727 Shares 8882 views

Samochodów „Honda Crosstour”: opinie właścicieli

Być może jeden z najpiękniejszych samochodów produkcji Honda Motor Company może być słusznie uważane rozjazd pełnowymiarowy „Honda Crosstour”. Recenzje właścicieli, i zwykłych kierowców, nawiasem mówiąc, jest potwierdzone. I dyskutować z faktem, że jest to trudne, ponieważ samochód naprawdę wygląda atrakcyjnie. Ale to jest czysto estetycznego punktu jest ważniejsze niż to, jak zachowuje się na drodze lub w trakcie pracy. I to jest lepsze właściciele sami nie mów nikomu.


Honda Crosstour 2.4: Charakterystyka ogólna

Ludzie mówią, że najlepszy rozjazd do jazdy po mieście są trudne do znalezienia. Dla megacity idealnym rozwiązaniem jest „Honda Crosstour”. Właściciele opinie to potwierdzić. Podczas gdy niektóre z przodu napędu zwrotnicy z 2,4 litra 192 koni mechanicznych może wydawać się słaba.

A nawet niektóre mylić jego długości 5 metrów. Rzeczywiście, w środowisku miejskim niż samochód mniejszy, tym lepiej. Ale ludzie mówią, że parking dla tego samochodu nie powoduje żadnych problemów. Nadal w dużej mierze ze względu na 20,5-calowy prześwit. Na komputerze z takim zderzakiem dotyku prześwit przedniej granica jest niemożliwe. Nawiasem mówiąc, kierowcy, który Crosstour nie pierwszy pojazd, mówiąc, że zachowuje się na drodze lepiej niż inne modele (Subaru Forester, na przykład), które są krótsze i węższe.

dynamika

Honda Crosstour 2.4 nie stosuje się do kategorii „przemyślany”. Ale przyspieszenie jej gładka. Wielu powie, że im bardziej przyspiesza, tym bardziej odsłania swój potencjał. Jeśli jednak wycisnąć gaz do dechy, crossover będzie przejawiać się w zupełnie inny sposób i docenić namacalny przyspieszenie. Ale żeby być rozproszone na „sto” samochód będzie nadal trwać co najmniej 11 sekund. Maksymalnie że może osiągnąć wynosi 190 km / h.

Niech ten samochód wygląda sportowy, dynamiczny, nie może być porównywana z samochodów wyścigowych. Zostało to potwierdzone przez model na lewo „Honda Crosstour” opinie właścicieli. Jednak wadą jej miejskiego charakteru nie można nazwać. Większość ludzi ma tę maszynę w postaci stałej imponującej samochodu, zauważalny w strumieniu. On jest podziwu spojrzenia nawet zamożnych kierowców. Mimo, że urządzenie jest ekonomiczne, co zostało potwierdzone przez zwrotne. „Honda Crosstour 2,4„Zużycie paliwa jest większa niż dopuszczalna – zaledwie 12-14 litrów 92-oktanowej benzyny na 100 km w mieście.

podwozie

Jak to było możliwe, aby zrozumieć w kategoriach zarządzania „Honda Crosstour 2016” otrzymała znakomite recenzje. Ale w kwestii związanej z podwoziem, konieczne jest, aby zatrzymać.

W ruch, który daje wóz przyjemność. Ludzie mówią, że samochód jest praktycznie unosi się nad asfaltem. Koło posłuszeństwa najmniejszego dotyku. I pomimo rozmiaru, maszyna może być zwinny i energiczny. Wyprzedzanie oraz postęp w nim są łatwe. Ale ten element Honda Crosstour jest szlak. Właściciele twierdzą, że prędkość nie jest prawie odczuwalne podczas jazdy na autostradzie. Wydaje się, że samochód jedzie 20-30 km / h wolniej niż prędkościomierz wskazuje.

Więcej na ten samochód może zgasnąć na lekkim off-road, z którego jest łatwy w obsłudze. Oraz na polnej drodze samochód będzie doskonale. Ale samochód nie jest przeznaczony do jazdy terenowej, więc nie czuć go w dołach i wybojach, pomimo wysokiego prześwitu i stanu rozjazdu.

niuanse operacyjne

Na nich można również dowiedzieć się, czy uważnie opinie. „Honda Crosstour 2.4” dobrze zachowywał się na drodze, ale jeśli jego właściciel jest miłośnikiem gwałtownych rozruchów, to będzie musiał przyzwyczaić się kręcić. I dowiedzieć się, jak dostać się pod drodze płynnie i precyzyjnie obsługiwać pedał gazu. Wielu producentów krytykowane za to, czego nie wydali tego modelu z napędem na wszystkie koła, przy założeniu, że Honda Crosstour potrzebuje.

