571 Shares 6580 views

Jaki jest sperma i jak to działa?

Po stosunku, mężczyzna wytrysk nasienia do pochwy kobiety i zapłodnić ją – tak produkować potomstwo. Ale co to jest sperma? I istnieje kilka prawdziwych wypowiedzi na temat jego pochodzenia i innych funkcji?

Aby zrozumieć, co plemniki, zwracamy się do literatury medycznej. Spermy – struktura składająca się z nasienia wytwarzanych przez gruczoł prostaty. elementów komórkowych cieczy są plemniki i leukocytów. Dla niekomórkowa także tłuszcze, substancje wprowadzone przez prostaty, lecytyna i inne.

Przez całe życie, liczba plemników produkowanych nie jest ustalona. To zależy od tego, jakie życie jest prowadzona, od partnera seksualnego i pokarmu.

Najczęstszym mitem jest to, że męskie jądra zatrzymać produkcję plemników, jeśli nie ma seksu. Jest to fałszywe oświadczenie. Fakt, że system rozrodczy jest tak skonstruowana, aby uświadomić sobie mechanizmy kompensacyjne organizmu pozwalają nasienie wybuchnąć we śnie – to mokre sny.

Analizując co plemniki, można założyć, że do zapłodnienia komórki jajowej tylko jeden plemnik wystarczy – to jest trudne, ale możliwe. To panuje w kwaśnym środowisku pochwy, a płyn nasienny tymczasowo zneutralizować go kosztem składnika zasadowego. Dla pełnej zapłodnieniu muszą być co najmniej 2 ml nasienia.

Zdajemy sobie sprawę, że takie plemniki z wszystkich pozycjach, więc porozmawiajmy o niuanse. Wypływa ciecz może być szare lub koloru mleka, półprzezroczysty lub żółte zabarwienie. Jeśli kolor jest zbliżony do różowego lub czerwonego, to wskazuje na obecność krwi w nasieniu. W tym przypadku lepiej jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Funkcje wielu męskiego nasienia. Na przykład, nasienie od prędkości wypychania penis może osiągnąć 45 km / h, a do zapłodnienia kobiet mało i 15% dla cieczy.

Wybór spermy – jest to specjalny proces. W nim udział więcej niż jednego narządu męskiego korpusu i skład jej zróżnicowane. Może dlatego, że jest uznawany za doskonałe właściwości kosmetycznych i znaleźć lekarstwo na wszystkie bolączki? Jednakże, w tym trochę prawdy. Sperma naprawdę pozytywny wpływ na skórę.

Natura nie jest na próżno stworzył człowieka w taki sposób, że jest. Męskie jądra nie może produkować spermę w wysokich temperaturach, a więc są na zewnątrz, a nie w ciele, jak u kobiet. Męska sperma produkowana jest w temperaturach poniżej temperatury ciała, z tego powodu, że nie zaleca się często noszą wytapiania.

Wiele kobiet obawia ciążę po plemników, aby wejść do przełyku. Ta legenda. Jedzenie i układy rozrodcze nie oddziałują, więc nasiona uwalniane do żołądka do strawienia, i wprowadzają w sposób naturalny.

Nasienia umysł, można określić, jak długo człowiek mieć stosunek seksualny. W przypadku partii nasion, a ona jest gruba, jest prawdopodobne, że nie było seksu przez dłuższy czas.

Uważa się, że wytrysk odprowadza każdego organizmu. Niestety, to nie udowodniono jednak zaprzeczyć zależność jest zbyt wcześnie. W każdym razie, zawodowi wojownicy i doświadczeni sportowcy starają się unikać seksu przed ważnych zawodach.