653 Shares 6069 views

Glinka na twarz i ciało

Główną metodą stosowania gliny – to maski i okłady. Aby właściwie wykonać maskę, wystarczającą do rozpuszczenia niewielką ilość gliny w ciepłej wodzie, doprowadzić do gęstości masy o niskiej zawartości tłuszczu, śmietana i stosować na obszarach zagrożonych. Potem trzeba czekać aż glina jest całkowicie sucha, a następnie delikatnie umyć. Następnie można zastosować krem nawilżający, jak glina jest czasami bardzo wysusza skórę. Jeśli się maskę, a następnie po wykonaniu wszystkich gliny do skóry, należy zająć pozycję poziomą w czasie zabiegu. Zapobiega to w dół, pociągając skóry samej glinki – dość gęsta i ciężkiego materiału.


Użyteczne właściwości gliny

Glina doskonale absorbuje nadmiar sebum, dzięki czemu zapobiega wygląd skóry tłustej połysk. Ponadto, glina może zatrzymać rozwój chorób, które powstają z powodu łojotok, takie jak trądzik.

Glina usuwa głębokie zanieczyszczenia skóry, która wystarczy do kosmetologii. Różne produkty kosmetyczne, w tym specjalistycznych kremów, które są dobre tylko na czystą skórę i gliny mogą pomóc w tym oczyszczania. Ponadto, maska gliny usunąć martwe komórki skóry, pozwalając mu zostać zaktualizowany znacznie szybciej.

Dobry glina do twarzy tak, że zwęża rozszerzone pory, które, co do zasady, jest często spotykane w tłuszczu i skóry problem. Regularne maski gliny oczyścić i uczynić je mniej zauważalne.

Gliny zmarszczek, jak to ma w swoim składzie bardzo bogatym zestaw pierwiastków śladowych, które są bardzo skuteczne w zwalczaniu starzenia. Kosmetyki zawierające glinę, zmniejszenie drobnych linii, wyrównane i napinania skóry, a także poprawić elastyczność.

Ponadto glina dobrze mineralizuje i głęboko odżywia skórę naszego ciała. Większość leków dostępnych na rynku, działa tylko na powierzchownych warstw skóry i głęboko odżywiają cały środek skóra jest przeniknąć jej najgłębsze warstwy. Glina jest łatwo poradzić sobie z takim stanie, więc to jest bardzo cenione wśród kosmetyczek.

Glina jest przydatna dla zewnętrznego wyglądu skóry. Liczne składniki aktywne zawarte w niej, mają pozytywny wpływ na sposób skóra wygląda. Staje się jasne, gładka i nabiera zdrowego dobry kolor.

A modele gliny postać. Procedury z zastosowaniem gliny mogą służyć nie tylko na powierzchni, ale dla całego ciała. Pomagają tworzyć piękną sylwetkę, poprawia kontury, poprawia elastyczność skóry i redukuje cellulit.

rodzaje glinki

Gliny mają różne kolory, a ich efekt jest zależny od zawartości poszczególnych składników mineralnych. Dlatego, na przykład, zielony da inny efekt niż biały. Pierwszym z nich jest bardziej odpowiednie właściciele podrażnioną skórę, a drugi – dla osób z skóry tłustej, cierpiących na trądzik.

Tak, białe (lub porcelany, chiński) – jest to bardzo miękka glina, tak to jest, jak już wspomniano, mogą być używane przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Wysoka zawartość krzemianu glinu przyspiesza gojenie, obecność soli mineralnych pomaga głęboko nawilżają, odżywiają i regenerować skórę. Jej łagodny oczyszczający i odświeżający efekt pozwala na jego wykorzystanie do produkcji proszku, maski i suchych cieni.

Zielony i niebieski gliny zawiera około 20 aktywnych minerałów. Jest to najsilniej działających rodzaj gliny, więc jest zalecane dla osób z problemami skórnymi. Niebieski i zielony gliny czyści i dezynfekuje skóry delikatnie zaciska i uszczelnia powiększonych porów. Przydatne do twarzy i ciała też, że ma działanie przeciwzapalne, przyspiesza gojenie się ran i pomaga poziomach pH w leczeniu trądziku. Ale to nie wszystkie jego dobroczynnych właściwości. Te iły mogą być z powodzeniem używane przez osoby, które zauważyłem w pierwszych zmarszczek. Oznacza dość szybko ich wygładza i zapobiega nowe. Ponadto, wszystkie procedury figur modelowaniu i redukcji cellulitu powodzeniem wykorzystywać wzmacniające właściwości zielonej i niebieskiej gliny.

Bentonit otrzymano z popiołu wulkanicznego. Jest często używany do produkcji wysokiej jakości kosmetyków i farmaceutyków. Ta glina jest przydatna, ponieważ wygładza i oczyszcza skórę, absorbuje nadmiar sebum i usuwa martwe komórki skóry.

Czerwonej gliny również oczyszczanie i właściwości złuszczające zdolne do pochłaniania nadmiaru łoju. Jednak jej działanie jest bardziej miękki niż zielony, więc to narzędzie może być używane przez osoby o skórze mieszanej i nawet lekko przesuszone. Czerwona glina jest w stanie zwalczać pierwsze oznaki starzenia, więc jest on powszechnie stosowany w procedurach dla skóry dojrzałej.

W żółty gliny jako główne kierunki używania – czyszczenie, absorpcję nadmiaru łoju i zmniejszyć pory.

Marokańska glina. Jej nazwa pochodzi od miejsca, w którym jest on produkowany – gór Atlas w Maroku. Jego właściwości myjące są znane od dawna. Marokańska Glinka odświeżyć skórę i nadaje jej matowy efekt. W dodatku, ale również pomaga w zwalczaniu trądziku i innych niedoskonałości skóry.