Więcej minusem jest słaba izolacja akustyczna. Odgłos kół wyraźnie słyszalny w kabinie. Ponadto, modele słabe tarcze hamulcowe. Po uruchomieniu 50 000 km już są w potrzebie zastąpienia. Jeśli nie instalować nowe, będą musiały znosić nieprzyjemne bicie w kierownicy, czuć podczas hamowania przy prędkości.

I zawieszenie specyficzne dla modelu. Nieprawidłowości charakter miejski to „jaskółki”, ale jeśli go łatwo na drogach, wszystkie wady drogi kierowca i jego pasażerowie poczują pełny. Jak na z odcinków toru, gdzie samochód koktajli.

braki

Wady mieć każda maszyna nie jest wyjątkiem i „Honda Crosstour”. Recenzje właścicieli, jednak pozwalają upewnić się, że braki w tym modelu nie jest tak dużo.

Minusem jest duży radiator, aby chronić komórkę. Nie są one objęte pomocą sieci marki, konieczne jest, aby zainstalować je osobno. Ponadto, nie ma ochrony nadkolami. Zgodnie z prześwitów ciała można zauważyć, że jest to wada estetyczna. I jeszcze szyba nie jest wyposażone w ogrzewanie. Istnieje tylko przycisk wymuszonej wentylacji. Producenci twierdzą, że ma to na celu zmniejszenie kosztów wymiany szyb w przypadku uszkodzenia.

Jednak wielu nie rozumie decyzji na umieszczenie koła zapasowego pod podłogę. Podczas mrozów lub błoto trudno jest dotrzeć i czyste.

wygoda

Możemy uznać to wygodny samochód jako „Honda Crosstour”? Recenzje umożliwić im zapewnić pozytywną odpowiedź na to pytanie.

W modelu podstawy wyposażona nie tylko do wnętrza skóry i 5 przekładni automatycznej. Istnieją dwie kamery. Tylny zawarte w trzech pozycjach, a prawy pokazuje odbicie w trzech pasmach w strefie niewidomych. Obsługiwane z dogodnych kontroli znajdujących się na pokrętle. Po zaparkowaniu w odwrotnej automatycznie lusterka są pomijane. Bardziej przyjazny dla użytkownika funkcja jest 2-strefowa automatyczna klimatyzacja. Pasażer może indywidualnie regulować temperaturę, a tylna pracuje z takiego samego traktowania jak w sterowniku.

Są też 2 ekran, który (co najważniejsze) nie błyszczą. Dolna kontrolowane przez czujnik. A górna jest tak prosty w obsłudze, że nawet niedowidzących nie trzeba uważnie patrzeć w celu demontażu wyświetlanych informacji. Siedzenia są wyposażone w pamięć, że jest to dobra wiadomość, a kierownica wielofunkcyjna ze skórzaną pleciony wygodnie mieści się w dłoni. A jednak wielu ludzi takich jak automatyczne zwiększanie / zmniejszanie głośności muzyki. Dźwięk jest regulowana w zależności od poziomu hałasu w kabinie.

funkcjonalność pytania

Powstają one dla wielu właścicieli, model „Honda Crosstour”. Recenzje pozwolić, aby upewnić się, że ta maszyna ma wady, odzwierciedlone na funkcjonalność urządzenia.

Ze względu na małą widok z tyłu widoczność lustro jest minimalne. Ludzie mówią, że można nawet na niego patrzeć nie jako na osobie nie rozważyć pracy. Również na widoczność z powodu braku całego nieba kamer, które są zazwyczaj wyposażone w drogich modelach premium. Więcej producentów są zapisywane na drzwiach. Przy zamykaniu wrażenie, że uchwyt ma zamiar puścić.

Ponadto, wielu uważa za mały bagażnik. Jego objętość wynosi 457 litrów, ale pewna część tego „kradzież” wybrzuszenia nadkola. Plus, tylne drzwi, bez servo. Również w tym drogim fabryce samochodów nie czujnikami deszczu i Parktronic. W znacznym kosztem może być w zestawie podstawowym.

Bardziej dziwne czujnik światła działa. Po otwarciu drzwi kierowcy jest wliczone ksenonową (mijania). Przy wyłączonym silniku, przebywa na tak długo, jak nie wyjdzie z urządzenia. Światło gaśnie po pewnym przedziale czasowym wyznaczonym przez kierowcę (od 0 do 60 sekund). A jeśli on nie opuszcza, światło ksenonowe się po trzech minutach. Wiele osób uważa, że jest to strata energii akumulatora.

Bardziej rozbudowana wersja

To nie wszystko o opuszczony pojazd „Honda Crosstour” opinii właścicieli. modyfikacja 3,5-litrowy również zasługują na uwagę.

Wersja ze 278-konnym silnikiem V6 pod maską jest bardzo lubiany przez miłośników dynamicznej jazdy. Prędkość maksymalna nie jest szczególnie wybitny, ponieważ w tym przypadku jest ograniczona do 194 km / h. Ale przyspieszenie do „setki” trwa zaledwie 8 sekund. Oczywiście, to silnik zużywa więcej paliwa. 100 „miejski” kilometrów 15-16 litrów paliwa.

