316 Shares 2652 views

Vadim Tikhomirov uczyni każdą okazję niezapomniany!

Zrób wakacje niezwykłego prawdziwego show, przekształcić zwykły dzień w jasnej idei rozweselić słuchaczy i widzów – to wszystko zrobi, Vadim Tikhomirov. Od dzieciństwa marzył, aby zadowolić publiczność, i, oczywiście, że to zrobił!


Trochę niespokojne dzieciństwo umiał zabawić gości

Tihomirov Vadim Yurevich urodził się 10 stycznia 1964 roku w Moskwie. Od urodzenia był bardzo niespokojny dziecko: zawsze chciał wrócić na kanapie, rozpraszają zabawki lub rzeczy w domu. Nazwijmy to skromny chłopak dobrze, nie ma mowy! Młoda Vadim zawsze kochał występy przed publicznością: podczas rodzinnych wakacji, zawsze ekspresyjnie recytował wiersze i fachowo pokonać różne sceny przed gośćmi.

Wytrwałość Tikhomirov nie wzrosła nawet kiedy siedzi przy biurku w szkole. Chłopak ledwo daleki od zadowalającego oceny, ale zawsze doskonale działały na wszystkich imprezach.

Po zakończeniu 8 klas Vadim Tikhomirov miała do czynienia z wyborem przyszłego zawodu. Jego matka pracowała jako nauczycielka całe życie, a jego ojciec – budowlaniec. Pójść w ślady rodziców, że nie chcą przyszły artysta bardziej przyciąga do twórczej aktywności. Wkrótce udało mu się zapisać w szkole dramatu i ich życie do działania.

Ciernistej droga do chwały

Teraz Tihomirov Vadim znany jako utalentowany i artystycznym ołowiu, ale nie zawsze. Podczas swoich studenckich lat, starał się pracować w teatrze wojskowym, ale pensja aktor wydawał się nieszczęśliwy, że brakowało tylko skromną egzystencję. dusza młodzieńca chciał rozrywki i dobrego życia, więc opuścił zespół kreatywny i dostał lepiej płatną pracę.

Przez kilka lat pracował jako monter sceny, ochroniarz w pracownika zoo w branży filmowej, ale nie przyniosły mu przyjemność.

W wieku 25 lat, zdaje sobie sprawę, że potrzebuje wyższego wykształcenia i rozpoczął studia na Wydziale Reżyserii Instytutu Kultury. Po ukończeniu studiów, jego kariera nabrała rozpędu: pracował również jako nauczyciel, asystent reżysera przy słynnym studiu filmowym i administrator w agencji modelek.

Nowy głos w radiu

W 1993 roku „Echo Moskwy” słuchaczy radiowych usłyszałem nową, niezwykle słodki głos. To był młody prezenter Vadim Tikhomirov. W tym miejscu było przypadkiem przechodził, ujrzał reklamę na wolnym wakacie i postanowiliśmy odwiedzić. Nowy pracownik udał kolumnę o modzie. Początkowo była to mała aktualności pięć minut, które stopniowo rosła do pełnego przeniesienia godzinnym. Dwa lata później został zamknięty, a Tikhomirov miał rozpocząć pracę nad własnym projektem.

W 1995 roku był z Pavlom Pankovym nowej przekładni nazwie „kamera Express.” Ten humorystyczny pokaz trwał więcej niż dziesięć lat w dwóch wersjach – w telewizji i radiu. Teraz ma swoją własną publiczność, która oczekuje na każdym nowym wydaniu. Niestety, filmowcy zaczęli stopniowo wysychać fantazję i wkrótce transmisji na kłódkę.

W 2008 Vadim Tikhomirov poszedł do pracy w stacji radiowej „Mayak”, który prowadzi do dnia dzisiejszego.

Był w stanie podbić serca telezritelnits

W 1997 roku pojawił się jasny NTV, artystyczną i utalentowany korespondent programu „Segodnyachko” Vadim Tikhomirov. Prowadząc ze swoim urokiem przyciąga wzrok milionów fanów, że obsypał go z literami i czeka na spotkanie z nim. Stopniowo zaczął rekrutować nowych projektów w różnych kanałach centralnych. Najbardziej udany był program „Bądź gotów”, „dzikich żywności” i „Wszystko jest pod kontrolą.” Może być również widoczne na wszystkich lampek choinkowych i na każdym ważnym wydarzeniem w dziedzinie telewizji.

Tihomirov Vadim zasłynął prowadząc festiwali. Ma niesamowitą charyzmę! Nawet pięć minut rozmowy z nim może podnieść nastrój przez dłuższy czas. On jest w stanie przekształcić zwykłe wakacje w magicznym uroczystości. Jego zespół składa się z utalentowanych śpiewaków i tancerzy. Vadim ma dużo klientów, jej wykres jest namalowany na rok do przodu. Tikhomirov, przyznaje, że znalazł się w życiu, że lubi pracować z publicznością, aby zobaczyć swoje emocje i angażować się w dialog bezpośredni.