380 Shares 2456 views

Peugeot 607 (Sedan): specyfikacje, recenzje, opinie

Projektanci Peugeot są znane w kręgach motoryzacyjnych jak twórców modeli dobrej jakości o małej metce i godnej wiązki. Francuski przenośnik specjalizuje się w produkcji możliwością zmiany hatchback z małym rozmiarze. Przepych i luksus – nie są charakterystyczne cechy marki. Niemniej jednak producent postanowił nauczyć stały segment luksusowych sedanów poprzez zapewnienie społeczeństwu modelu 605. Technicznie samochód został ustawiony jako obiekt klasy sedan, ale osiągi ponownie zwrócił go do zwinnego i szybkiego hatchbacka. zwolnić tylko Peugeot 607 model pozwolił francuski bezwarunkowo konkurować w statusie niszy. Pojazd obrócił atrakcyjny wygląd i wydajne pod względem napełniania siły.


Charakterystyka techniczna modelu

Rozwój nowego kierunku niewielu, którzy mogą dobrze za pierwszym razem. I jest jasne, że producent nie mógł skupić się na trendy w klasie biznes. Jednak samochód osobowy na wiele cech lewo charakterystyczny i oryginalny. W odniesieniu do następujących standardów, jest najbardziej wyraźne odzwierciedlenie w wydajności sedan:

  • Długość – 487,1 cm.
  • Szerokość – 183.5 cm.
  • prześwit – 11 cm.
  • Minimalna objętość bagażnika – 481 litrów.
  • Pojemność zbiornika paliwa – 80 litrów.
  • Objętość robocza bloku – 2 litrów.
  • Moc – 133 l. a.
  • Prędkość maksymalna – 202 kilometrów na godzinę.
  • Czas do podkręcania – 12,1 sekundy.
  • Zużycie paliwa paliwa na 100 km – 5,8 litrów na autostradzie i 9,8 litra w mieście.

Parametry mówią same za siebie – maszyna jest duży, silny i w tym samym czasie ma dobrą dynamikę, stojąc pośród czcigodnego ślimak z marek premium. Jednak, aby konkurować z nimi jako technicznego wykonania francuskiej konstrukcji nie mogą jeszcze. Jako właścicieli, naprawa układu jezdnego Peugeot jest pożądane, aby wykonać od razu po wyjęciu z urządzenia, bez konieczności oczekiwania na awarie. W szczególności zaleca się wymiany materiałów eksploatacyjnych, a także zmienić czujniki na silniku – to najsłabsze miejsca sedan.

powierzchowność

Zaskakujące jest to, że projektanci marki „Peugeot” kiedykolwiek udało klasy luksusowych sedanów. Po tym wszystkim, możliwe jest ucieleśnieniem stylu francuskiej marki. Wygląd i zdobył najbardziej pochlebne recenzje z Peugeot, z jego falujących dachowych i okien chrom przestrzennego. Warto również zauważyć, jest znakomicie wykonany Lustra owalne, wydłużone i wystający kaptur z skośne reflektory i harmonijnie zbudowany wlotu powietrza w przednim zderzaku.

Pod względem zalet funkcjonalnych zauważa również, szerokie drzwi – jednak, jak przystało na luksusowy sedan. W rezultacie, projektanci tworzą stylowy i elegancki samochód, który nie może być podejrzewany o bycie zbyt wybredny. Warto zauważyć, że zewnętrzna część Peugeot 607 i organicznie łączy się z jego dynamiczny charakter. To jasne, chwytliwe i jednocześnie eleganckie.

