należy również zwrócić uwagę na kolor oliwy skóry. Na przykład, właściciele osoby z beżowym odcieniem, to lepiej zdecydować się na żółtawym podstawy. W takim przypadku, jeśli osoba wygląda szaro lub popielate, fundament jest lepiej kupić na różowo.

Kobiety z tych dwóch „pór roku” powinien nabyć fundament tekstur płynów, które można łatwo ukrywają małe czerwone naczynka czasami występują u kobiet z kolorem skóry.

makijaż

Właściciele opalonej skóry w jej makijaż jest lepiej używać jasnych kolorów i cool, skupiając szczególną uwagę na usta i oczy. Mogą one być wykorzystywane do tego cieniu zadymionych lub stalowym kolorze ciemnym, ołówek, tusz do rzęs, czarny eyeliner i śliwkowym szminki i odcienie rumieniec wyciszony, ale w żadnym wypadku nie złoty.

Dziewczyna o jasnej skórze oliwy w swoim makijażu należy użyć bezbarwnego proszku i malować oczy w kolorze jasnoniebieskim, liliowy, fioletowy, różowawe lub zielonej kolorystyce. Te odcienie mogą zwiększyć głębię i wyraziste oczy, nierozerwalnie związaną z tych pań. Przy wyborze tuszu można zatrzymać się w czarnym, brązowym lub niebieskim. Dodatek umożliwiają za pomocą szminki kolor różowy i rumieniec tym samym tonie.

Jak określić kolor skóry?

Jednak wiele kobiet nie może być bez stylisty dobrać odpowiedni strój, fryzurę i makijaż, bo nie wiem, co oni są tsvetotipu. To bardzo proste, ponieważ może to pomóc naturalne odcienie włosów i oczu.

Zazwyczaj te osoby, które mają światło lub żółtawa twarz, mają niebieskie lub szare oczy i włosy mają złote lub w kolorze miodu. Przedstawiciele „upadek” tsvetotipa są półprzezroczyste biała skóra usiana piegami i miedź włosy i brązowe odcienie szarości połączone z musujące lub przezroczysty niebieski „zwierciadeł duszy” ..

Właściciele jasnej skórze z oliwek, jak wspomniano powyżej, może być szary, jasny brąz i białe włosy i szaro-zielone, orzech i cool-zielone oczy. Ten typ jest najbardziej powszechne w naszych szerokościach geograficznych. Osoby z ciemnej skóry są zwykle wyposażone w ciemnych loki brązowy połączeniu z brązu i niebieskie odcienie oczu.

Można również spędzić mały test z strzępy tkanki, a tym samym znać swój odcień skóry. Aby to zrobić, siedzieć przed lustrem i stosowania się do zmiennego twarz segmenty tkanki o różnych kolorach. W takim przypadku, jeśli żółte kolory sprawiają, spektakularny wygląd nad wami – właściciel jasnym lub przezroczystej białej skórze i odnosi się do „jesieni” czy „Wiosna” sezonu. Jeśli dana osoba staje się bardziej wyraziste z zielonkawych odcieniach, wynika, że człowiek – przedstawiciel „lato” czy „Zima” tsvetotipa i obdarzony cieniu oliwnego naskórka.

Z powyższego można wyciągnąć następujący wniosek: aby stworzyć harmonijną drogę i zawsze mają wspaniały widok, trzeba znać swoje „sezon” i koloryt skóry.