533 Shares 8789 views

Yamaha FZ6 – dane techniczne, opinie właścicieli

W naszym współczesnym świecie jesteśmy przyzwyczajeni do wszystkiego, co nas otacza. Z tego powodu często nie zauważamy te elementy, które są zapożyczone z natury. Yamaha FZ6 – jeden z przykładów.

modyfikacja

Skąd ten model? Ze względu ma wejść w życie w 2003 roku rygorystycznych ograniczeń środowiskowych Euro-2, wszystkich światowych producentów motocykli zostały zrewidowane swoje składy. 600 cc motocykl znanym problemem „Yamaha” nie jest wyjątkiem. Yamaha FZ6 – ten rower, który został opracowany w oparciu o zredukowany silnika ze sportowym motocyklu „Yamaha R6”. Model nie tylko ewoluował. To zmieniło nawet przeznaczenia. Teraz należy do obwodu pośredniego – jest krzyż Mezhuyev rower sport, Naga i klasyczne.

wygląd

Warto zauważyć, że motocykl Yamaha FZ6 jest bardzo przystojny i przystojny. Kiedy człowiek widzi go po raz pierwszy w jego podświadomości przez długi czas będzie to obraz, który sportbike jeśli stworzonego przez naturę lub kosmosu. Duży jak pancerne, pokryta aluminium rower ażurowej ramie. Należy wspomnieć, że jest tworzony przy użyciu specjalnej technologii hydroformowania. Składa się on z dwóch połówek, które są połączone ze sobą za pomocą śrub. Blok silnika, bardzo krótkie, bardzo mocno osadzony w ramie – nie widzę najmniejszego błysk. Należy zauważyć, kolumnę kierownicy z pięknego małego reflektora i wypartej prędkościomierza elektronicznego. Również elementy motocykla są chromowane lustra, co daje jeszcze bardziej ekstrawagancji. Bardzo interesujące są również ramkami i część tylną – miejsce dwupoziomową wykonane uchwyty z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, który kumuluje się w trakcie dwóch rurach wydechowych umieszczone w agresywnej konstrukcji.

Opcje

Bardzo krótka rozgrzewka jest Yamaha FZ6. Specyfikacje, warto zwrócić uwagę na tego roweru jest bardzo dobry. Jego silnik z wtryskiem paliwa jest bardzo silny i wykazuje doskonałe rezultaty. Z kolei kluczowym lekkim natychmiast ożywia elektroniczną jednostkę sterującą urządzeń, a następnie rozpoczyna się proces autotestu. Należy zauważyć, że rzeczywista silnika na biegu jałowym takim nie słyszał. Lądowanie – prawie prosta, o włos jako uniwersalnego roweru, najbardziej wygodne. Stopy są jak ulał – podnóżka nie trzeba szukać.

Łatwość obsługi

Yamaha FZ6 Fazer wskazuje na muchy doskonałe zachowanie. Kontrola – wygodne i komfortowe, nie czujesz, że trzeba zarządzać ciężar 187 kilogramów. I otwarcie gazu obsłużyć reaguje niemal bez zwłoki.

Oczywiście, jeśli zwiększyć szybkość daleko poza 9000, konieczne będzie zarządzać kilka bardziej ostrożnie, ale potem i sportbajki. To nie jest tak katastrofalny – tylko pojawia ostrość wykonując trajektorię. Transmisja zawarte z najwyższą precyzją i bez dodatkowych kliknięć i zewnętrznych dźwięków. Jedyną rzeczą wartą uwagi jest fakt, że oprócz kilku wskaźników CPR. To znacznie zwiększa komfort. W ogóle, jeśli porównać zarządzanie tym rowerze z innych modeli, należy zauważyć, że Yamaha FZ6 lepiej ich rząd wielkości. Maksymalna uwagę przywiązuje się do warunków drogowych, co najmniej – środki kontrolne. Oferuje wygodę elektroniczny prędkościomierz. Obrotomierz nie jest tak dobra – ze to nieco trudne do odczytania zeznań, w wąskim pasie na ekranie. Należy zauważyć dobrą innowacje, takie jak zawsze na światła mijania. Dzięki temu kierowca może nadal być postrzegane w lusterku wstecznym. Oczywiście, nie możemy zapomnieć o wygodne siedzenie, miejsce, gdzie nie ma nawet pasażer.

funkcje

To jest mówić o charakterystyce mocy silnika zredukowany. Posiada system wtrysku paliwa i automatyczną regulację dopływu powietrza. Faktycznie, silnik, który jest znany z wielu wentylatorów silnikowym sportbajk R6 ma bezłuskową newfangled struktury cylindra. Zmiany dotknęły również sprężyny zaworu i profil kanału dolotowego. Ze względu na to wygładzone temperamentu cechy motocykla. Jest to wygodne do pracy na drogach miejskich, na drodze nie jest zbyt odpowiednie. Przy prędkości rolki gdy igła prędkościomierz do znaku 150, ciśnienie wiatru nie odpocząć. Jeśli mówimy o Yamaha FZ6, opinie o biegu w lewo silnikowe wentylatory, podwójny. Tak więc pierwszy – surowa zawieszenie oraz krótki podstawa, dzięki której rower jest kontrolowana bardzo łatwo. Ze względu na wąski kawałek koła może przejść przez gęsty strumień w miejscach, gdzie przechodzą inne rowery. Ponadto, należy zauważyć, uwaga sprawdzone i logiczny układ – a jest wahadło, które opiera się na amortyzatorze. Z minusów – nie ma regulacji napięcia wstępnego tylny amortyzator. Ale w ten sposób można znaleźć Plus – ten fakt po raz kolejny podkreśla uniwersalność roweru.

szczegóły

Bez których żaden pojazd nie może jako taki być – więc jest to bez kół. , A zatem bez opon. Mają ten model zasługuje na najwyższe uznanie – mają doskonałą przyczepność, zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Więcej należy zauważyć oponę tylną, która jest znacznie większa w porównaniu z innymi modelami. Ze względu na to, wysoka stabilność kierunkową. Istnieją dwa duże, prawie tarcza 300 mm z przodu, który ma dwa tłokowy zacisk na Akebono, i jeden z tyłu – przez Nissana. To wszystko jest dowodem na zwiększenie efektywności. Dzięki wysokiej prędkości motocykla drobnych wydzieleń i dodać siły hamowania, nie trzeba wiele – wystarczy na dwa palce. Możemy powiedzieć, że motocykl pozostał praktycznie ten sam model jak poprzedni, ten, który używany, aby zobaczyć wszystkie motocyklistów. Jest to praktyczny motocykl, który wyraźnie czuł notatki sportowych i nieco agresywny charakter, ale różni się, oczywiście, indywidualny wygląd. Cała lista zalet kończy z doskonałej jakości, które w rzeczywistości pełne wspólne dla wszystkich modeli słynnego koncernu. Ten motocykl nie może po prostu nie lubić tej jakości koneserów w zgodzie ze stylowym wyglądzie i doskonałych właściwościach technicznych. Poprzedni model zyskał reputację takiej właśnie motocyklu, Yamaha FZ6 i wszystko jest potwierdzone.