Jednak potężny silnik nie jest głównym powodem popularności zyskał on tę modyfikację „Honda Crosstour” modelu. Opinie właścicieli wersje 2,4-litrowe pozwoliły, aby zapewnić, że maszyna ta potrzeba napęd na cztery koła. Teraz modyfikacje silnika 3.5 oferują im. Real Time 4WD i 6-stopniowy „automatyczne” – główne cechy tego samochodu.

Zachowanie na drodze

Jego pierwszy kontakt z uwagi na opinie „Honda Crosstour” z silnikiem na 278 KM Ludzie mówią, że jakość przyspieszenie w tym samochodzie na wierzchu. Jest to trudne do przekazania w słowach. W czasie przyspieszania wydaje się, że maszyna 2-tonowy wspina się na asfalcie jak dynamicznego samolotu, i pędzi naprzód. Jednak w trakcie intensywnego przyspieszania dźwięku spalin można usłyszeć, ale to jest cechą charakterystyczną wszystkich V6.

czuły, który podoba się również hamulce, aby zatrzymać. Urządzenie nie stać, zakorzenione w miejscu, od łagodnej depresji. Jest to mały niuans, ale dzięki osobliwości kierowcy naprawdę ma poczucie co to on steruje maszyną, a nie odwrotnie.

Inne funkcje

Gładka jazda w samochodzie zapewnia dobrą rozstaw osi. Napęd na cztery koła zapewnia doskonałą szansę na dobry początek bez poślizgu. A gdzie nie ma asfaltu – wszędzie można pojechać, dzięki wysokiej jakości zawieszenia i wysokim prześwitem. Jednak samochód posiada ubezpieczenie przed zarysowaniami. Jakie są czarne ochronne wykończenia na zderzaku.

Więcej nowych „Honda Crosstour” z silnikiem o pojemności 3,5 litra jest ekonomiczny. Cylindry porcja oszczędności paliwa dezaktywowana przy niskim obciążeniu. A gospodarka jest rzeczywiście przestrzegane. Przynajmniej 2-3 „zapasowe” litrów pozostaje w zbiorniku.

Ale jeśli chcesz dynamiczny napęd, trzeba będzie wypełnić zbiornik całkowicie. Na 100 przejechanych kilometrów na drodze z prędkością 110-120 km / h, to trwa około 10 litrów. Jeśli nadal zyskać dodatkową 30-40 km / h, a prędkość przepływu wzrośnie o 2-3 litrów. I w zimnych porach roku podczas jazdy po mieście silnik spędza około 20 litrów. Jednak, jak widać po lewej stronie, „Honda Crosstour 2016” opinii właścicieli, sensacje doświadczył podczas jazdy, nie są wysokie natężenie przepływu.

Przydatne opcje

Honda Crosstour ma wiele przydatnych funkcji. Kontrola trakcji, na przykład. Na torze to pomaga, ale w mieście może być wyłączona, aby zwiększyć manewrowość. Ale nie w zimie. Kiedy na ulicach króluje lód, bez ABS uruchomić na tej zwrotnicy trudnym. Zbyt śliski dla rozbuchanej początku. Ale tu jest brudne miasto, jak jesteśmy pewni, właściciele, są dla tego urządzenia to prawdziwy tor wyścigowy.

Miłe i krzesła, wyposażona w różnego rodzaju korekty. Komfort jazdy maksimum. Ponadto w ten crossover idealnie pasuje. Wyższa niż w wersji sedan, ale nie „autobus”, podobnie jak w kompaktowego crossovera.

I jeszcze wiele powiedzieć, pod rozwagę obecność przycisków sterujących CH na drzwiach po stronie pasażera. Przydatnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób z małymi dziećmi.

koszt

O cenie, powiedziałbym, w końcu. Koszt jest ważnym kryterium, które odgrywa ważną rolę w procesie wyboru samochodu. I muszę powiedzieć, to zwrotnica jest całkiem do przyjęcia.

Teraz samochód jest w doskonałym stanie 2012 wersja będzie kosztować od 1,1 do 1,3 mln rubli. W tej cenie, osoba otrzyma wszystkie koła samochodu napędu z silnikiem 3,5 KM, tapicerka skórzana, szyberdach, podgrzewane fotele elektrycznie i wszystkich innych przydatnych funkcji.

Są też inne propozycje. Wczesne wersje mogą kosztować 800-900 tysięcy rubli. Ten ostatni, który w tym momencie było tylko kilka lat od kosztów produkcji w cenie 1 500 000. Wiedząc, jakie są cechy tego samochodu, możemy powiedzieć, że odpowiednią opłatą. To prawda, że rynek oferuje niewiele. Ludzie nie chcą się rozstać z crossoverów marki, ponieważ są one bardzo dobre. A powyższe opinie są tego dowodem.