894 Shares 1572 views

Modlitwa o zachowanie rodziny NMP. Modlić się o zachowanie rodziny?

Rodzina – jest najcenniejszą rzeczą w życiu każdej osoby. Że staje się bezpiecznym schronieniem i źródłem ustępstw podczas jakiegokolwiek zamieszania: czy jest to problem w pracy, w życiu osobistym, trudnych sytuacjach. Jednakże, jak w przypadku każdego cenionych relacji, trzeba się cenić i dbać podczas przechowywania ziarna dobroci i oznacz wszystkie złe. Aby pomóc w tym jest modlitwa dla zachowania rodziny.


Czym jest modlitwa?

Przed udzieleniem odpowiedzi na serię pytań dotyczących ochrony ogniska rodzinnego, niech wyjaśnienie pojęcia samą modlitwę. Polega ona na rodzaj psychicznego lub wypowiedziane przez osobę odwołania do Boga może pochodzić z głębi duszy (kiedy modląc się tekst modlitwy pojawia się w trakcie leczenia) lub składać w formie wiersza. Modlitwa jest ochrona rodziny (jak każdy inny), niskim głosem, szeptem lub sing-song głos.

Zwracając się do Boga może być przedstawiony jako:

 • żądanie ( „Proszę rozwiązać moją sytuację … Pomocy!”);
 • Pytania i wyrzut (w tekstach biblijnych mówić o „Szmery w Boga”) ;;
 • przebaczenie i żal ( "przepraszam" …), etc.

Kiedy używany jest modlitwa?

Wszelkie zarzut wiąże się z żadnymi problemami lub trudnościami w żebractwa życia. Na przykład, modlitwę Najświętszej Maryi Panny rodziny sprawia, że możliwe, aby zachować swoją integralność. Każdy wniosek jest indywidualna i dotyczy każdej pojedynczej osoby i okazji. Na przykład, niektóre kobiety zwracają się do likam święty powrót mężczyzn w rodzinie, sądząc, że „oczarowany” (zmuszony do kochania drugiego magią). Inni obawiają się o zdrowie żony, który poszedł do pracy z dala od domu, itp

Modlitwa może być związane z uroczystego (urodzenia, małżeństwa, promocji, etc.) lub alarm, a nawet tragiczne zdarzenia (choroby lub urazu bliskiej osoby, upadłości i innych problemów).

Jak się modlić?

Wszelkie prośby do Boga jako modlitwę na rzecz ochrony rodziny, zapewnia pewien rytuał. Na przykład, tradycyjnie uważa się: w celu modlitwy, osoba musi:

 • klęczeć;
 • podnieść oczy do nieba (lub wygląd sufitu na ikonę);
 • zamknąć swoje ręce (dłonie, palce).

Jednak nie jest to prawdą. Modlitwa za rodziny NMP mogą być podane do publicznej wiadomości w jakiejkolwiek formie (np leżąc na kanapie). Mówi następuje przy każdej dogodnej porze dnia. Najważniejsze jest to, że modlitwy tekście pojawia cel leczenia.

każdy modlitwa o zachowanie rodziny jest związana z pewną nadzieją i wiarą człowieka, który wszystko, co wymagane jest przyznawana.

Modlić się o zachowanie rodziny?

Jak w greckiej i egipskiej mitologii, historie biblijne powiedziano o różnych świętych, które zaleca się stosować dla ekspertów w dziedzinie nauk religijnych. W tym przypadku, każdy święty, według legendy, jest odpowiedzialny za konkretnym „sektor”. Na przykład, możemy przypomnieć apel jednej z bohaterek filmu „D'Artagnan i trzej muszkieterowie” Catherine, która zaśpiewała piosenkę: „Saint Catherine! Wyślij mi pan …”. W tym przypadku, święty jest patronką niezamężnych pań i pomóc im znaleźć odpowiednie stajennych.

Tak więc, Najświętsza Maryja Panna od wieków jest patronką paleniska. „Semistrelnitsa” uratował rodzinę od próżnych plotek o złych i zdrada (zarówno od ludzi i od kobiet).

Dlatego modlitwa rodziny NMP tak umiłował zamężne kobiety. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do domów, w których mężowie są zmuszeni ze względu na charakter ich działalności są często nieobecne w dalekich krajach.

Modlitwa Matki Bożej dla utrzymania rodziny

Matka Boża Modlitw o zachowanie rodziny ma wiele interpretacji, z których najpopularniejszym jest następujący:

Modlitwa lub zalecane w świątyni (bezpośrednio obok ikony Matki Bożej), lub w domu przed lamp, kalendarzy, plakatów i każdy obraz Matki Boskiej z dzieckiem.

