187 Shares 5909 views

Aktorka „Komedia kobiety.” Jakie są imiona aktorek „Komedia Woman” (foto)

Humor jest znany, aby przedłużyć życie. Być może dlatego tak kochamy różne pokazy komediowe i oglądania kanałów rozrywkowych w telewizji. Na przykład, projekt otrzymał ogromną popularność „Comedy kobiety.” Aktorka, których życie zostało główne zmiany w produkcji show na ekranach telewizyjnych, są obecnie znane wszystkim. Każdy z nich – wybitna osobowość i twórcze. I każdy zasługuje na więcej powiedział o niej.


Aktorka „Komedia Woman” – ile?

Do tej pory projekt 10 istniejących aktorek. Są dziewczyny, które, niestety publiczność show opuściła go. To Ekaterina Baranova, który udał się na urlop macierzyński, Marina Kravets, który stał się jedynym kobiety rezydentami są bardziej „dorosłych”, projekt „Comedy Club”, a Elena Yushkevich, który właśnie zakończył kontrakt z kanału TNT. Zostawił dziewcząt i trwałego transferu wiodących – Dmitriy Khrustalev. On „w obrocie” je „Wieczór Urgant”.

Trudno powiedzieć, jak poważne były te straty na show. Jednak należy zauważyć, że jego popularność nie jest naruszona. Nic więc dziwnego, że uważa się, że wszystko odbywa się – na lepsze. Więc pomówmy o tych, którzy nadal bawić publiczność w projekcie „Gum kobiety.”

Natalya Andreevna

Bez tej aktorki Gum Woman „nie tak, czy to w ogóle. Fakt, że Natalya Natalya Andreevna jest zarówno partia i lider i producent projektu. A ona scenarzysta.

Nawiasem mówiąc, dziewczyna zawodu, delikatnie mówiąc, nie jest blisko do show-biznesu – to matematyk i ekonomista. Ale los chciał, że Natalia, od dzieciństwa mówić w różnych matinees, przyszedł do zespołu „Megapolis” KVN (KVN) w 2004 roku. Rok później zespół zdobył „Small Kivinen w świetle.”

Tworzenie komiksu show, który działałby obiecujących i utalentowanych aktorek – taki sen wniósł w głowie dawno temu Natalia. To ona stworzyła ideę projektu i go zorganizować. Teraz pisze scenariusze dla wystąpień, a ponadto, za „UniVer” popularnym serialu młodzieżowym. Działa na dziewczynę bardzo dużo, bo jej marzenie o dużej rodzinie jeszcze pozostaje marzeniem.

Ekaterina Varnava

Ekaterina Varnava dołączył do zespołu KVN nazwie „tajemnice” w 2003 roku, aw 2005 roku zaczął grać dla reprezentacji „małych narodów”. Jednak ostatni zespół rozpadł się po 2 latach, a ona całkowicie oddał się pracy z pierwszym zespołem.

Kate stała się sławna po wydaniu projektu „Gum kobiety.” Nazwiska aktorek biorących udział w pokazie przez długi czas w ogóle na rozprawie. Ale Varnava Ekaterina przyciąga uwagę nie tylko świetnej gry na scenie, ale jej postać. Jest on uważany za symbol seksu projektu, a ponadto jest jego choreografem.

Maria Krawczenko

Mary i Ekaterina Varnava, które opisaliśmy powyżej – dziewczyną. Te aktorki „Komedia Woman” uczestniczyli razem w KVN i oba zadebiutowały na wystawie. Wizerunek Maryi w show – to gopnitsa, kobieta może powiedzieć brutalny. Nigdy nie podnosi ekspresję i mówi, nie wahaj się, wszystkie myśli.

Krawczenko jest obecnie kierownik działu programów młodzieżowych, który odnosi się do MFYUA. Ona nie jest żonaty. Fani yumoristka nie tak dawno temu, można było zobaczyć go w pokazie pierwszego kanału „Chodźmy żonaty!”. Nawiasem mówiąc, to pozostała taka sama w programie, niektórzy widzowie są przyzwyczajeni do oglądania jej na etapie projektu komedii żeńskiej.

Pauline Sibagatullina

Nawet ludzie, którzy zastanawiają się, jak nazwać aktorek „Comedy kobietą”, nie może nie wiedzieć, Pauline Sibagatullin. Wcześniej ta dziewczyna uczestniczyła również w KVN w zespole „Petersburg” zespołu. Aktorka mistrzowsko portretuje rodzaju pokaz „świecki alkogolvitsu” Madame Pauline. Do najbardziej ulubionych zajęć jej charakteru – pisanie poezji i picia.

Warto zauważyć, że jest zainteresowany w literaturze Pawłowej, zwłaszcza twórczości Majakowskiego i Brodskiego. Warto również zauważyć, że wszystkie występy na koncert przygotowuje się wyłącznie.

Poza uczestnictwem w tym projekcie, Sibagatullina grał w teatrze, a nawet wystąpił w filmie raz. Interesuje się fotografią.

