343 Shares 5495 views

Tabletki „Flyukold”: instrukcje obsługi, opinie. Lek „Flyukold N”

Z pewnością wszyscy wiemy objawów przeziębienia i grypy. Te nieprzyjemne objawy pojawiają się nagle. Jednakże, jeśli są one odpowiednie podejście do leczenia równie nagle znikają. Aby to zrobić, należy skonsultować się z lekarzem, który przepisze leki, które przyczyniają się do eliminacji objawów i szybko eliminuje wirusy i infekcje.

Najbardziej popularny lek na przeziębienia i grypy leków jest „Flyukold” (tabletki). Instrukcja obsługi, pacjent zwrotnego zostanie opisane poniżej. Dowiesz się również o tym, co jest godne uwagi jest środkiem, a jeśli ma żadnych przeciwwskazań.

Opakowanie, forma i skład produktu

W jakiej formie jest wytwarzany lek „Flyukold N»? Instrukcje dotyczące stosowania oświadczeń, że lek jest dostępny w postaci tabletek. Liczba cztery części są pakowane w blistry z folii aluminiowej i utrzymywanych w kopercie.

Dziewica, składniki narzędzia to:

 • paracetamol;
 • chlorowodorek fenylefryny;
 • maleinian chlorfeniraminy;
 • kofeina.

Również lek zawierać różne adiuwanty.

Własności leku

Czy wiesz, co jest niezwykłe narzędzie, takie jak „Flyukold H”? Instrukcje użytkowania informuje, że jest to kompleksowy preparat. Ma przeciwhistaminowy, przeciwgorączkowe i przeciwbólowe efekty. Uważa się także sposób zwiększenia efektywności i stymuluje działanie na centralny układ nerwowy.

Substancje czynne tego leku uzupełniają i wzmacniają efekty nawzajem.

Skuteczność terapeutyczna leku jest ze względu na właściwości farmakologiczne substancje czynne w swym składzie.

charakterystyki farmakologiczne

Jak działa lek „Flyukold” (tabletki)? Instrukcje do stosowania zgodnie z następującymi właściwościami aktywnych składników.

Paracetamol zwany niesteroidowy środek przeciwzapalny , który hamuje aktywność enzymu izoformy COX. Dzięki takiemu wpływu substancji zmniejsza syntezy prostaglandyny z kwasu arachidonowego. W konsekwencji, w ośrodkowym układzie nerwowym oczywistego przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Właściwości przeciwzapalne tego leku są nieznaczne, ponieważ przyczynia się do komórkowej peroksydazy inaktywacji paracetamolu.

maleinian stanie blokować receptory M-i cholinergicznych receptorów histaminowych H1 chlorfeniramina. to także ma działanie uspokajające.

Należy również zauważyć, że jako substancję nie tylko zmniejsza intensywność, wywołane przez histaminę. To eliminuje wyciek z nosa, obrzęk i błony śluzowej nosa, jak również zmniejsza zwiększenie przepuszczalności naczyń

chlorowodorek fenylefryny wiąże się do receptorów alfa-adrenergicznych, przyczyniając się do zmniejszenia nasilenia objawów grypy i ostrych chorób układu oddechowego, różnego pochodzenia.

Jaką rolę odgrywa kofeina leku „Flyukold”? Instrukcje użytkowania donosi, że ten środek przeciwpsychotyczny, który stymuluje centralny układ nerwowy, poprawia aktywność fizyczną i intelektualną, zwiększa siłę i tętno. Ponadto kofeina nasila działanie leków z grupy NLPZ.

Wskazania do otrzymywania leków

Jakie dowody ma lekarstwa „Flyukold”? Instrukcja użycia oznacza, że środek jest przeznaczony do leczenia (z objawami) choroby dróg oddechowych (w większości ostrych) i grypy, wraz z gorączką, obrzękiem błony śluzowej nosa, wycieku z nosa oraz bóli mięśniowych.

Przeciwwskazania

Jak chory jest zabronione przepisać taki lek jako „Flyukold N» (tabletek)? Instrukcje użytkowania wskazuje, że przeciwwskazaniem do stosowania tego leku to:

 • ostre zaburzenia czynności nerek;
 • w trakcie ciąży;
 • indywidualnej wrażliwości (zwiększone) do substancji czynnej;
 • karmienie piersią;
 • Dzieci w wieku poniżej dwóch lat;
 • ciężkie zaburzenia wątroby.

Ostrożny przyjmowania leków

Powinno być bardzo szczególnej ostrożności podczas przydzielania środków dla osób cierpiących na nerki, wątroby, zatrzymanie moczu, jaskry zamykającego się kąta, przerostu gruczołu krokowego i chorób niedrożności jelit.

