595 Shares 2481 views

„Dragoon Brook” (ośrodek rekreacyjny): zdjęcie, cena, adres i opinie

„Dragoon Stream” – ośrodek wypoczynkowy, położony w jednej z najbardziej malowniczych miejsc w regionie leningradzkim na brzegach Newy, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynku dla mieszkańców stolicy północnej i jego gości. Oferuje on wspaniały widok na fortecę „Nut” na terenie wsi. Czyste powietrze, majestatyczne rzeki, malownicze północna charakter i doskonała obsługa czekają na wszystkich, którzy zdecydują się spędzić weekend lub urlop. Działa on podstawę cały rok.

Ośrodek rekreacyjny „Dragoon Stream” (karta, na której można nawigować, znajduje się poniżej) znajduje się zaledwie 30 km od Petersburga. Dlatego, aby dostać się do niej nie będzie trudne.

domki podstawa

Domki bazowe są wygodne domy dwukondygnacyjne w stylu alpejskim, dobrze rozgrzany Technologii fińskiego. Powierzchnia każdego z nich – około 200 m. Domy zaprojektowane dla sześciu osób. W porozumieniu z administracją akcji, może nawet cztery. Pokoje są wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Każdy domek posiada kominek, piec opalany saunę i taras oraz w pełni wyposażona kuchnia (mikrofalówka, kuchenka, naczynia, czajnik elektryczny), w połączeniu z dużym salonem. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne wygodne meble. Niedaleko domków dużym zadaszonym zestaw do grillowania.

Rodzina zabawy

Ośrodek rekreacyjny „Dragoon Stream”, z których każdy opinie były tutaj tylko entuzjastycznie – idealne miejsce na relaks z przyjaciółmi i rodziną. Matki z dziećmi na pewno cieszyć się czystą, piaszczystą plażą i tatusiowie – możliwość pokazania swoich talentów w tej interesującej działań, takich jak rybołówstwo. Można zabrać łódkę, jeśli chcesz. Szerokość i głębokość rzeki Newy w tym obszarze jest znaczący i pozwala na spacer pod silnikiem nawet wiosną i jesienią, kiedy jest to zabronione na jeziorze Ładoga. Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu należy również uprawiać sporty wodne. Ponadto, u podstawy istnieją współczesne dzieci i boiska do siatkówki, stoły do tenisa stołowego.

Najlepiej jest, aby zarezerwować pokoje z wyprzedzeniem. Ci, którzy chcą zrelaksować się na tej wspaniałej bazy jest więcej niż wystarczająco.

Restauracja „Dragoon”

„Dragoon Stream” – centrum rekreacji, idealne dla miłośników wspaniałe jedzenie. Goście wsi mają szansę na dobry wypoczynek, nie tylko w ciągu dnia, ale w godzinach wieczornych. Restauracja „Dragoon” został zaprojektowany, aby pomieścić siedmiuset ludzi naraz. Istnieją dwie sale konferencyjne – duże i małe – gdzie można cieszyć się każdą uroczystość. Pierwszym z nich jest kształt okrągły i jest przeznaczony dla 270 osób. Mała sala może 70 osób naraz. Tutaj, doskonała kuchnia, eleganckie wnętrza i nakrycie stołu luksusowe – cieszyć się wieczorną rozrywkę każdemu, nawet najbardziej wymagających gości. Odwiedzającym oferowane są rozmaite dania kuchni rosyjskiej: naleśniki, zupy, kaszy, pierogi, placki, ciasta, kwas chlebowy, soki, itd. Szczególnie zadowoleni z menu będą miłośnicy świeżych ryb, które dzięki bliskości rzeki, tam nigdy nie jest tłumaczone.

Koszty zakwaterowania

„Dragoon Stream” – ośrodek rekreacyjny (zdjęcie jej terytorium można zobaczyć na tej stronie), przeznaczony do przyjmowania obywateli przeciętnych środków. Zakwaterowanie kosztuje 9000-11000 rubli za noc za domek za dni powszednie oraz 14-26 tys. Na weekend. Ceny są uzależnione od kolejności, w jakiej dom chcesz – standardowe lub Deluxe. Można wynająć domek, jak i długoterminowej. W tym przypadku trzeba będzie płacić następujące kwoty:

Przez tydzień pobytu

50000r

2 tygodnie

83000r

3 tygodnie

108000r

4 tygodnie

135000r

Ceny są na rok 2014. Oprócz zakwaterowania w cenę wliczone śniadanie, serwowane na „bufet” (tylko w weekendy), wizyta w łaźni, grill i parking (nie więcej niż trzy pojazdy). Możesz zabrać ze sobą jakieś małe zwierzęta.

Za co i ile trzeba zapłacić osobno

Za dodatkową opłatą można dostać dodatkowe usługi

tenis stołowy

200 str. / Godz.

badminton

100 str. / Godz.

