226 Shares 5288 views

Radio samochodowe z Bluetooth: Przegląd, rodzaje, funkcje i przeglądów. adapter Bluetooth do samochodu

Sporo kierowców powoli zaczynają się poruszać z nagrania i słuchać utworów z dysku flash na radia samochodowego z Bluetooth. Ponieważ dużo łatwiej jest słuchać swoich ulubionych piosenek z tabletem lub smartfonem nad protokołów bezprzewodowych. To wystarczy podłączyć gadżet do wszelkich usług internetowych, w których duży asortyment wszelkiego rodzaju biblioteki dla każdego smaku, nawet dla najbardziej wymagających audiofilów.


Spróbujmy zrobić listę najbardziej udanych urządzeń takiego planu, który obejmuje naprawdę warte swojej ceny i czasu testowany samochód z bluetooth. Jako punkt odniesienia bierzemy zakres znanej marki „Pioneer”, którego modele odróżnić dobrą i jasną funkcjonalność i doskonały dźwięk, a także zdolność do pracy bezproblemowe z bezprzewodowego protokołu Bluetooth.

Jaka jest różnica modele

Radio „Pioneer” z Bluetooth nie jest już pewne know-how na rynku takich urządzeń, więc, oprócz marki, można znaleźć wiele innych, mniej znanych, ale nadal godne urządzeń uwagę.

Na początek zajmiemy się starszego składzie, w którym samochód moduł Bluetooth jest już wbudowana w system, a następnie przejść do młodszych urządzeniach bez tej funkcji, ale z możliwością dalszego przedłużenia tego typu połączenia.

MVH-350BT

To urządzenie nie obsługuje dysków twardych, ale to nie przeszkadza mu być jednym z najlepszych modeli marki. Radio samochodowe z Bluetooth serii MVH mają wbudowane „Sinezub”, a także niezbędny moduł Parrot.

Mikrofon zewnętrzny pozwala na pracę z radiem jako pełny zestaw słuchawkowy dla głośnomówiącym komunikacji. Wbudowany bezprzewodowy adapter Bluetooth łatwo organizuje strumieniowe z dowolnego pobliskiego gadżet bez żadnych zakłóceń. Właściciele są bardzo ciepło o modelu: Docenili intuicyjną funkcjonalność, atrakcyjny wygląd i niesamowitą klarowność dźwięku (pod warunkiem, że tor odpowiada Hi-wymaganiami), jak również bezproblemowe działanie protokołów bezprzewodowych.

DEH-4500BT

Radio samochodowe z Bluetooth DEH serii są wyposażone w odbiornik gniazdo, CD, więc dla tych, którzy nie będą usuwane nagromadzonej kolekcji muzycznej płyty CD, jest świetnym rozwiązaniem. Ponadto model posiada podobny zestaw poprzedniego respondenta funkcjonalna i posiada bardzo wygodny zdejmowany panel.

Wbudowany adapter bluetooth do samochodu pozwala łatwo pracować z „Android” Pożycz, a także z „jabłko” gadżet, więc podejdzie właściciele absolutnie żadnych urządzeń mobilnych. Właściciele w swoich komentarzach bardzo pozytywnie podkreślić ten punkt, ponieważ nie wszystkie prace, lub tylko z platformą „Android”, lub z systemem operacyjnym iOS.

DEH-X5500BT

DEH-X Series jest nie tylko znakomitą synergię z „jabłko” i „Android” -platform, ale ma również wspaniały i bardzo piękny multipodsvetku. Ponadto, obecność technologii MixTrax pozwala uczynić swoją bibliotekę muzyczną z ciągłej mieszają, tworząc z potrafiący pisać przejścia między każdego utworu bez wyłączania całego procesu w kakofonii.

Ze względu na jego pokładzie „Sinezub” i jakości mikrofon, urządzenie może być wykorzystywane jako zestaw słuchawkowy dla głośnomówiącym komunikacji. Jeśli – właściciel gadżet dla systemu operacyjnego iOS, masz możliwość zarządzania swoimi urządzeniami mobilnymi za pomocą poleceń głosowych.

Właściciele również serdecznie przyjęli w swoich cech recenzje i modelu użyteczność. Niektóre z nich są szczególnie wdzięczny producentowi na fakt, że zawarte w zestawie i HPF LPF- filtrów, dzięki czemu zakup radia pożądane, w porównaniu z tymi z konkurencją.

Jak podłączyć bluetooth do samochodu

Rozważaliśmy droższych i bogate w funkcje modeli marki „Pioneer” linii. Są dobrze sprawdziły się w przypadku i mają świetny bilans ceny i jakości. Ale co z tymi, którzy nie mogą sobie pozwolić na wybulić ponad nawet wysokiej jakości, ale drogie rzeczy z wbudowanym protokołem bezprzewodowej?

W takich przypadkach, specjalny adapter Bluetooth do samochodu, który obsługuje praktycznie żadnego „Android” -device. Powered gadżet ze standardowego gniazda zapalniczki i ma prawie wszystkie funkcje, które starszych urządzeń z poniższej listy: Streaming ścieżek audio, wbudowany mikrofon, głośnik i sterowania głosem.

Zasilania takich urządzeń do prostej i jasnej zasady:

  • podłączyć przenośny gadżet do adaptera jako normalnego zestawu słuchawkowego;
  • na zasilaczu ustawić określoną długość fali, przy której będzie korzystał;
  • potem w radiu samochodowym skonfigurować te fale i słuchać ulubionych nagrań przez bluetooth.

Oddzielnie, warto zauważyć, że jakość dźwięku za pośrednictwem tego adaptera nie jest tak dobra, jak w przypadku „Sinezubov” zbudowany. Chodzi o to, że odbiorca nie będzie transmitować sygnał cyfrowy i analogowy.

Następnie rozważyć modele jednostką budżetową, którzy wyróżniali się nie tylko dobrą funkcjonalność, ale także wielką synergii z zewnętrznego adaptera Bluetooth.

MVH-150UI

To urządzenie bezdyskowy z pięknym i jasnym czerwonym podświetleniem. Pomimo faktu, że w tle, a także same litery, biały, wszystkie dane są łatwe do odczytania i omówienia wszelkich szczegółów bez problemów. Model posiada wygodny zdejmowany panel i dobrą moc – 4×50 W.

Z urządzenia z interfejsem USB z łatwością obsługuje gadżety mobilne z systemem iOS. Jako uzupełnienie, są inteligentne filtry LPF i HPF, ale mają również możliwość podłączenia do interfejsu zarządzania na kierownicy (drut). Właściciele docenić możliwości tego modelu w ich opinii, gdzie jednym z głównych argumentów przemawiających za zakupem tego urządzenia była ceną, wraz z jakości urządzenia.

DEH-1500

Model ten również działa dobrze w połączeniu z adapterem bluetooth i ma wbudowany napęd. Opcje radia w ofercie jest wiele i różnią się one od siebie widzenia i rodzaju oświetlenia (DEH-1500UB, BB, VA * * i * UBG).

4×50 magnetofon jest w mocy i jest w stanie podjąć subwoofer zamiast zwykłych głośników. Oprócz gry na napęd CD-ROM, urządzenie jest wyposażone w potężne możliwości dla „Android” i „jabłko” gadżetów. Podobnie jak w przypadku modelu MVH-150UI, kupujący wyglądał głównie kosztem radia, a następnie do reszty funkcjonalności.