502 Shares 8916 views

Żywy i martwy wody. właściwości lecznicze

Właściwości lecznicze wody są znane ludzkości od czasów starożytnych. W medycynie ludowej, istnieje wiele przykładów, gdzie zmarli woda pomaga w leczeniu poważnych chorób, niszcząc szkodliwe bakterie, działając jako dobry środek antyseptyczny. Wody żywej pomógł odzyskać w okresie pooperacyjnym lub po chorobie. Zastosowanie wody w celach leczniczych pod dobrą podstawę, ponieważ nasze ciało składa się z niej. Z tego, co pijemy zależy ostatecznie nasze zdrowie. Woda bierze udział w procesach metabolicznych, nie do pomyślenia jest istnienie życia.

Od wieków tworzą koncepcję zdrowego odżywiania, stosowania produktów w leczeniu niektórych chorób, korzyści z diety. Oprócz jedzenia, nasz organizm potrzebuje wody. Przeprowadzona w drugiej połowie ubiegłego stulecia badania potwierdziły, że martwe wody, tzw anolitu można uzyskać poprzez proste jonizacji wody za pomocą prądu elektrycznego. W wyniku elektrolizy pojawi się również i wody żywej, która nazywa się katodowa. To będzie zdominowana przez ujemnych jonów, a tym samym będą mieć zasadowego strukturę. Martwe woda będzie miała kwaśny strukturę ze względu na przewagę jonów dodatnich.

Podczas elektrolizy nie tylko zmiany właściwości płynu jest oczyszczany z zanieczyszczeń związkami chemicznymi, są niszczone i niszczonych bakterii. Jakie procesy te będą trwać dłużej, tym wyższa jest przyłożone napięcie, tym bardziej wyraźny właściwości anolitu i katolitu otrzymują.

Oficjalna nauka uznane właściwości lecznicze posiadane przez żywych i martwych wody. Przyrząd do jej odbioru mogą być wykonane samodzielnie, szczegółowe informacje na ten temat w internecie. Ale najlepiej jest kupić w sklepie, jak oficjalnie wykonane urządzenie bezpieczne i certyfikowane. Na ogół, mogą być stosowane do otrzymywania wody w określonym stężeniu i używać w leczeniu lub profilaktyce chorób, do codziennego stosowania. Są to niewielkie, przystępne cenowo i zużywa mało energii.

Zwiększenie zastosowanie w naszym życiu jest żywe i martwe wody. Komentarze od ludzi, którzy regularnie używają go jako środka zapobiegawczego, mówić o jego wysokiej sprawności. Naturalna moc martwej wody pozwala zdezynfekować ranę, co przyczynia się do ich szybkiego gojenia. Szeroko stosowane w dermatologii do leczenia chorób skóry. Wielu ludzi pozbył grzyba zatrzymuje lub pozbawienie, zaczął regularnie używać martwą wodę. Zastosowanie tego środka znacznie zmniejsza ciśnienie. Spektrum zastosowań jest wystarczająco szeroka. Martwe wody może być również używany jako środek dezynfekujący do mycia lnianych lub przetwarzania obiektów. Living Water posiada wiele właściwości leczniczych. Ma wyraźny immunostymulujące, regeneracyjne i efekt dezitoksikatsionny. Dobra pomoc w odzyskiwaniu systemu odpornościowego i leczy rany.