481 Shares 5447 views

Jak usunąć zaczerwienienie z twarzy

Kiedy widzisz w lustrze, że masz zaczerwienienie na twarzy, lub zaczerwienienie wokół oczu, należy zwrócić odpowiednią uwagę na to. Obserwować doznania. Jeśli cierpisz na swędzenie i łuszczenie, a po zakończeniu leczenia przez dermatologa jesteś z rozpoznaniem „trądzik różowaty”, to nie martw się wiele. Spróbujmy zrozumieć tę chorobę, rozwiązać problem, jak usunąć zaczerwienienie z twarzy. Spróbujmy znaleźć metody leczenia i zapobiegania tej chorobie.


Trądzik różowaty jest utworzona na skórze, gdy naczynia krwionośne nie funkcjonują prawidłowo i jest tam mały oczek krew na twarzy lub innych części ciała. naczynia krwionośne zaczynają się rozkładać, nie jest podrażnienie skóry, aw konsekwencji – zaczerwienienie na twarzy. Pogorszenie stanu ogólnego mogą być spowodowane przez bakterie skórne, roztocza i promieni słonecznych, które mieszczą się na skórze. Według statystyk, około 14 milionów Amerykanów, 1 mln Ukraińców, i około 3 milionów Rosjanie cierpią na trądzik różowaty choroby. Lekarze są zdania, że choroba nie jest traktowany aż do ich wyleczyć, ale można niezależnie kontrolować objawy i wiedzieć, co zrobić, jeśli nie ma zaczerwienienia na twarzy. Jest również ważne, aby wiedzieć, co zrobić, jeśli zauważy się sieć naczyń lub masz czerwonych oczu. Spróbujmy przerwać leczenie i zapobieganie kilku etapach. I dowiedzieć się, jak usunąć zaczerwienienie z twarzy.

krok 1

Skóra powinna być zawsze czysta, tylko w tym przypadku, zaczerwienienie na twarzy nie będzie przeszkadzać. Każdego ranka produkować czystą twarz. Użyć łagodnego mycia dwa razy dziennie, aby całkowicie usunąć brud i nie wolno wprowadzić zarazków, ale nie myć zbyt wiele razy dziennie osobę z powodu pojawi się podrażnienie. Unikać kontaktu pomiędzy sekcjami z trądzikiem różowatym i czystą skórę. Przy najmniejszym kontakcie z bakteriami w obszarach podatnych na trądzik różowaty, można dalej zainfekować skórę. Nie grzebień uszkodzonej części, tak aby nie rozprzestrzeniać infekcję dalej.

krok 2

Jak usunąć zaczerwienienie twarzy z latem? Przede wszystkim, z dala od słońca. Pamiętaj, że promienie UV może powodować poważne uszkodzenia skóry, aw konsekwencji, trądzik różowaty choroby. Zaczerwienienie twarzy nie zawsze oznacza to oparzenia słoneczne. Często pierwsze objawy choroby. Zbyt dużo słońca może spowodować obrzęk i zaczerwienienie skóry może pojawić się wokół oczu, na policzkach i brodzie. Nosić kapelusz i okulary, stosuje się, gdy opuszcza dom przeciwsłonecznej ze współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej – 30. Kup ekologicznej ochrony przeciwsłonecznej jak najwięcej i kosmetycznych produktów, które nie zawierają oleju.

etap 3,

Aby wyświetlić dermatologa antybiotyków oczywiście. Antybiotyki to substancje chemiczne zapalne, które zmniejszają obrzęk i zaczerwienienie twarzy. Oni pomogą i zaczerwienienie wokół oczu staje się mniejszy lub odejść całkowicie. Zgodnie z wynikami licznych badań amerykańskich naukowców, okazało się, że najbardziej odpowiednie antybiotyki erytromycyny i tetracykliny.

krok 4

Jak usunąć zaczerwienienie z twarzy za pomocą leków? Należy upewnić się dermatolodzy wybrać odpowiedni dla Twojego typu kremy i żele na trądzik różowaty. Oni pomogą zmniejszyć zaczerwienienie i zapalenie skóry spowodowane przez trądzik różowaty choroby. Najczęściej przepisywany erytromycyna, metronidazol i klindamycyna.

krok 5

Widoczne naczynia krwionośne na twarzy można usunąć za pomocą lasera. Wykorzystuje długiej fali światła mającą na naczyniach krwionośnych. Laser jest kierowane bezpośrednio pod skórą i podgrzewa małych naczyń, a potem zerwać.

Wszystkie proponowane metody zapobiegania i leczenia, które pomogą Ci pozbyć się choroby, lub w celu zmniejszenia dyskomfortu spowodowanego przez nich.