Piłki nożnej lub siatkówki

100 str. / Godz.

Sani Fiński

150 str. / Godz.

Sanki „sernik”

100 str. / Godz.

narty dla dzieci

100 str. / Godz.

Narty dla dorosłych

200 str. / Godz.

sanki dziecięce

50, str. / Godz.

płyta karaoke lub DVD

100 rubli za sztukę

kąpiel miotła

200 rubli za sztukę

zapłon

100 rubli butelki

łóżeczko dla dziecka

500 rubli dziennie

Zasady w miejscowości zamieszkania

Ośrodek rekreacyjny „Dragoon stream” (St. Petersburg) przyjmuje Gości od sześciu do dwunastej. Wymeldowanie dzień do pięciu godzin. Przed osiedleniem będzie musiał zapłacić kaucję w wysokości 5000 rubli. Podczas gdy we wsi, należy przestrzegać pewnych zasad życia.

Nie można zachowywać się prowokacyjnie i przeszkadzać innych podróżnych. U podstawy jest to zabronione użycie wyrażeń obscenicznych. W przypadku jakiegokolwiek konfliktu są zachęcani do skontaktować się z administracją wsi. Brakuje gości, zarówno żywych, a bez niego, na terytorium bazy może być tylko w obecności jego dokumentu tożsamości.

Domki mogą przebywać tylko osoby, która zapłaciła za nimi. Obecność obcych jest możliwe tylko do 23:00 i po uiszczeniu 500 p. (dzieci do 14 lat – 250 p.). W jednym domku może przebywać jednocześnie do dwóch osób. Płatny możliwych akcji, maksymalnie czterech dorosłych na domek. Dzieci do lat 7 mogą przebywać z rodzicami bezpłatnie. W dniu przyjazdu Goście powinni poinformować bazę administracyjną.

odpadów z gospodarstw domowych muszą rzucać się w zbiorniku umieszczonym na terytorium każdego domku. Płatne usługi świadczone są tylko po przedpłaty.

„Projekt 12 płyt

„Dragoon Stream” – centrum rekreacji, które przyjmują dzieci w ramach „12 płyt” w 2014 roku. Jedna zmiana oblicza się przez dwa tygodnie. Koszt pozwolenia na 20500 – 31000 pkt. Projekt jest otwarty dla dzieci w wieku od 7 do 17 lat. Noclegi – siedem osób w domku. chetyrehrazovoe moc. Dzieci będą prowadzone różnego rodzaju szkolenia, mające na celu kształtowania umiejętności społecznych i zachowań pewność siebie. Ponadto, pod warunkiem, ciekawy program rozrywkowy. Również indyjski festiwal kolorów będą organizowane dla dzieci. Każde przesunięcie zmniejszyć camping, gdzie możesz wyrazić siebie i nauczyć się, jak przetrwać w środowisku naturalnym. W ogóle trzymać razem, chłopaki są bardzo bogate i dobrze się bawić.

opinie

Jak już wspomniano, opinii na tej podstawie jest bardzo pozytywne. Goście odwiedzili jej znak uprzejmości personelu, komfortowe pokoje i dobra restauracja. pościel zmieniana jest bardzo często, a na terytorium czyste i przytulne. Przyjemna w dotyku i co obok każdego domku znajduje się grill oraz parking, który pozwala spędzić czas z przyjaciółmi. Turyści, którzy odwiedzili na podstawie „Dragoon Stream”, jest wysoce zalecane go do swoich krewnych i przyjaciół, jak i internautów.

Jak dostać się do wsi

W takim przypadku, jeśli zdecydujesz się dostać do bazy własnym samochodem, trzeba przenieść z Petersburga na Muromsky autostradzie. Na trzydziestym szóstym mili, widać kolej (prawa strona) na autostradzie w kierunku n. Morozow. Zminimalizować potrzebę nie do niego, ale na drodze, w odległości około 100 m dalej. Za mostem, na którym jeździsz, 2,5 km będzie pierwszym kolejowe. Następnie, po 3 km pojawi się drugi. Przed dotarciem to około 200 metrów, można skręcić w prawo. Gdzie dokładnie należy to zrobić, należy określić wskaźnik „Dragoon Creek.” Po tej drodze przez około 500 metrów do wioski.

„Dragoon Stream” – centrum rekreacji, do którego można dojechać środkami transportu publicznego. Tu idzie minibus K-111. Lot „Petersburg – wieś. Morozowa”. odbiega ona od stacji metra stacji „Ulitsa Dybenko”. Blisko wskaźnik do bazy przed drugim posunięciu należy poprosić kierowcę do zatrzymania się i wyjść. 500 metrów od wsi chodzić.

Ośrodek rekreacyjny adres „strumień Dragoon”

Jest to miejsce, pod następującym adresem: dzielnica Vsevolozhsk regionu Leningradu, poz. Morozow.