Tatiana Morozowa

Obraz prosty kobieta uosabia scenie tej aktorki. Jest to Rosjanka, a zatrzymać galopującego konia i palenie hut.

Znany w kręgach „Komiks” Tatiana rozpoczęła kiedy nastąpił KVN w zespole „Księżyc” z Czelabińska. W serialu „Komedia Woman” Morozov przyszedł po to zaprosił do Natalii Eprikyan. Należy zauważyć, że obraz prosty dobroduszny kobiety Tatiana przyzwyczaja dzisiaj rzeczywiście. Tak więc, obecnie mieszka we wsi w swoim domu, podczas gdy wcześniej nie mógł sobie wyobrazić.

W 2011 roku aktorka poślubiła. Rodzice mężem bardzo dużo czekać na wnuki, ale tak długo, jak Tatiana wielkich planów twórczych, złamać, że nie ma w planach.

Natalia Miedwiediewa

Wiele aktorek „Komedia Woman” wydają się szokujące. Nie ma wyjątków i Natalia Miedwiediew. Na scenie zachowuje się prowokacyjnie. Uznanych sama aktorka, jeśli takie było jej zachowanie w życiu, to już skończyło się w szpitalu psychiatrycznym. Jednak Natalia nie neguje faktu, że wiele z nich pochodzi z tej samej postaci.

Nawiasem mówiąc, w dzieciństwie Miedwiediew był niemal wzorowy dziecko. Pracowała w szkołach muzycznych i tanecznych, odwiedził kręgu folkloru. Szkoła wykończone srebrnym medalem.

W trosce o udział w projekcie „Komedia Woman” dziewczynka opuściła zespół „Fedor Dvinyatin”, która stoi w KVN. Ponadto Natalia gra w teatrze.

Nadieżda Sysoeva

Ta aktorka żeński pokaz komiks od dzieciństwa brał udział w produkcjach teatralnych. Oczywiście, mówimy o szkolnych. Podczas studiów na uniwersytecie nadzieję, aktywnie uczestniczyć w konkursach piękności. Jednak projekt „Panna Krasnojarsk” nie udało, a następnie udał się do Moskwy.

Sysoeva obrazu w pokazie – głupie i niepoważne blondynka. Nadia, jak sama aktorka, przyszła podbić Moskwę z Krasnojarska. Śpi bardzo mało, mało je i uwielbia spędzać czas, a to zajmuje prawie cały czas.

Wraz z Baranovoy Katey i Masha Nadziei Krawczenko jest solistką grupy o nazwie „Supermarket of Love”. Zespół został tworzenia parodie współczesnej muzyki pop.

Katarzyna Skulkina

Pewne wymagania muszą być zgodne z dziewczyną dostać się do show „Komedia kobiety.” Aktorki, które obecnie zdobią zdjęcia wielu wydruki są nie tylko piękna, ale również obecność twórczego żyły. Tak, jako dziecko, Kate Skulkina umieścić swoje małe produkcje dla swoich bliskich. Dzięki ich kreatywności cieszył się autorytetem w szkole i był miejscowy gwiazda.

Bohaterka Ekateriny Skulkinoy jest potomkiem Czyngis-chana. Wyróżnia się inteligencją i upór. W showbiznesie, złamała po włosach. Nie dlatego, że ma ona bardzo interesująca, ale dlatego, że było im ona przeciągać ciągnik.

W słowach Katarzyny sama, ona przedstawia prawdziwą scenę ludzie, dla których ona nigdy nie obserwowano. Coś w rodzaju tego wspaniałego kobiet – silnych i asertywnych.

Aktorka gra w teatrze. Katarzyna jest żonaty i ma syna Oleg.

Nadieżda Angarskaya

Ten uczestnik show od dzieciństwa śpiewała dużo i dobrze. I zaśpiewała, prosiła, czy piosenek popowych lub poważnej kompozycji. Ale do udziału w KVN, ona nawet nie myśleć. Wszystko stało się tak spontanicznie – przyjaciele zaczęli brać udział w grach na poziomie miasta, no i Nadia, zbyt mało start „wyginanie”. Ale ta okupacja miała upodobanie.

Nadzieję, że obraz w show – wokalista, który pochodził z Jakucji. Jest potomkiem Chaliapin. aktorki marzyć – wydać solowy album. Choć nie pozwalają na przeprowadzenie finansowania.

Marina Fedunkiv

Aktorka mogą być klasyfikowane jako „nowa aktorka” Gum Woman „” Fakt, że jest zaangażowany w serialu regularnie tylko z jego czwartego sezonu. Choć wcześniej można było zobaczyć w jednym z odcinków jako gość.

Działania twórcze Marina jest dość zróżnicowana. Ona opracowany scenariusz do komiksu projektu „W naszej opinii”, ukazał się w tej samej wystawie jako aktorka. Nie bez jego udziału i takiej popularnej serii jako „prawdziwy chłopców.” Tu zagrała matkę głównego bohatera – Kohl.