552 Shares 5168 views

Co jest batonika i czy proibretat?


Jeśli przed człowiekiem nie mógł wyobrazić sobie życia bez telefonu, to dziś jest to zwykły, miał już urządzenie high-tech jest komputer osobisty (PC za krótki). W domu lub w pracy, mamy chyba wszyscy przyzwyczajeni przed monitorem migotania, a nogi od czasu do czasu natknąć się na hałaśliwe chłodnicy jednostki systemowej kłopotliwe. Jest czas, postęp porusza się do przodu, przewidując pragnienia użytkowników. Pierwsze monitory znacznie zmniejszone, tracąc głośności tylną ścianę. Następnie system blokuje zaczął się bardziej zwarta.

A potem przyszedł wreszcie sam moment, gdy komputer stacjonarny stał się jednym podmiotem, połączone z monitorem. Być może bardzo nietypowy kształt, nawet dla zaawansowanych użytkowników komputerów. Ale to, co jest batonika w swej istocie? jeśli stracił moc i wydajność w porównaniu z oddzielnym komputerze? Co należy nabyć – zwykły komputer, batonika lub laptopa? Spróbujmy odpowiedzieć na te i inne problemy, światło, wreszcie całą ciemną stronę postępu technologicznego.

Po pierwsze, warto wspomnieć o tym, że zasilanie komputera jest określona przede wszystkim przez jego wbudowanego procesora (CPU). To od niego będzie zależeć od wyników całej technologii w ogóle. Co jest batonika w nowoczesnej koncepcji? Jest bardziej kompaktowy analogowy zwykłego komputera, który opiera się na nie mniej wydajny procesor niż zwykle dla nas osobne modele. Rzeczywiście, rozmiar nie odgrywa główną rolę. CPU Ostatnia monoblokowe nowe produkty oferują wiele rdzeni i wyższe częstotliwości zegara. Wszystko to gra tylko w ręce użytkownika, w wyniku skrócenia czasu reagowania poszczególnych programów. Ponadto procesor wielordzeniowe umożliwienia jednoczesnego bardzo sprawnie działać, gdy więcej procesów. W ten sposób można mieć pewność, że ważne program nie jest „zawiesić”. Zgadzam się, że to jest – ogromny plus.

Pogląd ten należy do specjalistów. A co mówią średnie zwykłych użytkowników komputerów o komputerowym-kawałku? Opinie nie tylko nie zaprzecza szacunków ekspertów, ale także, aby je zwiększyć. Wszakże nawet użytkownicy z bardzo skromnym zbiorem wiedzy na temat nowoczesnych technologii i jej subtelności natychmiast zauważyć wyższą prędkość. Ponadto, zewnętrzna konstrukcja monobloku bardzo niewielu ludzi pozostawia obojętnym do gładkich form i miękkie linie. W skrócie, „zwykli śmiertelnicy” i dokonać wyboru na rzecz kompaktowych opcji PC. Co jest batonika w ich oczach? W ten sposób nie tylko uwolnić obszar roboczy od nudnych polach blok, ale także poprawić wydajność i jakość prawie wszystkie funkcje.

Ale dlaczego dać pierwszeństwo przy wyborze komputera? Co jest lepsze, candy bar lub laptop? Statystyki pokazują, że coraz więcej konsumentów wybierze pierwszy wariant. Chodzi o to, że ze względu na popularność tego laptopa jest jego mobilność. Ten komputer ma znacznie mniejsze wymiary w porównaniu do tradycyjnych komputerów, jest to wygodne, aby zabrać ze sobą w podróży. Ale w tym przypadku moc takich urządzeń znacząco przegrywa. Wszystkie dane techniczne są ograniczone, co, oczywiście, jest niekorzystne dla tych klientów, którzy chcą mieć coś mocniejszego. Ponadto batonika posiada duży ekran, który jest idealny do oglądania filmów i gier prowadzony na całej długości. A najnowsze modele wyposażone są w ekran dotykowy, który pozwala na obniżenie kosztów zakupu myszki i klawiatury komputera.

Więc podsumujmy to, co jest batonika. To – najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie doskonałe parametry techniczne, potężny „wypychania” zwartą jeszcze stylowy wygląd. Monoblock – rozsądnym rozwiązaniem zarówno do użytku domowego i stacjonarnego.