666 Shares 2173 views

Jak usunąć flash odzyskane pliki? Dowiedz się, jak poprawnie usunąć odzyskane pliki na dysk flash.

Dziś będziemy omawiać kwestię, jak usunąć pliki z pamięci flash odzyskane, ponieważ istnieją przypadki, gdy właściciel chce pozbyć się informacji w mediach na stałe, a tym samym do utrzymania urządzenia w stanie.

wprowadzenie

Czasami użytkownicy przypadkowo usunąć niezbędne dokumenty lub pliki. W niektórych przypadkach są one naprawdę zniknąć na zawsze, ale mogą spróbować odzyskać.

Fizycznie plik zajmuje niewielki obszar na dysku twardym lub na dysku flash. system operacyjny po usunięciu pliku, nie fizycznie usunąć płytę. To tylko oznacza go jako usunięte i sprawia, że odpowiednie operacje. Klaster – to pokrewne sektory, z którymi system prowadzi działalność jako jeden podmiot.

zapis pliku, który znajduje się w katalogu o nazwie nagłówku pliku. Opisuje wszystkie atrybuty i cechy alokacji plików klastrów na dysku. Jednym z działań jest uwolnienie klastrów, które należą do pliku, a zniszczenie informacji z ewidencji plików. Po usunięciu pliku Klastry są uważane za darmo. Mogą one być wykorzystane przez innych, nowo utworzony plik. Z biegiem czasu, nie jest tarcie poprzednie informacje. Ale to nie dzieje się natychmiast.

Jeżeli plik zostanie usunięty, jego informacje nie zniknie. Są usuwane tylko z umieszczenia pliku danych tabeli, to znaczy, że jest wyłączona z katalogu. W związku z tym, że nie może znaleźć, nie może czytać, oglądać. Ale jeśli górna nie mają czasu, aby zapisać plik, można spróbować odzyskać. Odzyskane pliki są uzyskiwane przez uruchomiony specjalny program, który skanuje plik zawiera listę sektorów dysku twardego.

Odzyskiwanie przypadkowo usuniętych plików w systemie Windows

W systemie Windows nie jest systemem do usuwania plików w dwóch etapach za pomocą kosza. W pierwszym etapie w koszu umieścić wszystkie usunięte pliki, które mogą być łatwo przywrócone lub zniszczone na zawsze. Dane z Kosza można łatwo przywrócić do określonej lokalizacji. Po usunięciu danych z informacjami Kosz jest stracone na zawsze.

Odzyskane pliki z dysku flash

dysk flash USB – jest to najbardziej wygodne i praktyczne urządzenie komputerowym świecie. Przy jego pomocy można od razu przesłać niezbędne dane z jednego komputera do drugiego bez użycia specjalnego oprogramowania.

Dysk flash USB, standardowy użytkownik używa do przechowywania zdjęć, listów, informacje lub kopii niezbędnych dokumentów. Jeśli przypadkowo usunięte pliki i chcesz je odzyskać, nie trzeba niczego trzymać się nagrać, nie można tworzyć foldery lub usunąć coś. Im więcej operacji kijem wydasz, tym mniej prawdopodobne jest to, aby przywrócić pliki.

Po usunięciu pliku sama nie zniknie, usuwa tylko informacje o pliku z tabeli plików na dysku flash. Zasada ta odnosi się również do informacji przechowywanych na dysku twardym, a dyski flash USB. Nic nie jest natychmiast usuwane, nowe informacje są zapisywane tylko do starego.

Specjalne oprogramowanie

Odzyskane pliki z dysku flash można uzyskać za pomocą programów do odzyskiwania danych, zdalny. Mogą one pomóc przywrócić usuniętego pliku w całości lub w części, jeżeli jego miejsce został już nagrany kolejny plik.

Odzyskać pliki, które zostały usunięte na dysku flash, można przeprowadzić na trzy sposoby.

Oprogramowanie antywirusowe

W opcjach folderów odznacz „Ukryj chronione pliki operacyjnych i foldery”. Uaktywnić opcję „Pokaż ukryte pliki i foldery napędów.” Następnie otwórz folder „komputer”, aw nim – kij. Zainstalować oprogramowanie antywirusowe dla pamięci flash, który natychmiast przywrócić wszystkie ukryte pliki i foldery na dysku flash. Informacja ta będzie ponownie dostępny dla użytkowników.

Odzyskiwanie informacji za pomocą programu Recuva

Otwórz program Recuva. Wybierz pliki, które chcesz przywrócić, wybierz napęd flash USB. Program skanuje dysk flash, wykrywa obecność usuniętych plików. Po zeskanowaniu zaznaczenie plików, które chcemy odzyskać, i to zrobić.

Program PhotoRec poszukuje informacji niezależnie od systemu plików na dysku skanuje każdy sektor pamięci do odzyskiwania skasowanych plików.