Obsługa i jakość jazdy

Model, oczywiście, koncentruje się na dostarczaniu płynną jazdę, ale może wykazać dobre tempo i, jeśli to konieczne. Nawiasem mówiąc, ciche konfiguruje sterownik trybu i bardziej miękkie zawieszenie, wygładzanie powłokowych najmniejszych nieprawidłowości. Warto również zauważyć, przyzwoity izolacja szumów – nawet na tle pełnego ujawnienia mocach kabiny jest cisza. Jednak szum opon nadal słyszalny. jakość zarządzania zależy od transmisji Peugeot 607 – automatyczna skrzynia biegów jest najlepszym rozwiązaniem, ale jest droższy. Bardziej skłonni do zakupu wersji z 5-Step „mechaniki”. To nie tylko koszt, ale również wymogi klasy biznes, który skupia się na naturalności w każdym szczególe. Tak czy inaczej, sterowanie z „automatycznym” stabilności i zaufania oraz manualną skrzynią biegów jest przeznaczony dla miłośników trybie dynamicznej jazdy.

wnętrze

Projektanci „Peugeot” nie odbiegają od zasad i w tworzeniu salonu, który jest przestronny i wygodny. Przednie fotele są nieco surowe, ale ta wada jest równoważone przez ergonomiczne podparcie boczne oraz możliwość dostosowania środków serwo. Zarządza samochodowego przy użyciu dogodnego regulowanego koła kierownicy i wytrzymałą wypukłą piasty. Nie możemy ignorować wykończenie, który cieszy oko z połączeniem ciemnego drewna „i” miękkiego plastiku. Uzupełnieniem linii skład panele z zaokrąglonymi skale instrumentów – tradycyjne rozwiązanie, ale w tym przypadku wygląda na estetyczne i nowoczesne. Nie ustępuje konkurencji, a samochód w odniesieniu do procesu napełniania. Konsola środkowa ma mały ekran i elementy pokładowe sterowania komputerowego. Wszystkie informacje na temat sterownika danych paliwa ustawień sterowania klimat, audio i usług otrzymuje za pośrednictwem tego panelu.

Konserwacja i naprawa

Jeżeli pojazd jest w czymś, a nie wywołać luksusowe sedany, to odnosi się do kosztownego luksusu i komponentów zasobów pracy. To prawda, że Peugeot części zamiennych na rynku krajowym można znaleźć łatwo, i są one znacznie tańsze. W odniesieniu do modelu technicznego jest również ekonomiczne – co najważniejsze, w odpowiednim czasie, aby przeprowadzić konserwację profilaktyczną. Na przykład, wymienić olej, czyszczenie filtrów, sprawdzić stan elektrotechniki i optyki.

Jeśli mówimy o najczęstszych awarii, dotyczą one głównie do okien, przednie stabilizatory, skrzynia biegów i układu hamulcowego komponentów. Przy wymianie tych elementów zaleca się stosowanie oryginalnych części zamiennych Peugeot, co zwiększy żywotność urządzenia. Znowu eksploatacyjne elementy są tanie, ale znacząco wpływa na wydajność pojazdu.

Recenzje modelu

Model jest dobry pod wieloma względami. W praktyce posiadaczy jazdy notatek ergonomiczna kontrola, szybkość reakcji „box” i komfort nawet podczas długich podróży. Choć sedany nie są przeznaczone do czysto użytkowym, właściciele modeli Peugeot 607 i oznaczyć jego praktyczność. Pojemny bagażnik, w szczególności, może pozbyć się kłopotów z transportem towarów, oraz możliwość transformacji kabiny sprawiają, że maszyna działa. Wadami tych „Francuski” użytkowników obejmują czułość filtrów, które szybko zatykają, niskie koła profil i słabą pracę silnika przy niskich prędkościach.

wniosek

Segment klasy biznes jest dość specyficzny, a nawet jakość we wszystkich aspektach, samochody nie zawsze przeżyć. Stało się to w modelu Peugeot 607, który ma wiele zalet. Na rynku samochodowym nie ma wiele sukcesów, ponieważ w większości przypadków konsument nie dostrzega francuską firmę jako producent premium i luksusowych samochodów. Mimo to, sedan jest lepszy od wielu konkurentów w swoim segmencie cenowym. Można zauważyć i skutecznie wdrożone dźwiękoszczelny i dynamiczne osiągi, funkcjonalność i praktyczność.