482 Shares 2466 views

Małżeństwa: Czy jest możliwe, aby być szczęśliwym?

„Marry cudzoziemca” – przyciągającą nam reklamę. Prawie każda kobieta przynajmniej raz, ale poszedł na link i przewiń katalogu zalotników granicą. Opcje w obfitości, i każdy zdaje się chcieć stworzyć dobrą rodzinę. Znajomi mówią o pozytywnych przykładach negatywnych gazety przestraszyć. Można powiedzieć, że małżeństw – przepis na szczęście osobiste?


Zbyt wiele żonaci obywatele innych państw i są bardzo zadowoleni. Jednak małżeństw między grupami etnicznymi w Rosji są często skazany. Zwłaszcza mężczyzn. Ich stanowisko jest zrozumiałe – po opuszczeniu kobietę, która mogłaby być zawarta w jego nieoficjalnej haremu. Notorious demograficzne pozwalają tak wielu mężczyzn ma równoległe relacje z więcej niż jednej kobiety. Ponadto, nie jest tajemnicą, że najbardziej popularne są młode i piękne kobiety, które mogą być kandydatami, nawet za żonę, a nie tylko na kochanka.

W rzeczywistości, piękno nie musi być. Cudzoziemcy często najjaśniejsze dziewczęta nie te propozycje, które efektowny pani chcieliby usłyszeć. I cudzoziemcy, którzy oferują rękę i serce najbardziej? Panie, które są charakterystyczne dla kobiecości i opiekuńczy. I nie jest prawdą, że szukają tylko sługą – życia w krajach rozwiniętych jak najłatwiejsze, tak, że nie znajdzie się w czołówce. Godne mężczyźni potrzebują przyjaciela i sojusznika, który zawsze wysłuchać i wsparcia. Wiele z nich jest po prostu zmęczony samolubnego zachowania rodaków, którzy chcą zerwać stosunki z najmniejszych niedogodności.

Czy istnieje jednoznaczne „przeciwwskazania” dla wejścia w mieszanych małżeństwach? Tylko jeden – konserwatyzm i niechęć do zmiany zwykłego zachowania. Ponadto nie zawsze wiąże się z wiekiem, istnieją przypadki, kiedy kobiety powyżej 60 lat ożenił się z tym samym wieku i byli zadowoleni bezchmurne.

Dzieci przeszkoda? Dla wielu ludzi – tak, ale jest jeszcze wiele dobrych kandydatów, którzy swoje dzieci z poprzedniego małżeństwa nie będzie przeszkodą. Zazwyczaj to ludzie należący do klasy średniej, które nie mają dzieci lub konieczności ich dorosłego potomstwa. Nawet kobiety z dwójką dzieci otrzymują listów. Ale jasne jest, że mężczyźni mają niższe wymagania. Być może trzeba pogodzić się z dużej różnicy wiekowej.

Najczęściej mieszane małżeństwa są między ludźmi z różnicami w wieku 12-15 lat, 10 lat lub mniej – rzadkość. Tak więc, jeśli okaże się, młody, uważają się bardzo szczęśliwy. Jednocześnie granicą stajennych poniżej 30 lat są bardzo zawodne. Ponadto, nie dać nadzieję ludziom starszy od ciebie o więcej niż 15-17 lat. Takie małżeństwa są często skazane, a poczujesz się oszukiwać i ponieść winę, gdy chcesz go opuścić. Po tych wszystkich latach mijają, a młodzi są przyciągane do rówieśników.

Psychicznie przygotować się do faktu, że przedsiębiorca będzie musiał zacząć wszystko od nowa. Wiele miejsc pracy, które wymagają więcej talentu niż umiejętności, takich jak fryzjerstwo, dostępne za granicę tylko po specjalnym szkoleniu i certyfikacji. Łatwiejszy kobieta biznesu, znając języków obcych: umiejętności zarządzania biznesem są odpowiednie wszędzie. Prawnicy mają również całkowicie uczyć się na nowo. Jeśli nie jesteś w stanie poświęcić obecną karierę na swoim życiu osobistym, najlepiej jest ładny wygląd w ich własnym kraju.

Oddzielna rozmowa – Interracial małżeństwo cudzoziemca z kraju rozwiniętym. Czy mam go wprowadzić? Jeśli lubisz ludzi innej rasy – bezpiecznie ożenić. Ale nie starają się mieć dzieci, aż stały dokumentu. Ponieważ w Rosji z dzieckiem innej rasy nie będzie spokojne życie. Więc międzyrasowe małżeństwo – to dla fanów sportów ekstremalnych, choć może rozwijać się szczęśliwie.

Aby znajomy opracowała i zamienił się w poważny związek, należy podjąć w celu znalezienia innego do zrobienia. Ucz się języków obcych i nie bądź leniwy, aby odpowiedzieć na wszystkie przychodzące listy. Relacje często dodawane są w parach, gdzie człowiek miały inicjatywę, ale są wyjątki. Tak więc, jeśli piszesz trochę – zapisz się. Nie poddawaj się, spróbuj – i wszystko będzie lepiej, niż myślisz.