Usunięte File Recovery

Wszelkie informacje mogą zostać skasowane przez przypadek lub celowo.

Poniższa dyskusja skupia się na jak usunąć flash odzyskane pliki. Erase odzyskane lub pliki źródłowe mogą być dokładnie takie same. Pomiędzy tymi plikami, nie ma różnicy, i nigdy nie powinno oznaczać, że plik został przywrócony. Jeśli weźmiemy plik utworzony przez długi czas, to nigdzie nie podano, regulować lub nie oryginalne zawartych w nim informacji, przywrócony plik lub nie. Dlatego nadal będziemy używać wyrażenia „C usunąć kij odzyskane pliki”, mając na uwadze, że system nie obchodzi, czy zostanie przywrócony oryginalny plik. Najważniejsze, że czytał, a to może być łatwe do pracy: przepisywanie kopii, etc …

Nie ma znaczenia, gdzie plik znajduje się – na dysku twardym lub na dysku flash. Funkcja „Usuń” można zastosować do dowolnego typu pliku lub folderu, które są na dysku flash.

Jak usunąć flash odzyskane pliki: pułapek

Wystarczy usunąć plik lub folder łatwo, to odbywa się za pomocą właściwości systemu Windows.

Czasami użytkownik chce usunąć dane, tak aby nikt nie był w stanie go przywrócić. Usuń pliki na dysk flash mogą być odzyskane na trzy sposoby.

Pierwszy sposób – mechaniczne. Urządzenie z którego chcesz usunąć informacje lub powodować uszkodzenia mechaniczne. Z ich powodu, dysk flash USB nie mogą być odzyskane.

Druga metoda nazywa się sprzęt. Urządzenie jest poddane działaniu pola magnetycznego.

Trzeci sposób – program. Ta metoda usuwania informacji bliżej wygląd.

Zacznijmy od tego, w jaki sposób usunąć flash odzyskane pliki za pomocą programu Recuva. Początkowo zbędne informacje powinny zostać usunięte z Właściwości systemu Windows. Aby to zrobić, wybierz pliki, a następnie użyć kombinacji klawiszy Shift + Del. W tej sytuacji, klawisz Shift jest potrzebna w celu złożenia tymczasowy nie zmieścić się w kosz.

Po manipulacji za pomocą programu Recuva poszukiwaniu usuniętych plików. W wyświetlonym oknie kliknij link „Przejdź do trybu zaawansowanego”, a następnie skręcić w folderze „Ustawienia”.

„Bezpieczne usuwanie” Tutaj musimy przycisku. Musisz wybrać dużą liczbę cykli zapisu. Im wyższa liczba, tym większe prawdopodobieństwo, że dane przywrócenie nie będzie możliwe.

Sprawdź jak dobrze informacja zostanie usunięta, to jest możliwe, jeśli wziąć ten sam program, ale do odzyskiwania plików. Jeśli informacje możemy uzyskać to, że jest to niemożliwe, wszystko odbywa się prawidłowo.

Istnieje wiele programów, które mogą pomóc trwale usunąć dowolny plik.

Usuń odzyskane pliki przez Eraser

Jest to darmowy program, tak twierdzi. Jego zasada działania jest powtarzany kasowanie i zapis różnych informacji. Pozwoli to, aby trwale usunąć odzyskane pliki z dysku USB, jak również wszelkie foldery i pliki źródłowe. Ten program nie ma jasnej i dostępnej interfejs i jest prosty w obsłudze.

Freeraser – kolejny darmowy program, który pozwala na usunięcie odzyskane pliki na dysk flash. Posiada wysoki stopień niezawodności, tak wielu użytkowników wybiera go. W tym programie, są 3 stopnie skasowaniem danych: niezawodny, szybki i bezkompromisowy. A w najnowszej wersji cykli programowych, kolejno usuwa i nadpisuje informacje. I zamknąć go tylko wtedy, gdy są ręcznie zatrzymać proces.

Gdy program jest całkowicie ustawiony, pojawi się pulpit z etykietą przedstawiający koszyk. Wszystkie pliki są przenoszone do tego samego kosza. Usuń pliki całkowicie, kiedy będzie w stanie potwierdzić tej czynności.

Jeśli jednak pilna potrzeba, aby pozbyć się informacji, ale nie istnieją żadne programy pod ręką, to istnieje prosty sposób na usunięcie odzyskane pliki na dysk flash. Wymazać informacje, a następnie napisać coś innego. Ponownie, usuwać pliki i nagrać coś, i tak kilka razy. Tak więc, usuwanie informacji stałe. Po tym, można mieć pewność, że, aby chronić się przed hakerami, którzy mogą być zainteresowani w poufnych informacji.

Czasami użytkownik wysyła komputer do innej osoby i nie chcą, aby ich informacje były dostępne ktoś. To wtedy wszystkich powyższych metod usuwania plików można z powodzeniem stosować.