Konieczne jest również, aby powiedzieć, że ten lek ostrożnie jest zalecane dla osób z padaczką, poważnymi chorobami układu sercowo-naczyniowego, przewlekłego alkoholizmu, a także osób starszych.

Ponadto, „Flyukold N» zabrania się stosować u pacjentów, których praca polega na prowadzeniu samochodu i obsługiwać niebezpiecznych urządzeń.

Lek „Flyukold” (tabletki): instrukcje użytkowania

Wymieniony lek jest przyjmowany doustnie. Tabletki należy połykać w całości bez rozgryzania lub żucia, popijając wodą.

Odstęp między dawek tego środka powinna wynosić co najmniej cztery godziny. Czas trwania terapii i leków dawce ustalonej przez lekarza prowadzącego po zbadaniu pacjenta.

Nastolatków od 12 lat i dorosłych Lek ten został przepisany Jedna tabletka cztery razy dziennie.

Dzieci 6-2 lat zaleca się przyjmować pół tabletki na tej samej częstotliwości. W odniesieniu do dzieci w wieku 2-6 lat, zwykle są one podane na 1/4 tabletki leku trzy razy dziennie.

Maksymalny czas trwania leczenia z tego narzędzia – jeden tydzień.

W przypadku gdy w ciągu trzech dni po rozpoczęciu leczenia temperatura ciała nie zmniejsza lub gdy zmartwychwstaje, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

zdarzenia niepożądane

Jakie skutki uboczne mogą powodować pigułki „Flyukold”? Instrukcje dotyczące stosowania twierdzi, że lek był dobrze tolerowany przez wszystkich pacjentów. Jedynie w rzadkich przypadkach może to spowodować negatywne skutki, takie jak:

 • nudności, suchość w ustach, niestrawność, jadłowstręt, ból nadbrzusza, i wymioty;
 • zawroty głowy, zaburzenia snu i czuwania tryb, bóle głowy, drażliwość i nerwowość;
 • nadciśnienie i zaburzenia rytmu serca;
 • wysypka skórna, pokrzywka i świąd.

przedawkowanie leku

Co to jest lek przedawkowanie „Flyukold”? Instrukcje użytkowania stwierdza, że w tym przypadku pacjent ma nudności, bladość skóry, wymioty, drżenie kończyn oraz ból w okolicy nadbrzusza. Z dalszym wzrostem dawki zauważyć rozwój nefrotoksyczne i hepatotoksyczne leku.

Należy również zauważyć, że podczas odbierania nadmierna ilość pieniędzy może zakłócać metabolizm glukozy, rozwój kwasicy metabolicznej i spowodować methemoglobinemię i śpiączkę.

W takich przypadkach pokazanych płukanie żołądka, leczenie objawowe i odbioru ehnterosorbentov. W przypadku zatrucia paracetamolem wymaga dożylnego podawania N-acetylocysteiny i metioniny podaniu doustnym.

Interakcje z innymi lekami

Dzięki połączeniu z lekami oznacza to, które posiadają hepatotoksyczne działanie nie zostało zwiększenie negatywnego wpływu tych leków na wątrobę.

„Probenecid” i „metoklopramid”, razem z tabletkami „Flyukold N», wpływa na kinetykę paracetamolu.

Gdy lek w skojarzeniu z lekami, które działają na ośrodkowy układ nerwowy wciśnięcie, w tym środki uspokajające, barbiturany, uspokajające i trójpierścieniowych środków przeciwdepresyjnych, znaczące wzmocnienie efektu terapeutycznego drugiego.

Należy również zauważyć, że „Flyukold N» nie jest kompatybilny z etanolu.

konkretne zalecenia

Teraz już wiesz, jak używać narkotyków „Flyukold” (4 tabletki). Instrukcje użytkowania stwierdza się, że jeżeli po otrzymaniu leku temperaturę ciała pacjenta jest ograniczona do trzech lub więcej dni, a ból nie ustąpi w ciągu pięciu dni, konieczne jest, aby zwrócić się do lekarza.

Ze szczególną ostrożnością to lek przepisywany dla osób z cukrzycą.

Lek „Flyukold N» zmniejsza szybkość reakcji.

opinie konsumentów

Przeziębienie i grypa – to najczęstsze choroby. Dlatego leki do leczenia ich tam jest wielka różnorodność. „Flyukold N» jest jednym z najbardziej skuteczne. Jego główną zaletą jest możliwość małych dzieci. Po zrobieniu kilku tabletek objawy przeziębienie i grypę znikają niemal natychmiast.