788 Shares 5670 views

Chcę kupić ładny samochód lub motocykl, a nie pieniądze, czy nie wystarczy. Co robić?

Poniżej zostanie ona podana do mechanizmu, jak przeprowadzić to pragnienie, po cenie dziesięć razy. Poniżej wartości rynkowej motocykla, samochody, mieszkania, jachtu lub willi. To bardzo proste i dostępne dla każdego. Niezależnie od swojej sytuacji finansowej, lub oprogramowania. Czytaj uważnie.


Takchto swoich pragnień: Chcę mieszkanie i samochód, aby pieniądze na samochód, rower motocykl, ale chcą żadnych pieniędzy, chcę dobry samochód tanio, wykonalne.

Wielu młodych ludzi marzy, aby kupić motocykl do użytku osobistego, lub jak to nazywa „Rower”. Chęć przyłączenia darmowe paczkę podobnie myślących, nie pozostawia facetów prawdopodobnie 12 lat, jeśli nie wcześniej. To jest dobra wola. Ale jak wdrożyć w praktyce młodzi ludzie nie wiedzą. Wiesz, że rower jest fajne, piękne, atrakcyjne. Jest coś zaprezentować swoją dziewczyną. Argument żelaza. Ale problemem nie są pieniądze, a rodzice nie boli widelec się to tak drogie i niebezpieczne. Które ukrywają grzech. Jazda motocyklem jest ryzyko związane z hobby,. Ponieważ strach w 14-16 lat względne. Nie ponosimy odpowiedzialności. Ale adrinalina dla trzech dorosłych osób będzie wystarczająca.

Dlatego twoje pragnienia: Chcę mieszkanie i samochód, aby pieniądze na samochód, rower motocykl, ale chcą żadnych pieniędzy, chcę dobry samochód tanio, szuka sposobu jej realizacji. Jego dokładny wygląd. Można powiedzieć, jest na właściwym kursie.

Kiedy byłem dzieckiem, w wieku 12 lat, mój brat i ja też myślałem o rowerze i zabawy miał w naszej rodzinie, ale mój ojciec i matka w każdy sposób przeszkadza nam w tej lekcji. W końcu, obarczony tą Iron Horse. Ale to już 13-14 lat. Ale w wielu rodzinach, a to nie jest pozvolimaya luksus.

Ale zanim usiąść na motocyklu, mój brat i ja obarczony motorower. Mimo że jest tańszy, ale na swoich rodziców za pieniądze nie jest dozwolone. Matka mówi prawo za- ops. I zaczęliśmy myśleć jak. I znaleźli sposób. Oczywiście nie zyskały pełną kwotę. Rodzice dodał. Widząc powagę naszych intencji. Ale doświadczenie było dobre. Mianowicie, mamy do cięcia gałązek brzozowych. Zostały one następnie do 10 centów za miotłą. Następnie zebrano około 100 $. W roku 70 th, to była normalna kwota. Ale ilu było przedmiotem zazdrości naszych przyjaciół. Motorower nie musi powstrzymać od rana do nocy. To był triumf naszych działań. Najciekawsze jest to, że nasz przykład był następnie przez jednostkę. Dopiero teraz rozumiem, dlaczego. Bazowy wszystko jest pragnienie. I to wcale nie jest identyczne. Każdy chce ją. Mój brat i ja bardzo chcę motorower i go dostaliśmy. Następnie na łatwiejsze motocykl być przeszkoleni. Teraz nie mam już takiej ochoty jeździć na motocyklu. Lepiej mashine- wygodne. Ale ja nie wiem. W tym artykule chcę wam powiedzieć o mechanizmie w szczegółach, które pomogą Ci nie tylko dobrą chłodny nowy rower, ale także samochód, mieszkanie, dom, itp Jest tylko Twoja wyobraźnia. A twoje pragnienia: Chcę mieszkanie i samochód, aby pieniądze na samochód, rower motocykl, ale chcą żadnych pieniędzy, chcę dobry samochód tanio, trzeba mechanizm realizacji, jak krok po kroku instrukcje w podręczniku.

Nie stało się wspomnieć w tym artykule o tym, jak otrzymałem mój brat i ja na motorower. To prawda, dziś i ma wszelkie szanse na sobie. Przeczytaj w jaki sposób można to wszystko zrobić.

Jesteś młody, wolny od spraw domowych i rodzinnych. Czy masz znajomych rówieśników. Że tak dobrze, jak w ogóle nic nie robić tak jak wychodzić w zagrodzie. Ale musimy się spotkać i zacząć od drobnych. Na przykład z kolekcji złomu. Nie jest to trudne zadanie. Myślę, że dwa lub trzy dni zyskasz łatwy 10 metalu na 10.000 rubli. Wiele teraz zrobić coś, aby kupić wódkę lub narkotyków. Ale myślę, że jeśli czytasz ten artykuł, to nie jesteś w tej kategorii. I to jest ważne. Nawet jeśli trwa przez okres dłuższy niż 2 tygodnie nie jest straszna. Choć kwota ta może być wykorzystywane do zbierania, a jeśli masz osobiste oszczędności. Ale pamiętaj, nie rób tego, nie zainwestować tę kwotę w rowerze. Bo po prostu nie ma, a jeśli tak, to nie należy go wyrzucić. I motocykl nie kupić. A jeśli nie, jak opisałem tutaj, na całość. Można użyć innej formy dochodu. Najważniejsze są pieniądze. Które są niezależne od nikogo. To jest Twój pierwszy krok na drodze do niezależności finansowej. To znacznie inspiruje. Najważniejsze, że była chęć. Cała reszta przyjdzie szybko. Potem, kiedy zebrać określoną kwotę, idziesz na stronie internetowej i uzyskać http://hoshumahinu.ucoz.ru tam dodatkowe instrukcje. Wtedy będzie kontynuować swoje wysiłki w celu zbierania złomu, tak długo, jak zbierać je do wszystkich uczestników. Oznacza to, że jeśli masz na myśli trzy na trzy. Jest szlachetny w stosunku do przyjaciół i pomoże zmobilizować swój zespół do awansu w tabeli, którą znajdą Państwo na stronie. Można wtedy zaprosić swoją drużynę z innymi facetami, i wyjaśnić im swój cel i korzyści z uczestnictwa. Po tym wszystkim, zebraliśmy w tym czasie po prostu złom pomysł. A teraz taka perspektywa. Nie przegap. Pamiętaj, wszystko jest proste i prawdziwe. Inne sposoby mocniej, albo nawet gorzej nie uzasadnione. Bądź odważny. Przekazać ten artykuł do znajomych. Myślę o nich są tacy, którzy chcą motocykl, samochód, łódź, mieszkanie lub domek.

Więc patrz na siebie, swoich pragnień: Chcę mieszkanie i samochód, aby pieniądze na samochód, rower motocykl, ale chcą żadnych pieniędzy, chcę dobry samochód tanio, wykonalne i łatwo zacząć już teraz.