Nie ważne gdzie odniesienie do Maryi Panny, konieczne jest po wypowiadając magiczne słowo, umieścić dokładnie trzy świece przed obrazem i zapala je. Następnie trzeba poczekać aż świece spalić do końca, trzy kciuki i posypać się wodą święconą.

Modlitwa św Matrona Moskwy aby uratować rodzinę

Innym zastosowaniem dla żon i matek zawiera matrona modlitwę o utrzymaniu rodziny. W tym przypadku powiedzieć głośno, co następuje:

Ponieważ Matrona był uważany za patrona ubogich, cierpiących, a we współczesnym żargonie, „odpowiedzialny za miłością”, oprócz prośby o pomoc z prośbą, zgodnie ze zwyczajem, musiałem zrobić pewien udział. W tym celu trzeba traktować każdy z bezdomnych jeden z tej listy produktów:

 • czarny chleb;
 • herbatników;
 • rodzynki;
 • orzechy włoskie;
 • krakersy;
 • mąki;
 • miód lub cukier.

Ponadto przed Matrona może być oznaką szacunku umieścić kilka świeżych róż. Zgodnie z tradycją, aby zwrócić się o pomoc do matrona wartości, w przypadku gdy rodzina zaczęła się wyłaniać na podstawie częstych kłótni z problemami mieszkaniowymi. Na przykład, po prostu nie można kupić oddzielne mieszkanie lub dom i są zmuszeni żyć z rodzicami lub innymi członkami rodziny. Ponadto, można uzyskać do niego dostęp, gdy rodziny są częste skandale nad dzieckiem chowu lub problemy w pracy.

Modlitwa do spowiedników Samonas, Aviv i GURIA

Utrzymanie rodziny została uznana za najbardziej święte w życiu każdej osoby, bez względu na ich religię lub pochodzenie etniczne. Oprócz kobiecych wizerunków świętych, od dawna członkami rodzaju mogą szukać pomocy duchowej do spowiedników i męczenników Samonas, Aviv i GURIA.

Ci święci są uważane za patronów specjalnej pary szczęśliwe życie razem. Według legendy, męczennicy zostali publicznie stracony przez pogan z powodu ich odrzucenia wiary swych współplemieńców (one odrzucone politeizm i modlił się do Boga).

Ta modlitwa o pokój w rodzinie wyglądał mniej więcej tak:

Według legendy, to odwołanie do świętych, by chronić wszystkie gospodarstwa domowe z możliwych kłopotów i nieszczęść.

Modlitwa do ewangelisty Ioannu Bogoslovu

Kiedy mąż i żona, były częste kłótnie i nieporozumienia dodatkowo oddaliło ich od siebie, w trakcie poszedł odwołać się do ewangelisty Ioannu Bogoslovu.

Jest to święty popularnie nazywany „apostołem miłości” z powodu swojej miłości do Boga, doświadczył prześladowań ze strony władz miejskich i bałwochwalców, cierpiał uwięzienie. W rezultacie, żył w nędzy i wygnaniu nawet do 105 lat.

Uważa się, że modlić się do tego świętego musi być rodzice uczniów, którzy mają jakieś problemy psychologiczne w oparciu o problemy rodzinne, dla normalizacji stosunków między mężczyzną i kobietą w małżeństwie, etc.

Modlitwa Matki Bożej Semistrelnitse

Kolejny mocny modlitwa dla dobra jedności rodziny – odwołanie się do Matki Bożej Semistrelnitse. Ikona przedstawia Dziewicę bez dziecka przebić jej serce siedem strzały. Uważa się, że kwota ta jest wystarczająca, aby zneutralizować wszystkie negatywne, który w każdej chwili może zapaść do szczęśliwej rodziny.

Przechodząc do Semistrelnitse, błagając zwykle poprosił ją, aby zapisać swój dom rodzinny z ludzkiej zawiści, od chorób, od cielesnych pokus od złego oka itp Wizerunek Matki należy powiesić w pobliżu drzwi (lub powyżej). Mówi się, że w ten sposób nie dopuścić do jego domu ludzi, którzy Ciebie i Twojej rodziny chcą zaszkodzić.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że cokolwiek się wskazując ich apel o rodzinie dobrobytu Boga, świętych archaniołów lub wielkiego męczennika, trzeba dopasować swoje słowa z wiarą. W przeciwnym razie nie uda! Świat w domu, pomyślności, miłości i ogromnej powszechnej szczęśliwości!