687 Shares 4622 views

artykułów sypkich papierowe z rękami razem z dziećmi

To niesamowite, ale prosty arkusz papieru w prawej ręce może być prawdziwym dziełem sztuki. To nie chodzi tylko o malarstwie. Origami, Quilling, papier mache, scrapbooking i aplikacji – wszystkie te techniki w zasadzie używać papieru. Z ich pomocą można tworzyć ciekawe rzemiosła z ich rąk. To może być zdjęcie, pudełka, albumy ze zdjęciami, a nawet zwierzęta. Ale najważniejszą rzeczą, aby stworzyć takie piękno pod wpływem siły nawet dla dziecka. Zwłaszcza, jeśli to może pomóc rodzicom i nauczycielom w tej sprawie.

aplikacje sypkich

Stosując technikę aplikacji, możliwe jest stworzenie nie tylko obraz, a prawdziwe artykuły trójwymiarowe papierowe z rąk. Chodzi o to, w jaki sposób wykonać zadanie. Na to trzeba kawałek tektury dla podstawy, klej, nożyczki, ołówek, i, oczywiście, dużo kolorowego papieru. Ale najpierw trzeba zdecydować, co zostanie zrobione. Jeśli planujesz zrobić zdjęcie z dzieckiem, pożądane jest, aby wybrać jasne i proste historie takie jak polanie lub bukiet kwiatów.

Las łąka właścicielem ręce

Tak więc zdecydowano się dokonać tej polanie. Do jego produkcji będzie wymagać:

– barwiony papier (im więcej kolorów, tym lepiej);

– grubość kartonu, które zostaną ustalone;

– klej PVA;

– nożyczki, a lepiej dwie pary, więc można wyciąć razem;

– ołówki;

– Znaczniki;

– ramki do pracy projektowej w obrazie.

Najpierw trzeba określić działkę na tekturze. Aby to zrobić, musimy narysować schemat przyszłej Meadow: trawy, liści i kwiatów. Zwłaszcza nie próbować warto, w przyszłości ten projekt będzie całkowicie zamknięta objętościowy aplikacja.

Teraz nadszedł czas, aby pokroić w detalu. Arkusze mogą być cięte przy użyciu żywych liści wniesionych z góry z spacery po lesie jako szablony. Jeśli nie, można narysować ręcznie.

Ale kwiaty mają trochę problemów. Aby chryzantema, może być cięty na paski papieru kolorowego 8-10 cm długości i 3-4 cm. Następnie należy dokonać przecina głębokość 2-2,5 cm krotnie w spiralę i zginania na krawędzi. Klej końcówka – i pierwszy kwiat jest gotowy!

Kolorowe Chryzantemy można uzupełnić jasnych białych stokrotek i hiacyntów. Uczynić je jeszcze łatwiejsze. Papieru należy wyciąć na siebie płatków zwrócić wzdłużny pasek flamastrem. Dźwięk powinien być wybrany ciemniejszy niż arkusz papieru.

Nadal potrzebne rozliczeń na tekturze. Po jego wyczyszczenie, podstawa musi być zielony. Teraz, po pierwsze trzeba skleić arkusze. Tak aby uzyskać ich objętość, trzymając je tylko u podstawy i lekko wygięte na zewnątrz.

Wstępnie planowane miejsce kleju i zebrać z chryzantem stokrotki i hiacynty płatków. Pozostaje być uzupełniony przez piękne kwiaty od środka żółtego kartonu, rysować małe szczegóły ze znacznikami oraz artykuły trójwymiarowe wykonane z kolorowego papieru gotowy!

album making

Korzystanie ideę tych samych aplikacji, można zrobić sobie album fotograficzny. Takich dziedzinach nieporęczne, papier wykonany własnymi rękami, otrzymała nazwę scrapbooking. Jednak wielu z nich nie odważył się zrobić taką pracę, bo po prostu nie wiem od czego zacząć. Tych, którzy czynią album notatniku po raz pierwszy, może być oparte na gotowej książce. Można je nabyć w sklepach specjalistycznych. Teraz trzeba tylko wybrać temat. To ważny sygnał dla reszty konstrukcji. Może to być ślub, rocznicę, święto lub inny niezapomnianym wydarzeniem.

Figury wykonane z papier-mache

Tworzenie artykułów trójwymiarowych wykonanych z papieru rękoma, można również styl papier-mache. Korzystanie z tej prostej techniki pozwala uzyskać prawdziwe arcydzieła. Co więcej, dane te mogą być wykonane ze starych gazet, a nawet papieru toaletowego. Piękno gotowych rzemiosła całkowicie zależnych od ostatecznego malowania. Ta część prac rodzice mogą zrobić sami. Ale wklejając i kształtowania postać dość siły, nawet uczeń. Jest on oparty na ramie z drutu i folii. Już na tym etapie nie jest możliwe nadanie produktowi pożądany kształt. Z papier-mache wykonane talerze, kubki i inne naczynia. Ciekawe rzemiosło papier-mache, rozsławione igły ręce kobiety, a nawet stał się własnością muzeów na świecie.

japońskie origami

Będąc w stanie nie myśleć podobnie jak większość innych narodów, Japończycy zorientowali się, jak stworzyć prostokątny arkusz trójwymiarowych rzemiosła papieru. Zwierzęta są najczęściej wykorzystywane jako źródło inspiracji w tej dziedzinie. Nazwano origami. Podstawowym warunkiem tworzenia kształtów jest użycie tylko papier i nic innego. Jednak, aby uzyskać naprawdę miłym artykuły trójwymiarowe wykonane z papieru, systemie rzemiosła origami korzystania koniecznością. Mówią ci, gdzie i jak zgiąć arkusz zobaczyć krok po kroku, odwrócił się do żądanej postaci.

To może być cokolwiek: od łodzi do żurawia. Jednym z przykładów takiego działania przedstawiono na rysunku powyżej.

Wzory taśm papierowych

I, być może, najbardziej zaskakujący sposób używania papieru do tworzenia obrazów jest Quilling. Od prostych taśm skręconych spiralnie w różnej gęstości, można tworzyć prawdziwe dzieła sztuki, chociaż w ich produkcji muszą wykazać dużo cierpliwości. Więc warto dla takiej pracy, aby zebrać całą rodzinę.

Podobnie jak w przypadku wszelkich innych artefaktów, trzeba najpierw zdecydować, co powinno się zdarzyć w wyniku. Uczeń Najłatwiej jest zacząć od małych zdjęć przedstawiających bukiety kwiatów i zwierząt.

wniosek

Cokolwiek głośności rzemiosło z papieru własnymi rękami nie zostały wykonane z dziećmi, będą one pomóc zgromadzić cała rodzina zachwyci wszystkich z przyjemnymi wspomnieniami. I to jest najważniejsze w każdej pracy twórczej!