789 Shares 3255 views

Jaki jest IRR i jak ją leczyć

Dystonia wegetatywna (VSD) – bardzo „popularne” diagnoza, zwłaszcza w ostatnich czasach. Choroba ta dotyka głównie mieszkańców dużych miast, młodzieży w okresie przejściowym, kobiet w ciąży i matek karmiących. Ryzyko może również obejmować kobiety od 20 do 40 lat, osoby z naruszeniem układu hormonalnego. W medycynie, choroba miała zadzwonić neuro-krążenia dystonia (NCD).


Niektórzy lekarze uważają, że IRR – nie jest pojedynczą chorobą, ale cały zestaw różnych objawów, które są spowodowane przez naruszenie ośrodkowego układu nerwowego. Osoba cierpiąca na częste zawroty głowy, zwiększone pocenie się, szybkie bicie serca lub powolny, trudności w oddychaniu, bezsenność; osoba, która czuje drętwienie i mrowienie kończyn, szybko się męczy, którego dobre samopoczucie jest związane ze zmianą pogody może cierpieć VSD.

Spójrzmy na to, co VVD i jakie są jej główne przejawy. Jak widać z tych cech, dystonia, wykazuje pewne podobieństwo do całej grupy zupełnie różnymi chorobami – naczyniowego, psychologicznych serca, zaburzeń wnętrzności. Na przykład efekt uboczny może być VSD wzdęcia i ból brzucha, nudności, nieregularne jelit lub odwrotnie, biegunka – klasyczne objawy zaburzeń żołądkowych, a układ pokarmowy. I często są oznaki wskazujące na pochodzenie wyraźnie problemów nerwowych – napady lęku lub bezpodstawne charakterystykę choroby serca kołatanie serca.

Co to jest HDR? Od nazwy tej choroby jest oczywiste, że korzeni choroby – z naruszeniem napięcia naczyń. Organizm ludzki zawiera autonomicznego układu nerwowego, odpowiedzialny za regulację kurczenia i rozszerzania naczyń krwionośnych. U zdrowej osoby, system zwęża lub rozszerza naczynia krwionośne, gdy konieczne: gdy ciśnienie atmosferyczne przepięcia spowodowane zmianami pogody, wraz z wydaniem adrenaliny we krwi jako reakcji na stres, podczas ćwiczeń, lub odwrotnie, gdy osoba idzie do łóżka. Pacjent jest IRR, system jest obniżona. Wyobraźmy sobie samochód, w którym pedały gazu i hamulca są odwrócone. Takie splątanie obserwuje się w funkcjonowaniu organizmu IRR pacjenta. Często wyrzuca potem, ciśnienie skoki, temperaturę zwiększa się, a następnie spadła. Plus, ospałość i zmęczenie rano iw nocy trema.

Pomimo tych objawów przygnębiające, wielu lekarzy twierdzą, że VSD, a osoby cierpiące na takie zwane „Chory z urojenia”, ponieważ podczas badania okazuje się, że wszystkie narządy funkcjonują normalnie i nie ma oczywistych nieprawidłowości. Oczywiście, dystonia – choroba nie jest śmiertelna, ale traktować to nadal potrzebne. W tym przypadku musimy najpierw określić przyczynę niepowodzenia autonomicznego układu nerwowego.

Młodzież ze wzrostem naczyń trzewnych prostu nie może wytrzymać nagłe zwiększenie obciążenia. Wokół tej samej zasadzie i dystonii u ciężarnych kobiet, które doświadczają zmian hormonalnych organizmu. W takich przypadkach skuteczną metodą jest proste ładowanie lub umiarkowane ćwiczenia fizyczne. Ważne jest, aby nie przepracowania i nie wcisnąć pręt. Najlepsza byłaby jazda na rowerze, pływanie, szlaki turystyczne. Utrzymanie reżimu jest podstawą w walce z dystonią. Nocą powinny pić herbatę, ma korzystny wpływ na sen.

Naczyń dystonii mogą rozwijać się w układzie nerwowym. Następnie należy zwrócić się do psychologa, który może pomóc złagodzić przewlekły stres, nerwicę, wycofać się z depresją, która jest konsekwencją tej choroby. Tacy pacjenci potrzebują odpoczynku, przyjmowanie leków przeciwdepresyjnych, leków przeciwlękowych. Nie przeszkadzają, a dieta: mniej mięsa, alkohol, sól, więcej owoców, warzyw i ryb (najlepiej morskiej). Jeśli leczenie jest stosowana prawidłowo, a następnie bardzo szybko zapomnisz co VVD.